To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gyditojas varto ligonio ligos istoriją ir klausinėja...

Gyditojas varto ligonio ligos istoriją ir klausinėja:
- O kiek jums metų?
- Greitai bus keturiasdešimt, - sako ligonis.
- Nebus...

  • Planuodamos nėštumą pradėkite gerti folio rūgštį. Ją reikia gerti kelis mėnesius prieš nėštumą ir nėštumo metu – bent tris mėnesius.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Nerimo sutrikimai, kuriems būdinga nuolatinė, įkyri, neracionali konkretaus objekto ar situacijos baimė, vadinami fobijomis. Fobijų yra apie 500 rūšių ir jos skirstomos į specifines ir ...

Ar saugios soliariumų paslaugos Kauno mieste?

Šių metų pirmą pusmetį Kauno mieste buvo patikrintos 38 soliariumų studijos. 26 jų rasta pažeidimų. Iš jų 7-iems soliariumų studijų teikiantiems objektams buvo paskirtos administracinės nuobaudos, likusioms 19 soliariumų studijų suteiktas maksimalus laikotarpis pažeidimų pašalinimui. Vykdydami soliariumų paslaugų saugos kontrolę, visuomenės sveikatos specialistai vertina soliariumų atitiktį Lietuvos higienos normos HN 71:2009 ,,Soliariumai. Sveikatos saugos reikalavimai" reikalavimams.

Patikrinimų metu soliariumų studijose iš viso buvo nustatyti 38 pažeidimai. Dažniausiai pasitaikantys pažeidimai: UV spinduolių veiksmingoji energetinė apšvita viršija 0,3 W/m² (ši apšvita atitinka tropikų regionų, tokių kaip Australija, Šri Lanka, saulės skleidžiamos UV spinduliuotės lygį, kurį PSO apibūdina kaip labai pavojingą. Apšvitos dozė, kaip ir odos tipas, asmens amžius, fizinės savybės ir paveldimumas, yra vienas iš rizikos veiksnių susirgti odos vėžiu.

Nustatyta du atvejai, kai soliariumų veikla vykdoma be leidimo-higienos paso. Nemaža dalis soliariumų studijų neturėjo soliariumų įrangų bei UV spinduolių techninių dokumentų lietuvių kalba. Taip pat keliose soliariumų studijose trūko soliariumų teikimo kortelių, soliariumų įrangos techninės priežiūros darbų bei nelaimingų atsitikimų (traumų) registrų.

Kauno visuomenės sveikatos centro vyr. specialistė E. Lebedžinskienė primena, kad siekiant išvengti sveikatos sutrikimų, soliariumų lankytojai prieš deginimosi seansą turėtų gauti visą informaciją apie soliariumų keliamą riziką sveikatai: kiek laiko galima degintis soliariume, koks odos tipas atitinka kliento odą, bei kokios medžiagos sukelią alergines reakcijas. Lankytojai soliariumo darbuotojo gali paprašyti suteikti jam soliariumo paslaugų teikimo kortelę, kurioje kiekvieno seanso metu būtu pažymėtas deginimosi seansas, trukmė, deginimosi data bei kiti duomenys išvardinti soliariumo paslaugų teikimo kortelėje.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai