To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojas išrašė vienai labai apkūniai pacientei...

Gydytojas išrašė vienai labai apkūniai pacientei šimtą mažų piliulių.
- Po kiek šitų tablečių aš privalau gerti kasdien?
- Nė vienos, - atsakė gydytojas. - Paberkite jas ant grindų triskart į dieną ir surinkite po vieną į buteliuką, padės geriau.

  • Ar geriate pakankamai skysčių rodo bespalvis ir bekvapis šlapimas. Gerkite daugiau skysčių!

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Rūkant ilgiau negu 20 metų, storosios žarnos vėžio rizika padidėja net 30 proc.

Nustatė, kaip smegenyse gimsta žodžiai

Mokslininkai atrado būdą, kaip stebėti žodžių formavimąsi smegenyse. Manoma, kad šis atradimas gali leisti negalią turintiems žmonėms "prabilti".

Tyrėjai atrado būdą pažvelgti į nuošaliausius smegenų užkampius ir stebėti, kaip formuojasi žodžiai. Naudodami elektrodus, jie aptiko smegenų vietą, kuri dalyvauja kuriant 40 pagrindinių anglų kalbą sudarančių grasų, rašo "Daily mail".
Jie nustatė, kad kiekvienas šių garsų turi savo signalą. Manoma, kad remiantis tuo galiausiai pavyks sukurti kompiuterinę programą, leisiančią suprasti, ką savo minčių galia žmonės nori pasakyti.

Minčių skaitymo tyrimą atliko Vašingtono universiteto Neuromokslų ir technologijos inovacijų centro mokslininkai. Vadovaujami centro direktoriaus Erico Leuthardto, jie tyrinėjo keturis stiprios epilepsijos kamuojamos žmones. Kiekvieno jų galvoje buvo implantuoti 64 elektrodai.

Pradinis šio tyrimo tikslas buvo bandyti surasti epilepsijos priežastį, tačiau E. Leuthardtas taip pat stebėjo tas smegenų sritis, kuriose formuojasi kalba. Tyrimo dalyvių buvo paprašyta nuolat kartoti keturis garsus - "oo", "ah", "eh" ir "ee". Mokslininkams pavyko užfiksuoti juos atitinkančius elektros signalus. Nors šių keturių signalų neužtenka sakiniams sudėlioti, manoma, kad atlikus tolesnius tyrimus, tai taps įmanoma.

"Tai rodo, kad smegenys nėra juodoji dėžė, kaip mes anksčiau filosofiškai manėme. Neteigsiu, kad galiu skaityti kieno nors mintis. To negaliu. Tačiau dabar turiu įrodymų, kad tai įmanoma", - kalbėjo E. Leuthardtas.

Tyrimo metu mokslininkas taip pat nustatė, kad smegenys sukuria signalą net ir tuomet, kai žmonės pagalvoja apie garsus, tačiau jis labai skiriasi nuo gaunamo tuomet, kai jie garsus taria. Tai leidžia daryti išvadą, kad vieną dieną gydytojai galės skaityti žmonių mintis ir suprasti, ką jie nori pasakyti.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai