To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vaistinėje...

Vaistinėje:
- Man pusę litro spirito.
- Receptą turite?
- Taip. Kilogramas cukraus, pusė kilogramo runkelių ir 100 gramų mielių.

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Naujausiais epidemiologiniais tyrimais įrody­ta, jog socialinė fobija pasireiškia 13,3 proc. įvairaus amžiaus žmonių. Tai trečiasis pagal pa­plitimą psichikos sutrikimas, po ...

Kaip išvengti peršalimo ligų

Ūminės virusinės kvėpavimo takų ligos dažnai vadinamos „peršalimo ligomis" - tai dažniausios infekcijos, sukeliančios epidemijas (peršalimo ligomis vadiname gripą, paragripą, rinovirusiną, sincitiovirusinę, adenovirusinę infekcijas). Šiomis ligomis kiekvienas suaugęs žmogus vidutiniškai perserga 2 kartus per metus, o vaikas - 3 kartus (ikimokyklinio amžiaus vaikai - net 6 kartus). Siūlome kelis patarimus, kaip išvengti šių ligų ir visą žiemą išlikti sveikiems ir darbingiems.

  • Sportuokite. Sportas stiprina imunitetą, grūdina organizmą. Moksliškai įrodyta, kad reguliariai savo malonumui sportuojantys žmonės daug rečiau serga ūminėmis kvėpavimo takų ligomis.
  • Valgykite daržoves, kuriose pilna vitamimų. Ypač peršalimo profilaktikai tinka vitaminas C, kurio gausu juoduosiuose serbentuose, raugintuose kopūstuose.
  • Dažniau būkite gryname ore. Grynas oras grūdina, o giliai kvėpuojant gerai ventiliuojami plaučiai.
  • Vėdinkite patalpas net žiemos metu. Virusai gerai plinta uždarose, blogai vėdinamose patalpose, kuriose daug žmonių.
  • Kuo dažniau plaukite rankas. Dažnai virusus parsinešame ant odos - juk jų pilna autobusuose, ant durų rankenų, kitose viešose vietose. Nuo rankų virusai lengvai patenka į akis, burną, nosį.
  • Venkite didelių žmonių susibūrimo vietų.
  • Pasiskiepykite. Nors skiepai nuo gripo apsaugo tik nuo tam tikros gripo rūšies (dažniausiai nuo kažkurio A gripo porūšio ar B gripo) ir neveikia kitų „peršalimo" virusų, vis dėl to rekomenduojama pasiskiepyti bent rizikos grupėms: dirbantiems sveikatos centruose, vaikų darželiuose, mokyklose, žmonėms virš 65 metų, sergantiems lėtinėmis ligomis, turintiems imuniteto deficitą.
  • Stenkitės į gyvenimą žvelgti optimistiškai, vengti streso, pykčių. Išmokite medituoti, atsipalaiduoti.
  • Saugokite savo vaikus, juk jie jautriausi infekcijai: kuo ilgiau maitinkite kūdikius krūtimi (tai stiprina jų imunitetą, padeda išvengti infekcijų), neneškite jų į prekybos centrus, kitas žmonių susibūrimo vietas. Vyresniems vaikams tinka jau minėtos profilaktikos priemonės.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

"Valgykite daržoves, kuriose pilna vitamimų. Ypač peršalimo profilaktikai tinka vitaminas C, kurio gausu juoduosiuose serbentuose, raugintuose kopūstuose."
Tai kokias darzoves valgo jakutai, gyvenantys prie minus 40 Celsijaus? Jie beje, yra ilgaamziu sarasu pradzioje.
------------------------
"Grynas oras grūdina, o giliai kvėpuojant gerai ventiliuojami plaučiai."
Gal paaiskintumete kaip grynas oras grudina? Nejauciate, kad rasote absurdus? O giliai kvepuojant saltame ore sukelsite organizmui stresa, kuris tikrai baigsis "persalimu". Hiperventiliacija irgi turi savo minusu- pasiklauskite astmininku - paaiskins.
------------------------
"Pasiskiepykite. Nors skiepai nuo gripo apsaugo tik nuo tam tikros gripo rūšies (dažniausiai nuo kažkurio A gripo porūšio ar B gripo) ir neveikia kitų „peršalimo" virusų, vis dėl to rekomenduojama pasiskiepyti bent rizikos grupėms: dirbantiems sveikatos centruose, vaikų darželiuose, mokyklose, žmonėms virš 65 metų, sergantiems lėtinėmis ligomis, turintiems imuniteto deficitą."

O stai cia absurdo dar daugiau. Skiepytis nuo viruso, kuris nuolat kinta? Ponai, ar jums bent zinoma kas yra virusas? Skiepytis ,turintiems imuno deficitą? Kad galutinai uzverstumem savo ir taip prastai dirbanncia imunine sitema papildomu darbu - kova su vakcina? Galvokite ka rasote, jei turite su kuo dar galvoti.
------------------------
"Vyresniems vaikams tinka jau minėtos profilaktikos priemonės."
tinka skiepai vaikams?
---------------------
"Saugokite savo vaikus, juk jie jautriausi infekcijai:"
Norite pasakyti, kad vaiku imunine sistema blogiau dirba uz suaugusiu? Ar jauciate kokias nesamones rasote?

Aisku blogiau dirba.

Hiperventiliacija turi savo minusu, bet hiperventiliuoti yra ne tas pats kas buti gryname ore. O buti gryname ore nereiskia visus metus sedeti namie, o ziema, sulaukus 20 laisniu salcio, iseiti i lauka. Tada tai tikria bus stresas. Buti gryname ore reiskia vaiksciojima gamtoje bent pusvalandi per diena tiek vasara, tiek rudeni, tiek ziema. Virusas mutuoja, taciau ne sekundziu begyje. Viena sezona paprastai vyrauja vienas viruso porusis. todel vakcina ir yra sezonine. aisku, nemanau, kad ji - issigelbejimas, bet neskiepytam zmogui su imunodeficitu gripo komplikacijos gali buti mirtinos. Vaiku imunine sistema is tikruju yra nepakankamai susiformavusi. Naujagimis gimsta turedamas fiziologini imunodeficita. Imunitetas pradeda formuotis 1 metu pabaigoj (iki tol veikia is motinos intrauteriniu laikotarpiu gauti imunoglobulinai), o galutinai susiformuoja tik paauglysteje.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai