To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, kaimynai mane laiko išprotėjusiu todėl, kad aš mėgstu dešreles...

- Daktare, kaimynai mane laiko išprotėjusiu todėl, kad aš mėgstu dešreles...
Gydytojas:
- Kokios nesąmonės! Aš taip pat mėgstu dešreles.
Pacientas:
- O, tada eikime pas mane! Aš parodysiu jums savo kolekciją!

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vitaminas D apsaugo kraujagysles nuo aterosklerotinių pakitimų galūnėse. Asmenys gaunantys mažiau vitamino D turi 80 proc. didesnę periferinių arterijų ligų riziką.

Nustatė, kaip smegenyse gimsta žodžiai

Mokslininkai atrado būdą, kaip stebėti žodžių formavimąsi smegenyse. Manoma, kad šis atradimas gali leisti negalią turintiems žmonėms "prabilti".

Tyrėjai atrado būdą pažvelgti į nuošaliausius smegenų užkampius ir stebėti, kaip formuojasi žodžiai. Naudodami elektrodus, jie aptiko smegenų vietą, kuri dalyvauja kuriant 40 pagrindinių anglų kalbą sudarančių grasų, rašo "Daily mail".
Jie nustatė, kad kiekvienas šių garsų turi savo signalą. Manoma, kad remiantis tuo galiausiai pavyks sukurti kompiuterinę programą, leisiančią suprasti, ką savo minčių galia žmonės nori pasakyti.

Minčių skaitymo tyrimą atliko Vašingtono universiteto Neuromokslų ir technologijos inovacijų centro mokslininkai. Vadovaujami centro direktoriaus Erico Leuthardto, jie tyrinėjo keturis stiprios epilepsijos kamuojamos žmones. Kiekvieno jų galvoje buvo implantuoti 64 elektrodai.

Pradinis šio tyrimo tikslas buvo bandyti surasti epilepsijos priežastį, tačiau E. Leuthardtas taip pat stebėjo tas smegenų sritis, kuriose formuojasi kalba. Tyrimo dalyvių buvo paprašyta nuolat kartoti keturis garsus - "oo", "ah", "eh" ir "ee". Mokslininkams pavyko užfiksuoti juos atitinkančius elektros signalus. Nors šių keturių signalų neužtenka sakiniams sudėlioti, manoma, kad atlikus tolesnius tyrimus, tai taps įmanoma.

"Tai rodo, kad smegenys nėra juodoji dėžė, kaip mes anksčiau filosofiškai manėme. Neteigsiu, kad galiu skaityti kieno nors mintis. To negaliu. Tačiau dabar turiu įrodymų, kad tai įmanoma", - kalbėjo E. Leuthardtas.

Tyrimo metu mokslininkas taip pat nustatė, kad smegenys sukuria signalą net ir tuomet, kai žmonės pagalvoja apie garsus, tačiau jis labai skiriasi nuo gaunamo tuomet, kai jie garsus taria. Tai leidžia daryti išvadą, kad vieną dieną gydytojai galės skaityti žmonių mintis ir suprasti, ką jie nori pasakyti.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai