To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Sveikstantis ligonis prisipažino simpatiškai seselei...

Sveikstantis ligonis prisipažino simpatiškai seselei:
- Aš jus taip myliu, kad net nenoriu pasveikti.
- Nesirūpinkite, - atsakė sesuo, - jūs ir nepasveiksite. Gydytojas taip pat mane įsimylėjęs. Jis matė, kaip vakar mane bučiavote.

  • Nevalgykite daugiau negu 3g druskos per dieną, nes didelis natrio kiekis kraujyje gali būti viena iš hipertenzijos priežasčių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Žmogaus somatinėse (kūno) ląstelėse yra 46 chromosomos (katės - 38, o bulvės - 48 chromosomos), šis skaičius vadinamas diploidiniu (2n) chromosomų rinkiniu.

Aistringas seksas po barnių

Ką tik vienas į kitą svaidėte keiksmus ir lėkštes, o dabar audringai vartotės pataluose... Pažįstamas scenarijus? Ekspertai visame pasaulyje sutinka, kad nevaržomas aistros proveržis po kivirčų daugeliui porų yra įprastas. Kai kurie žmonės mano, kad toks seksas visiškai sveikas, o šiek tiek pykčio tik prideda daugiau prieskonių tam, kas jau savaime yra malonu. Kiti tvirtina, jog tai -nesveikas disfunkcinis elgesys. Kaip yra iš tiesų?

Kodėl meilės žaidimai po ginčų tokie įspūdingi?

Faktas, kad seksas po ilgų audringų barnių kartais atperka visas blogas emocijas, patirtas ginčo metu. Lovoje turbūt sunku patirti ką nors įspūdingesnio nei piktas, grubus, žvėriškas siautulys, kuriuo pora užsiima po to, kai atskleidė vienas kitam visas kortas ir išsakė visus priekaištus. Kodėl mylėjimasis po barnių būna toks geras? Nes jų metu jaučiamas piktas susijaudinimas, kuris gali lengvai peraugti į seksualinį ir galiausiai į stulbinantį seksą. Visa paslaptis ta, kad aistringai ginčijantis pakyla adrenalino ir dopamino (aistros hormono) lygis organizme. Šių hormonų išsiskyrimas - geriausia įžanga prieš seksą.

Seksas po ginčų daugelį porų žavi dar ir tuo, kad sukelia ypatingus jausmus - lyg patirtų neįprastą nuotykį mylėdamiesi pirmą kartą. Toks aistros proveržis leidžia moteriai nevaržomai parodyti savo agresiją lovoje, o daugelis vyrų pripažįsta, kad toks partnerių elgesys juos žavi. Taigi pora atitrūksta nuo įprasto kasdienio sekso ir leidžia sau patirti daugiau.

Susitaikymo seksas nukreipia pyktį teigiama kryptimi

Po audringo susirėmimo fizinė sueitis tampa puikiu būdu nuleisti garą. Ginčo metu prasiveržusios emocijos nukreipiamos teigiama, o ne destruktyvia linkme, t.y. pyktis virsta aistra. Tai labai svarbu, nes tarp meilės ir neapykantos labai plona riba. Patvirtindami stiprią meilę, žmonės nepalieka vietos neapykantai. Daugelis porų užsiima seksu po intensyvaus ginčo, kad įsitikintų, jog jų santykiai tebėra nesuardyti. Atsiradusią tuštumą užpildo aistringos meilės intymumas.

Seksas padeda slogius barnio prisiminimus pakeisti gerais. Jis primena, kodėl pora nusprendė būti kartu iš pat pradžių - juos siejo stipri fizinė trauka. Seksas po barnių yra tarsi būdas parodyti partneriui, kad žmogus vis dar juo žavisi ir rūpinasi jo poreikiais. Tik tai pasakoma ne žodžiais, o kūno kalba. Tačiau vienas iš tokio sekso tikslų gali būti ir noras parodyti, kas kontroliuoja padėtį, perkeliant emocijas į lovos žaidimus.

Po audros lovoje - pokalbis

Susitaikymo seksas gali turėti teigiamą efektą ir už miegamojo ribų tik tada, kai yra trokštamas abiejų pusių. Garo nuleidimas energingame mūšyje lovoje padeda į prieš tai buvusį ginčą pažvelgti blaivia galva, įsiklausyti į vienas kito poreikius. Sekso metu išsiskyrę hormonai atpalaiduoja ir sukuria palankią psichologinę aplinką pokalbiui. Po meilės seanso pora turi sugebėti pasikalbėti aiškiai bei ramiai. Žinoma, šnekėtis po aistros protrūkio dažnai norisi mažiausiai... Bet gal geriau išspręsti konfliktą dabar ir visiems laikams nei leisti jam vėl iškilti kiekviename barnyje ateityje. Kartais po susitaikymo sekso pora gali jau net nebeprisiminti, dėl ko susipyko, jei tai buvo nereikšminga smulkmena - daugelis ginčų tiesiog ima atrodyti juokingi.

Seksas niekada nėra sprendimas, tik priemonė jį lengviau pasiekti. Tikėtis, kad mylėjimasis bus visų problemų įveikimo būdas, tas pats kaip bandyti šautinę žaizdą gydyti užklijavus paprastu pleistru. Seksas tiesiog gali padėti išgyventi krizinius laikus ir išlaikyti žmones kartu, kol jie suras savo bėdų sprendimus. Lovos žaidimai neatgaivins santykių kitose srityse ir nepadės jiems progresuoti. Yra daug porų, kurias sieja puikus seksas, bet nieko daugiau.

Aistra tik po barnių? Turite problemų...

Tik jokiu būdu neprovokuokite skandalų vien dėl aistringų susitaikymų. Jeigu vyras ir moteris jaučiasi artimi tik po pykčio protrūkių, jie turi rimtų tarpusavio santykių problemų. Tokiems žmonėms reikia dirbtinių dirgiklių, kurie sukeltų aistrą, tačiau dirbtinė aistra tėra dirbtinė - ji netikra ir tikrai netruks ilgai.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai