To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Silpnos klausos pacientė klausia gydytojo...

Silpnos klausos pacientė klausia gydytojo:
- Kiek aš jums skolinga už vizitą?
- Penkiasdešimt šilingų.
- Atleiskite, kiek? Septyniasdešimt?
- Ne, madam, šešiasdešimt.

  • Jei sunkiai tuštinatės, ar dažnai būna užkietėję viduriai, gerkite daug skysčių ir valgykite skaidulinio maisto (vaisių, daržovių, rupių duonos produktų).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Benamiui didesnė tikimybė mirti nuo hipotermijos (sušalimo) nesant dideliems šalčiams, o lyjant ir pučiant vėjui.

Nugalėti ligas padėjo želmenys

Janinai Davidonienei sveikatą sugrąžino želmenų sultys. Nusilpusi ir vilties netekusi moteris atrado stebuklingą sveikatinimosi būdą. Janina su siaubu prisimena prieš keliolika metų ją kamavusias ligas ir įvairius negalavimus. Kai vaistai ir tradicinė medicina padėti nebegalėjo, šviežiai spaustų želmenų sulčių stiklinė kiekvieną dieną ne tik įveikė Janinos ligas, bet ir suteikė nepaprastos energijos.

Kamavo begalė ligų

Dar visai neseniai Janina buvo ligota ir gyvenimo džiaugsmą praradusi moteris. „Neturėjau nė vieno sveiko organo", - prisimena ji. Smegenų auglys, dėl pažeisto klausos nervo pradėjęs vystytis kurtumas, sutrikusi kepenų ir plaučių veikla, mažakraujystė, druskos, ataugos, miomos, inkstų akmenys - tokiomis ligomis ir negalavimais anksčiau skundėsi chemike įvairiose laboratorijose su nuodingomis medžiagomis dirbusi moteris.

Iš pradžių Janina bandė gydytis įvairiais gydytojų išrašytais vaistais. Tačiau po kurio laiko moteriai prasidėjo alergija bet kokiems medikamentams ir vitaminams. „Tuomet pasirodė nemažai knygų apie sveiką gyvenseną, tad pradėjau valyti organizmą, badavau", - pasakoja ji.

Į netradicinę mediciną atsigręžusi Janina greitai pajuto savijautos pagerėjimą, bet jis pasirodė laikinas. Dėl badaujant susidariusios mikroelementų stokos moteriai sugedo dantys, nusilpo nervų sistema, sutriko medžiagų apykaita, dar labiau pablogėjo kepenų veikla.

Kitokia gyvenimo kokybė

Pradėjusi sveikai maitintis ir tapusi vegetare Janina išvyko į Amerikoje vykusį pasaulinį vegetarų kongresą. Už Atlanto moteris išgirdo apie stebuklingas želmenų sultis ir ten jų pirmą kartą paragavo. „Kai gėriau, pagalvojau: žolė, ir tiek, bet netrukus pajutau jėgų ir energijos antplūdį. Kamuojama ligų, negalėdavau daug vaikščioti, tačiau gerdama sultis ne taip pavargdavau, atsirasdavo jėgų judėti", - prisimena ji.

Pastebėjusi ypatingą žaliojo eliksyro naudą organizmui, Janina idėją spausti želmenų sultis parsivežė į Lietuvą. Moteris tikina, kad reguliariai gerdama sultis ji įveikė ligas ir įgavo jėgų dirbti nepritrūkdama energijos. „Atradau visai kitokią gyvenimo kokybę! - džiaugiasi moteris. - Išsivalė inkstų akmenys, kraujas, sustiprėjo imuninė sistema, net veido spalva pasikeitė."

J.Davidonienė galėtų valandų valandas pasakoti apie gerąsias želmenų savybes ir jų naudą organizmui. Dygstantys grūdai laikomi vienu geriausių maisto produktų. Želmenys net 20 kartų maistingesni už kitas daržoves.

Vitaminų bomba

Želmenys gerina geležies ir kitų mikroelementų pasisavinimą. Juose esančių kai kurių vitaminų koncentracija bent keliasdešimt kartų viršija kitų žalumynų, be to, juose daug virškinimą gerinančios natūralios ląstelienos.

Kviečių želmenyse yra ir maistingųjų medžiagų, mineralų, enzimų (virškinimą skatinančių fermentų). Šių grūdų želmenų sultys suteikia energijos, šalina iš organizmo toksinus, stiprina imuninę sistemą. Jų sultimis galima valyti odą, ją minkštinti, gydytis nuo saulės ar kitokių nudegimų.

Žaliuose augaluose esantis chlorofilas organizme pavirsta hemoglobinu, todėl kviečių želmenų sultys - vienas idealiausių vaistų nuo mažakraujystės. Chlorofilas taip pat išvalo organizmą nuo teršalų, skatina medžiagų apykaitą, stiprina imunitetą.

Janina pataria visiems išbandyti stebuklingą žaliojo eliksyro poveikį. Anot jos, želmenų sultys taip pat tirpdo inkstų akmenis, gerina medžiagų apykaitą, kraujotaką, padidina hemoglobino kiekį, gerina regėjimą, padeda vaduotis iš depresijos, didina vyrų lytinę potenciją ir net stabdo vėžio ląstelių augimą. Japonijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) želmenų sultimis gydoma priklausomybė nuo alkoholio ir narkotikų.

Lietuvės nuopelnai

Želmenų sulčių pradininke pasaulyje laikoma JAV gyvenusi lietuvė Anna Wigmore. Kruopių miestelyje (Akmenės r.) gimusia mergaite kurį laiką rūpinosi vietos žolininkė, kuri išmokė ją pažinti augalus ir jų gydomąsias savybes.

Kai nuvykusi į Ameriką Anna smarkiai pasiligojo ir net grėsė kojų amputacija, ji prisiminė senolės pamokas ir ėmėsi gydytis įvairiomis žolėmis. „Šliaužiodama kieme ji skabė ir dėjo į burną visa, kas žalia. Netrukus Anna pasveiko, atsistojo ant kojų, o sulaukusi 50 metų net dalyvavo Bostono maratone", - pasakoja J.Davidonienė.

Tačiau rimtai gydomosiomis želmenų savybėmis Anna susidomėjo susirgusi storosios žarnos vėžiu, kamuojama nuolatinės migrenos ir artrito. Tada moters dėmesį patraukė kviečių želmenys. Pradėjusi kramsnoti žalius daigelius, o vėliau - iš jų spausti sultis ir nuolat jas gerti, Amerikos lietuvė atsikratė visų ligų. Įsteigusi sveikatos mokyklą ir išleidusi keletą knygų apie želmenų naudą, savo patirtimi Anna pradėjo dalytis su kitais. Sulaukusi garbaus amžiaus mokslininkė mirė praėjusį dešimtmetį.

Kaip sulčių išsispausti namuose

Įdėjus šiek tiek pastangų, šviežiomis želmenų sultimis galima sveikatintis ir namuose. Tereikia užsiželdinti želmenų, juos nupjauti, sumalti ir nukošti sultis.

Vasarą kviečių, rugių ar miežių grūdų galima pasėti darže. Auginti želmenis galima ir namuose, pasėjus grūdus į negilias dėžutes arba 4-7 cm aukščio padėklus. Svarbu, kad juose nesikauptų vanduo ir nepradėtų augti pelėsiai. Geriausia į dėžutes sėti jau sudaigintus grūdus. Prieš sėją juos patariama pabrinkinti šaltame vandenyje apie 12 valandų, o prisigėrusius vandens - pridengti drėgna drobule arba popieriumi, kad neperdžiūtų. Sudaigintus grūdus reikia suberti į dėžutes ant drėgnos 3-5 cm storio dirvelės.

„Sėkite grūdą prie grūdo, neužberkite žeme, tik pridenkite drėgna drobele, popieriumi arba polietileno plėvele. Sudaiginti grūdai įsišaknija per keletą parų, tada galima juos nudengti ir leisti laisvai augti. Laistykite, kad būtų drėgna", - pataria J.Davidonienė.

Maždaug po savaitės želmenys turėtų pasistiebti 15-20 cm. Tokio aukščio jie būna patys sultingiausi, tad ilgiau jų auginti neverta. Nupjautus želmenis reikia sumalti mėsmale, o gautą tyrę išsunkti per drobę. Išspaustas sultis po 30-50 gramų, o įpratus ir po 100 gramų, geriausia suvartoti kuo greičiau, nes pastovėjusios pusę paros jos tampa bevertės. Želmenų sultis Janina pataria gerti likus pusvalandžiui iki valgio arba bent dvi valandas po jo.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai