To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Dantų gydytojas sako pacientei...

Dantų gydytojas sako pacientei:
- Nereikia taip plačiai išsižioti.
- Jūs pats man pasakėte, kad turite ten įkišti veidrodį ir instrumentus.
- Bet pats aš lieku išorėje!

  • Naujagimį bent iki 6 - 12 mėnesių maitinkite krūtimi. Taip jis gaus reikalingiausias medžiagas vystymuisi bei augs sveikas ir protingas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Maždaug 8 proc. JAV gyventojų kenčia nuo specifinių fobijų. Šios fobijos paprastai prasideda vaikystėje arba paauglystėje, ankstyvoje jaunystėje ir negydomos gali tęstis ...

Viskas, ko nežinojote apie meilės meną

Senovės indų mitologijoje Kama - meilės dievas, o pats traktato pavadinimas (Kama sutra) išvertus iš sanskrito kalbos reiškia „išmintis apie meilę".

"Kamasutrą" sudaro 35 skirsniai, sudėti į 7 dalis, kurių kiekviena skirta tam tikrai sričiai. Yra dalys, kuriose rašoma, kaip susirasti žmoną, apie žmoną, apie svetimas moteris, apie prostitutes, apie gundymą ir viliojimą. Knygoje klasifikuojama lytinio gyvenimo įvairovė.

Pavyzdžiui, anot autoriaus, yra 10 būdų kaip įstumti varpą į makštį, yra 4 lytinio pasitenkinimo būdai, yra 9 erotinio draskymosi būdai (beje, pabrėžiama, kad nagai turi būti sutvarkyti ir būtinai švarūs), 8 erotinio kandžiojimo būdai ir t.t.„Kamasutra" - tai meilės menas. Nereikia iš naujo kurti dviračio, reikia išmokti gerai jį valdyti - būtent tokia šios knygos paskirtis.

Beje, šią knygą sukūrė gydytojas Vatsyayana. Vien jau šis faktas turėtų sukelti daugiau pasitikėjimo.

Šiame vadove apstu patarimų tiek vyrams, tiek moterims ir viskas tam, kad miegamajame virtų nebent aistros mūšiai, o nepasitenkinimui vienas kitu neliktų vietos.

„Kamasutrą" tam tikra prasme galima vadinti traktatu apie tai, kaip suteikti malonumą moterims. Juk šiame vadove ne tik skiriama daug dėmesio sueities pozoms, bet ir patariama, kaip sukurti moteriai jaukią atmosferą, išsamiai nagrinėjamas bučinių menas. Juk meilė be bučinių - kaip kulinarinis šedevras be prieskonių. „Kamasutroje" pasakyta: menas mylėti moterį - tai muzika, žvakės, minkštos pagalvėlės, kvapai, gėlės ir buvimas vienumoje.

„Kamasutroje" pateikta net 62 reikalavimai vyrui, tuo tarpu moterų padėtis reikalavimų atžvilgiu - išskirtinė. Taigi vyras turi mokėti skoningai apsirengti, būti įvaldęs etiketo paslaptis, šokį, piešimą, mokėti kurti eiles arba bent jau deklamuoti jas. Vyras turi mokėti prajuokinti mylimą ir mokėti palaikyti malonų pokalbį, gaminti jai gaiviuosius gėrimus ir daryti atpalaiduojamąjį masažą, domėtis ne tik jos kūnu, bet ir vidumi.

Šiame meilės traktate pateikiamas ir pirmasis „viagros" receptas. Jis skamba maždaug taip: išvirkite piene žvirblių kiaušinius, sumaišykite su sviestu bei medumi, ir vyro intymusis gyvenimas virs stebuklu.

Tai įdomu...

Britų kolonistai „Kamasutrą" laikė „nepadoria" knyga, todėl ją platinti buvo uždrausta. Į anglų kalbą ši knyga buvo išversta tik XIX amžiuje, o šį darbą atlikęs Ričardas Bertonas vos nenugarmėjo į kalėjimą. „Kamasutra" Didžiojoje Britanijoje pripažinta legalia tik 1963 metais. Vakarų Bengalijos (Indijos valstija) valdžia 2003 metais vadovavosi „Kamasutra", kad prostitutėms rekomenduotų tam tikras padėtis, kurių metu lytinis aktas nėra visavertis ir todėl kiek apsaugo nuo užsikrėtimo ŽIV.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai