To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ar Ištekėjusi...

- Ištekėjusi?
- Taip. Du kartus.
- Vaikų turite?
- Taip, šešis: du nuo pirmo vyro , du nuo antro ir du mano pačios

  • Planuodamos nėštumą pradėkite gerti folio rūgštį. Ją reikia gerti kelis mėnesius prieš nėštumą ir nėštumo metu – bent tris mėnesius.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Pasaulinio onkologinių ligų sergamumo ir mirštamumo registro duomenimis, 2002 metais persistuojanti ŽPV infekcija sukėlė apie 500 000 gimdos kaklelio vėžio atvejų.

Netyla diskusijos apie vėžį sukeliančius chemikalus lemputėse

Straipsnio šaltinis: 
www.SOS03.lt
Ekonomine lempute sukelia vezi.jpg

Susirūpinta energiją taupančių elektros lempučių saugumu - mokslininkai įspėja, kad jų sudėtyje esančios cheminės medžiagos gali sukelti vėžį, skelbia telegraph.co.uk.

Mokslininkų parengtose tyrimo išvadose patariama nepalikti įjungtų lempučių neribotą laiką - ypač tokiu atveju, jei tokia lemputė veikia virš žmogaus galvos. Pasirodo, kad energiją taupančios lemputės šviesdamos į aplinką išskiria nuodingų medžiagų.

Berlyno „Alab" laboratorijoje tyrimus atlikęs Peteris Braunas teigia: „Svarbu tokias kancerogenines medžiagas laikyti kuo toliau nuo žmonių".

Po Europos Sąjungos priimtos direktyvos, tokios lemputės imtos plačiai naudoti visoje Europoje. Iki 2011 metų pabaigos ES pareigūnai norėtų visiškai atsisakyti įprastų elektros lempučių.

Mokslininkai iš Vokietijos tvirtina, kad įjungus elektros energiją taupančias lemputes į aplinką pradedami išskirti net keli kancerogeniniai chemikalai ir toksinai. Tarp jų mokslininkai mini fenolį, naftaleną ir stireną.

Vokietijos inžinierių federacijos atstovas Andreasas Kirchneris teigia: „Apie tokias lemputes susiformuoja elektrinis smogas. Aš, asmeniškai, tokias lemputes naudoju labai nuosaikiai. Jos neturėtų būti naudojamos prastai vėdinamose patalpose ir tikrai neturėtų degti virš galvų".

Britų ekspertai tvirtina esą būtina atlikti daugiau tyrimų, ir tik tada sėti paniką tarp vartotojų.

Jungtinės Karalystės aplinkos apsaugos departamento specialistai tvirtina, kad energiją taupančios lemputės yra visiškai saugios, nors ir neslepia, kad jų sudėtyje yra maži kiekiai gyvsidabrio, kuris, sudužus stiklui, patektų į aplinką. Departamento tinklalapyje skelbiama: „Energiją taupančios lemputėms žmonėms pavojaus nekelia. Nors jų sudėtyje ir yra gyvsidabrio, iš nepažeistos lemputes į aplinką jis nepateks".

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Kaip pastebėjau šiais laikais viskas sukelia vėžį maistas,sinteniniai rūbai,lemputės dabar ir ten dar kosmetika apsolučiai beveiik viskas tai kas nesukelia?..

ES tai isviso idiotai paskutiniai. visus isnuodys

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai