To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, tai tiesa, kad jei aš valgysiu daug morkų, pagerės regėjimas...

- Daktare, tai tiesa, kad jei aš valgysiu daug morkų, pagerės regėjimas?- klausia pacientė.
- Aišku! Ar kada nors matėte triušį su akiniais?

 • Moterims, vyresnėms nei 35 metai, rekomenduojama reguliariai tikrintis dėl gimdos kaklelio vėžio. Šią sunkią ligą galima lengvai išgydyti, nustačius pradinėse stadijose.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
 • 10 proc. sumažėjus alkoholio kiekiui vienam gyventojui, 20 proc. sumažėja vyrų mirtingumas nuo ligų, susijusių su alkoholio vartojimu, ir 5 proc. – visų savižudybių ir ...

Įžvelkite pozityvias žmonių savybes

Kartą vienoje dirbtuvėje vyko keistas susirinkimas. Susirinkimas tarp įrankių, kurie norėjo išsiaiskinti savo skirtumus. Plaktukas buvo prezidentas, tačiau dalyviai nusprendė, kad jis turės pasitraukti iš esamo posto. Priežastis? Jis per daug triukšmauja, o be to visą laiką leidžia besidaužydamas.

Plaktukas pripažino savo kaltę, bet paprašė, kad Varžtas taip pat būtų išmestas, nes esą jis nuolatos sukinėjasi be reikalo ir apsuka ratų ratus, kol ką nors padaro. Varžtas sutiko, bet tuo pačiu paprašė, kad išmestų ir Švitrą. Nes jis yra be galo šiurkštus, kai trinasi su kitais kolegomis. Švitras pritarė sprendimui, bet su sąlyga, kad Metras irgi būtų atleistas, nes nuolatos matuoja kitus, remdamasis savaisiais matmenimis, lyg jis būtų pats idealiausias.

Staiga įėjo Dailidė, surinko visus įrankius ir pradėjo dirbti. Jis naudojo plaktuką, švitrą, metrą ir varžtą. Galiausiai, iš senos medienos gabalo išėjo nuostabus dirbinys. Kai įrankiai vėl pasiliko vieni, asamblėja pratęsė posėdį. Tuomet įsiterpė Pjūklas ir paprašė dėmesio:

- Gerbiamieji, visi pastebėjome, kad turime trūkumų, tačiau dailidė dirba tik su mūsų privalumais, gerosiomis savybėmis. Taigi siūlau sprendimą: nustokime pabrėžti mūsų silpnybes ir pradėkime vertinti privalumus.

Kai vienas žmogus ieško kitame trūkumų, visuomet ras ką iškritikuoti. Būtent todėl atmosfera pasidaro labai įtempta ir negatyvi. Kita vertus, kai vieni kituose nuoširdžiai ieškome stipriųjų savybių, žmonės atrodo daug šviesesni ir optimistiškesni.

Yra paprastas, visiems žinomas posakis: "Vertink kitame tai, ką norėtum, kad kiti vertintų tavyje" - kitaip tariant, tavo gerąsias savybes, tai kuo tu labiausiai didžiuojiesi.

Pratimas

Paimkite tuščią popieriaus lapą ir susirašykite visas savo gerąsias savybes. Taip pradėsite žvelgti į save pozityviau ir lengviau vertinsite kitus.

Dabar paimkite kitą lapą ir surašykite savo kolegų, su kuriais dirbate ar mokotes, vardus. Šalia kiekvieno parasykite bent 10 gerų savybių. Galbūt manote, jog tai yra per didelis skaičius, tačiau įvertinkite ne tik charakterį ir gabumus, bet ir išvaizdą ar net gyvenimo būdą. O kaskart bendraudami su jais, pasistenkite papildyti gerųjų savybių sąrašą.

Tokiu pačiu būdu, galite pozityviai įvertinti draugus ir namiškius. Štai statistika, kuri apibrėžia 10 geriausių sutuoktinių savybių:

 

 1. Sąžiningumas
 2. Geras humoro jausmas
 3. Rodantis pagarbą kitiems
 4. Išvaizdus (žinoma, tai būtina paminėti, kad sąžiningai įvertintume visas žmogiskas savybes)
 5. Puikūs komunikaciniai gebėjimai
 6. Atvirumas pramogoms
 7. Tvarkingumas
 8. Laimingas
 9. Nuolankumas
 10. Kuklumas

 

Savaitinis pratimas

Asmeninė atsakomybė (šio pratimo programą sudaro 30 savaičių)

Ketvirta savaitė

Užbaikite šiuos sakinius. Kas pasikeistų

 

 • Jei aš šiandien daugiau dėmesio skirčiau savo vidiniams signalams
 • Jei šiandieną būčiau atviresnis santykiuose su žmonėmis
 • Jei aš šiandieną save priimčiau 5 proc daugiau
 • Jei aš save priimčiau netgi tuomet, kai padarau klaidųJei šitos idėjos pradėtų veikti mano pasąmonėje

 

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
 • You may quote other posts using [quote] tags.
 • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai