To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Dama ateina pas gydytoją ir skundžiasi...

Dama ateina pas gydytoją ir skundžiasi:
- Daktare, esu labai susirūpinusi, nes imu prarasti atmintį.
- Kada tai prasidėjo?
- Kas kada?

  • Per dieną suvalgykite apie 400 gramų daržovių ir vaisių (išskyrus bulves). Jie padės  išvengti nutukimo, sumažins vėžio riziką, cholesterolio kiekį kraujyje, aprūpins organizmą ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Pasaulinio onkologinių ligų sergamumo ir mirštamumo registro duomenimis, 2002 metais persistuojanti ŽPV infekcija sukėlė apie 500 000 gimdos kaklelio vėžio atvejų.

Aktyvus žmogus

Kaip sulieknėti per mėnesį?

Liekna_moteris.jpg

Keleto kilogramų per 30 dienų atsikratyti galima. Tik labai svarbu nepersistengti. Dideli svorio pokyčiai - stresas organizmui. Nereikia visomis išgalėmis siekti neįmanomo. Kad nenukentėtų sveikata, rekomenduojama per mėnesį sublogti ne daugiau nei 3-4 kg, antraip gresia širdies ligos, hormonų veiklos sutrikimai, raukšlės ir pan.

Kaip gydyti sumušimus ir kraujosrūvas?

Sumusimai.jpg

Sumušimas - priežastis, dėl kurios trapios organizmo kraujagyslės plyšta ir kraujas išsilieja poodyje. Tuomet odoje galima matyti kraujosrūvą (liaudiškai vadinamą „mėlyne"). Tai kogero yra viena iš nedaugelio medicininių būklių, kuri bent kartą gyvenime pasireiškė visiems žmonėms.

Kovokite su vaiko nutukimu kaip šeima

Kovokite su vaiko nutukimu kaip seima.jpg

Pastangos išvengti vaikų nutukimo ir diabeto yra gero vaikų auklėjimo dalis. Šiame straipsnyje rasite patarimų, kaip padėti viršsvorio turinčiam vaikui, ir ką daryti, kad numestas svoris negrįžtų.

Aktyvių šeimos atostogų planavimas

Aktyviu seimos atostogu planavimas.jpg

Nuotykiu visai šeimai gali tapti pasiplaukiojimas kanoja gretimame ežere ar žygis nacionaliniame parke. Jei planuosite atostogas kūrybingai, jūsų šeima ne tik sukaups begalę ryškių prisiminimų, bet ir sutvirtins savo sveikatos pamatą.

Kalbėjimo prieš auditoriją baimė: Kaip ją nugalėti?

Kalbejimo pries auditorija baime Kaip ja nugaleti.jpg

Kalbėjimo prieš auditoriją baimė yra gana plačiai paplitusi. Ji svyruoja nuo nežymaus nervingumo iki paralyžuojančios baimės ir panikos. Dauguma žmonių, bijančių kalbėti viešai, tiesiog vengia tokių situacijų

Kad kelionės vaistinėlėje nieko netrūktų

vaistinele tuscia.jpg

Kada pastarąjį kartą tikrinote savo kelionės vaistinėlę? O gal tokios iš viso neturite? Tuomet smarkiai rizikuojate. Išvykdami į kelionę būtinai pasirūpinkite, kad vaistinėlėje nieko netrūktų.

Žmonės kalba, kad juoktis sveika. Ar tikrai?

Juoktis sveika.jpg

Dažnas juokas lėtina kraujagyslių kalkėjimo procesus, sumažina kraujospūdį ir padeda širdį geriau aprūpinti krauju.

Tikras vyras. Koks jis?

TIkras vyras.jpg

Švelnus ir tvirtas, jautrus ir nepalaužiamas, dėmesingas ir be emocijų. Moterys nori iš vyrų tiek daug skirtingų dalykų, jog nuvalkiotas pasakymas, kad tikras vyras turi pastatyti namą, pasodinti medį bei užauginti sūnų, nueina užmarštin.

Dešimt priežasčių, kodėl verta sportuoti

sportas.jpg

Sportas padeda išsaugoti ir palaikyti fizinę ir psichologinę pusiausvyrą. Sportuojantys žmonės yra laimingesni, ilgiau gyvena, o senatvėje rečiau kenčia nuo skausmų ir negalios. Tačiau įsidėmėkite, kad šiame straipsnyje išvardinti aspektai tinka ne didžiajam sportui, kur stengiamasi peržengti žmogaus galimybes.

Konkurencija tarp brolių ir seserų

Konkurencija tarp vaiku.jpg

Nors broliai ir seserys neretai yra geri draugai, vaikų tarpusavio peštynės šeimoje yra įprastas reiškinys (ir taip pat įprasta, kad vaikų draugystę greitai pakeičia neapykanta, o šią - vėl draugystė).

Veiksmingi vaikų auklėjimo stiliai

Vaiku aklejimo stiliai.jpg

Ar kada nors pagalvojote apie tai, jog jūsų auklėjimo stilius geriau tiko mūsų tėvų laikams, nei XXI-ajam amžiui?

Kaip bendrauti su mažais vaikais

neklauso vaikas.JPG

Esame įpratę kalbėtis su suaugusiaisiais, mėgstame pajuokauti ar ironizuoti, tikimės logiškų paaiškinimų, kai ko nors klausiame. Visa tai puikiai tinka bendraujant su bendradarbiais ar draugais, bet ne su vaikais: 2-3 metų vaikai viską supranta pažodžiui, tad ironiją irgi priima kaip tiesioginį pasakymą, o loginio mąstymo kol kas jie nėra įvaldę taip, kaip suaugusieji. Čia pateikiama keletas patarimų, kaip išmokti geriau susikalbėti su savo vaiku, kad jis išgirstų, ko iš jo norime.

Dviratis - sveika pramoga

Dviraciu sportas.jpg

Kiekvienas trokšta pasitikti vasarą patenkintas savo išvaizda, o kai taip yra, žmonės geriau jaučiasi, yra kupini jėgų bei naujų planų, dažniau šypsosi ir nesivaržo užmegzti naujas pažintis. Taip jau yra, kad pavasaris žmones "išjudina".

Aktyvaus gyvenimo palydovės – traumos

Sportas ir traumos.jpg

Futbolininkai, krepšininkai, tenisininkai ir kiti aktyvaus poilsio mėgėjai dėl patirtų traumų vasarą dažniau varsto medikų duris.

Aerobikos pratimų džiunglėse

Aerobika namie.jpg

Pasiryžusieji lankyti aerobiką neretai nustemba, kiek daug yra jos rūšių. Kuo jos skiriasi? Aerobika - tai besikartojantys fiziniai pratimai, kuriais treniruojama kiek įmanoma daugiau raumenų grupių.

Kaip sustiprinti raumenis, bet netapti raumenų kalnu

Sportas grazus uzpakaliukas.jpg

Jūs - ne vienintelė, kuri nori sustangrinti šlaunis ir užpakaliuką. Vis dėlto dažnai, pradėjus sportuoti, kūno formos padidėja, užuot sumažėjusios. Todėl neretai žmonės meta treniruotes, nes nepasiekia trokštamų rezultatų.

Sportas – gera fizinė ir emocinė savijauta

Sportas ziema.jpg

Naujaisiais metais daugelis pasiryžta įvairioms permainoms. Vieni meta rūkyti, kiti pradeda taupyti, treti įninka sportuoti, kai kurie susikuria įvairių užduočių. Kad ir kokia veikla būtų, ji reikalauja valios pastangų ir motyvacijos, svarbu, kad kiekvienas žmogus išsikeltų tikslą, kuris padėtų išsaugoti gerą sveikatą ir nuotaiką.

Vietos, kurias būtina pamatyti prieš mirtį (II dalis)

Roma.jpg

Paskelbę pirmąją straipsnio dalį, neišvengėme kaltinimų: a) kelionių brangumu, b) tuo, kad visos nurodytos vietos - net ne Europoje. Tad šiandien - vietos, kurias būtina pamatyti šiame žemyne.

Vietos, kurias būtina pamatyti prieš mirtį (I dalis)

Niagaros_krioklys2.gif

Šalant orams ir brangstant šildymui, ne vieno iš mūsų žvilgsniai nevalingai krypsta į žemėlapius, lagaminus, kelionių nuotraukas... Kuomet vieni šilčiau supasi į pledus, kiti, pasiduoda kelionių traukai ir ima svarstyti, kur čia išvykus. Galbūt tinklalapyje „beforeyoudie.co.uk" skelbiamos BBC apklausos duomenys, padės išsirinkti kelionės maršrutą.

Kaip užkariauti gražuolės širdį?

woman_px600.jpg

Kiekvienas vyras kartais pasvajoja, kad jo mylimoji būtų tikra gražuolė. Juk tai glosto savimeilę, padeda pasijusti išskirtiniu. Dažnai gražuolės nepasižymi intelektu ir geru charakteriu, tačiau nepaisant šių trūkumų, visos gražios moterys yra itin išrankios, nes vyriško dėmesio joms netrūksta. Dažniausiai rinkdamosi vyrą jos atkreipia dėmesį į du dalykus: turtą ir išvaizdą.

Kaip peršokti paauglystės "barjerus"

Paaugliai.jpg

Mano kaimynės bute vienas kambarys, apklijuotas lipdukais su dantytais monstrais ir papuoštas užrašu „Eik šalin!", kone visai šeimai yra tabu. Tie šešiolika kvadratinių metrų šiuo metu - paauglės dukters zona. Prisimenu, kad kadaise ši mergaičiukė lakstė kieme su rausvais kaspinais ir visiems šypsodamasi bumbsėjo kamuoliu į grindinį.

10 būdų, kaip neverta praleisti atostogų

Atostogos.jpg

Knygos „103 dalykai, kurių nereikia atlikti prieš numirštant" autorius Samas Jordisonas pateikia 10 vietų, kurių neverta aplankyti per atostogas.

Ilgaamžiškumo paslaptis: seksas, juokas ir pomidorai

Senelis.jpg

Norite gyventi šimtą metų? Tai visai įmanoma, tik reikia vadovautis keliomis nesudėtingomis taisyklėmis savo gyvenime ir nepasiduoti blogai kitų įtakai. Mokslininkai tvirtina, kad mažos smulkmenos, daromos kas dieną ir tampančios įpročiais, prailgina gyvenimą daug labiau nei bet kokie stebuklingi vaistai.

Ar sportas - sveika?

Ar_sportas_sveika.jpg

„Protingas" sportas, juolab fizinis aktyvumas, siekiant geros savijautos, kai mankštinamasi reguliariai, adekvačiais krūviais ir atsižvelgiant į sveikatos būklę, padeda ilgai būti darbingiems ir sveikiems.
Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai