To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, kaip man gydyti vyrą?...

- Daktare, kaip man gydyti vyrą?
- Madam, jis absoliučiai sveikas.
- Bet vakar jis parbėgo namo ir pradėjo šaukti, kad visi šunys eina gatvėmis su išskleistais skėčiais!
- Madam, ar jūs atsimenate, kokia vakar buvo liūtis?

  • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Smegenys sudaro tik 3 proc. žmogaus kūno masės, tačiau jos sunaudoja šeštadalį visos kūno energijos.

10 būdų, kaip neverta praleisti atostogų

Knygos „103 dalykai, kurių nereikia atlikti prieš numirštant" autorius Samas Jordisonas pateikia 10 vietų, kurių neverta aplankyti per atostogas.

Paprastai „būtina pamatyti" stiliaus sąrašai mus bando įtikinti, kad kažko neaplankę savo laiką švaistysime veltui, mums nebus taip linksma kaip kitiems ir apskritai būsime nepilnaverčiai. Tačiau iš tikrųjų dauguma „būtinų nuveikti ar pamatyti" dalykų yra nuobodūs bei absurdiški, teigia S. Jordisonas.

Tad neišleidę visų pinigų kelionei į, pavyzdžiui, Velykų salą neturėtumėte jaustis blogai. Kartais buvimas namie yra geriausias laiko praleidimas. Tai įrodo toliau pateikiami atostogų praleidimo būdai, kuriais tikrai nusiviltumėte.

Plaukiojimas gondolomis Venecijoje

Atidūs keliautojai gražiajame Venecijos mieste pastebės du su gondolomis susijusius dalykus. Pirma - vietiniai gyventojai jomis niekada neplaukioja. Antra - gondolų vairuotojai į savo klientus žiūri su panieka. Ir jiems šią panieką turėtume atleisti - apžiūrėti miestui yra tinkamesnių transporto priemonių, tad mokėti 100 eurų už pusvalandžio pasiplaukiojimą po nešvarų vandenį tikrai neverta.

Bėgimas su buliais Pamplonoje

Kai per kasmetinę šventę Pamplonoje pusė tuzino bulių paleidžiami į gatves adrenalino kiekis bėgikų kūnuose padvigubėja. Dauguma jų teigia, kad tai geriausias būdas patirti, ką akmens amžiuje jausdavo žvėrių persekiojami mūsų protėviai. Tiesa, mūsų akmens amžiaus protėviai darė viską, kad tokių bėgimų išvengtų... Jei būtų galėję, jie tikrai būtų pasirinkę atostogas Ispanijos pajūryje su taure Riojos vyno.

Maudynės Gange

Šventosios Gango upės turėtumėte vengti bet kokia kaina. Į upę suteka nesuskaičiuojamas kiekis nuotekų ir cheminių atliekų. Labai maža tikimybė, kad šis vanduo apvalys jūsų sielą.

Kopimas į Everestą

Bandydami įkopti į Everesto viršūnę žuvo virš 200 žmonių. Sąlygos ten tokios sudėtingos, kad dauguma žuvusiųjų kūnų ilgiems metams lieka kalnuose, žymi pagrindinius kelius į viršukalnę bei primena kopiantiesiems, kokie jie kvaili. Be to, šie kopimo keliai nukloti šiukšlėmis! Reklamuojamas kaip nuotykių turizmo perlas Everestas virto aukščiausia pasaulyje šiukšlių aikštele.

Išvyka į Formulės-1 lenktynes Monake

Šlykštus degalų kvapas tiesiog tvyros ore. Nesuprasite, kas vyksta trasoje. Skaudės ausis. Ferrari gerbėjas privers jus dalyvauti pokalbyje apie pavarų dėžes. O po to pralošite visus pinigus kazino.

Kelionė į Velykų salą

Velykų sala Ramiajame vandenyne apsupta daugiau kaip milijono kvadratinių mylių vandens, o arčiausia gyvenama vieta yra už 1200 mylių. Skrydis į artimiausią žemyną trunka 5 valandas, tačiau šių skrydžių per savaitę būna vos keletas. Blogiausia, kad dažnai reklamuojamoje saloje nėra ką veikti. Galite pamatyti kelias statulas, bet jos mažai kuo viena nuo kitos skiriasi...

Vasaros saulėgrįžos šventimas Stounhendže

Kad ir kiek daug vyrų bei moterų su gobtuvais vaikščios ratais po Stounhendžą, jų ceremonijos vis tiek bus apgaulė. Stounhendžo akmenys pastatyti tūkstančiu metų anksčiau nei čia atvyko pirmieji keltų dvasininkai druidai.

Kelionė į Florenciją

Šis Italijos miestas daug dirbo, kad užsitarnautų renesanso lopšio reputaciją, tačiau prieš vykdami į jį gerai pagalvokite. Turistų perpildytas miestas yra vienintelis Italijoje, kuriame įmanoma nusipirkti blogos kavos.

Žiūrėjimas į Monos Lizos paveikslą

Stovėti ilgoje eilėje dėl garsiausio Leonardo da Vinčio paveikslo „Mona Liza" - malonumas toks pats, kaip ir laukti prie kasos parduotuvėje. O atpildas gana kuklus, dėl paveikslo saugumo jį pamatyti galima tik iš toli ir įžiūrėti smulkmenų nepavyks. Prastovėję ne vieną valandą eilėje prie paveikslo praleisite ne daugiau kaip 15 sekundžių.

Paskutinis patarimas - nemeskite strėlytės į žemėlapį. Ką darysite, jei pataikysite į vandenyno vidurį? arba prie savo namo? Jei mesite dar kartą, pripažinsite, kad jūsų kelionė nepriklausys nuo visiško atsitiktinumo. Jei taikysitės - sukčiausite. Jei nesitaikysite, galite iš vis nepataikyti į žemėlapį.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai