To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Kuo skundžiatės, sinjore...

- Kuo skundžiatės, sinjore?
- Daktare, o jūs pats nematote?
- Jeigu norite, aš galiu pakviesti veterinarą. Jis moka nustatyti diagnozę neuždavęs klausimų.

  • Nėštumo metu valgykite kepenis. Tačiau tai turi būti galvijo kepenys, pirktos iš patikimo ūkininko.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Ašaros susideda iš 99 proc. vandens ir 1 proc. mineralinių bei organinių medžiagų (daugiausia natrio chlorido - valgomosios druskos, todėl jos ir yra sūrios).

Seksas telefonu

„Erotiškos gražuolės trokšta susitikimo su jumis", - maždaug tokio turinio skelbimai publikuojami spaudoje. Laikraščiai net marga nuo juodai baltų gražuolių nuotraukų, kuriose... ne jos, o nepakartojamo grožio ir idealių formų modeliai, pornografijos žvaigždės. Jos siūlo įvairiapusišką meilę, o smulkutėmis raidelėmis parašyta: Vienos minutės paslaugos kaina... Tik pilnamečiams.

Seksas telefonu nepastebimai įėjo į mūsų kasdieninį gyvenimą ir, akivaizdu, įsitvirtino ilgam. Kas vis dėlto tai per paslauga? Kodėl ji tokia populiari vyrų tarpe. Mes tai ir nusprendėme sužinoti..", - rašo Komsomolskaja pravda.

Intymi pažintis prasidėjo su ...autoatsakovu

Apsiginklavusi didžiausius malonumus žadančiais skelbimais, maždaug dvi uogelės tau palaižys, aš užsidariau viename redakcijos kabinete, kad nesugluminčiau kolegų, ir ėmiau skambinti. Visi skelbimai buvo skirti vyrams, todėl teko apsimesti lesbiete. Beje, tuo klausimu redakcijoje kilo karšti ginčai. Visus labai sudomino gana aktualus klausimas. Kodėl seksas telefonu negalėtų būti skirtas ir moterims?

Pagal vieną skelbimą, kuriame parašyta, kad "Viktorija atlieka visas paslaugas", aš ir paskambinau. Pirma, ką išgirdau, tai - autoatsakovą, kuris nesustodamas kartojo, kad ta paslauga tik pilnamečiams. Paskui mandagiai pasiteiravo, kiek man metų. „Aštuoniolika", - išpoškinau paskubomis.

Vietoj sekso - patarimai ir rekomendacijos

Pagaliau atsiliepė „gyva" mergina. Prisistatė esanti Viktorija. Balsas gerai „pastatytas": prislopintas, jausmingas, giliai dūsaujantis. Tačiau užuot surengusi man seksą telefonu, meilės vergė ėmė aktyviai domėtis mano asmeniniu gyvenimu ir duoti naudingų nurodymų. „Tau patinka merginos"? - klausė pašnekovė. Na, iš tikrųjų dėl to aš ir skambinu." „Ir tu nežinai, kaip prieiti prie tos, su kuria norėtum pasimylėti?" Tačiau nespėjus man atsakyti, „patyrusi" pašnekovė ėmė žerti krūvas patarimų ir rekomendacijų. Tačiau, taip ir nesulaukusi sekso telefonu (juk pasiutišku greičiu lėkė brangiai kainuojančios minutės), aš pertraukiau „Viktoriją", pareiškusi, kad netrukus tėvai grįš namo ir aš gausiu pylos. Netrukus redakcijoje išsiaiškinome, kad per keliolika minučių prakalbėjau 400 rublių (apie 40 litų), o žadėto sekso taip ir nesulaukiau.

Pasiūlė seksą „ant debesų"

Mėginu rinkti telefono numerį pagal kitą skelbimą, kuris žadėjo uždraustą vaisių - „braškę", tačiau taip pat tik pilnamečiams. Jokio autoatsakovo. Iš karto atsiliepė „sekso partnerė": „Ale", - vulgariai pragydo moteriškas balsas. Jau turėdama šiokios tokios „sekso telefonu" patirties, ėmiau greitai berti apie save. Šį kartą prisistačiau esanti trisdešimtmetė ištekėjusi moteris, tačiau labai išsisilgusi netradicinio sekso. „Na, gerai, mes suorganizuosime jums susitikimą „ant debesų", - pratęsė dalykiškai moteris. „Palaukite, kaip „ant debesų"?. Aš noriu telefonu!" - įsakmiai pareikalavau . „Ne-e-e, telefonu mes neaptarnaujame", - vangiai atsakė man. Štai taip sugriuvo dar vienas bandymas „pasimylėti" telefonu.

Sunkus klientas

Pats „brangiausias" skelbimas, kuriame buvo rašoma, kad vienos minutės paslauga kainuoja 50 rublių (apie 5 litus). Užtat- „Tavo norai - mano fantazijos." Ir t.t.
„Labas mielasis. Tau kokios merginos labiau patinka - blondinės ar brunetės? Tik pasakyk ir mes išpildysime visas tavo svajones", - žarstė pažadus autoatsakovas kitame laido gale.

"Na, pirmiausiai tai aš ne mielasis, - tvirtai pareiškiau aš. O antra, tegul bus žaliaakė brunetė ir..." Deja, bet baigti man neleido. Ragelį perėmė, supratau, „gyva" mergina. Prisistatė vardu Olia. Išgirdusi, kad man patinka merginos, ji pasiūlė nueiti į naktinį klubą ir susipažinti su kuo nors. Tačiau aš atkakliai aiškinau, kad noriu bendrauti tik su Olia, čia ir dabar.

"Supranti, seksui telefonu reikia begaliniai lakios vaizduotės. Aš pradėsiu pasakoti, ką darysiu su tavimi, o tu... Ar turi sekso žaisliukų namuose? - pasidomėjo ji. Galų gale po ilgų įkalbinėjimų ji susiprotėjo kažką pakviesti. Iš tolo nugirdau - „sunkus klientas". Tačiau ragelio taip niekas ir neperėmė. Mane vėl perjungė į autoatsakovą, o paskui apskritai išjungė telefoną. Įdomu, ar jie taip pat elgiasi su visais „sunkiais klientais"?

Sekso telefonu - tai sveikata

Iš tikrųjų, aš taip ir nesužinojau, kas tas seksas telefonu. Sekso telefonistės buvo pasirengusios bendrauti su vyriškiais, todėl, kad joms dažniausiai ir skambina tik stipriosios lyties atstovai. Kodėl? Tai gerai žino psichologai. Pasak jų, „seksas telefonu" - du „neišvengiami ir mistiniai" dalykai vyrų gyvenime. Žinoma, dar būtų galima išvardinti ir kitų dalykus, be kurių neįsivaizduojamas pilnakraujis gyvenimas. Ir šio sąrašo viršuje, be jokios abejonės, atsidurs punktas: sveikata.

Juk seksas - tai ir yra sveikata. Tiktai fiziškai ir dvasiškai sveikas žmogus gali spinduliuoti seksualumu, prieš kurį neįmanoma atsilaikyti. Sveikas požiūris į seksą - tai vidinis seksualumas. O jutimas, žinojimas, kad esi seksualus daro įtaką visur: karjeroje, tarpusavio santykiuose, pasitikėjime savimi ir t.t. Tačiau jeigu jūsų nedomina seksas ir viskas, kas su juo siejasi, o seksas - ne vien lytinis aktas, bet ir jausmai, aplinka, pagaliau, pats pojūtis, tai - ženklas rimtai pradėti rūpintis ir spręsti savo asmenines problemas.

Skambutis ir „moteris prie tavo kojų"

Lakios vaizduotės žaismas - štai esminis sekso telefonu dalykas. Be to, tai puiki galimybė įgyvendinti visas savo seksualines fantazijas bei norus. Pokalbio scenarijus priklauso tik nuo skambinančiojo, todėl reikėtų drąsiai reikšti savo fantazijas. Svarbiausia - tas malonumas nereikalauja milžiniškų pastangų. Tik surinkti telefono numerį ir „ moteris prie tavo kojų".

Žinoma, galite nueiti ten, kur būtų galima susipažinti su mergina arba „nusipirkti" ją valandai. Jei ji - ne „erotinio fronto darbuotoja", tada teks merginai skirti didelį dėmesį, dovanoti gėlių, pramogauti su ja, sakyti komplimentus. Tačiau, greičiausiai, tik kalbantis telefonu apie seksą pavyks realizuoti visas seksualinio pobūdžio svajones. Nes vargu, ar kambaryje, išnuomota valandai, padės vyrui atsiverti pirmą kartą matomai moteriai. Be to, ir „vyriškas orumas" gali pavesti pačiu netinkamiausiu momentu. Pagaliau, sunku įsivaizduoti save „karštu mačo", jei greta ta, su kuria nesutampa nei troškimai, nei galimybės.

Neturėtų tapti svarbesnis už „gyvą" seksą

Ne mažiau svarbu, kad seksas telefonu - visiškai nepavojingas ir nebūtina naudotis prezervatyvais. Ne paslaptis, kad šis gaminys nėra itin populiarus ir esant bent menkiausiai galimybei, vyrai stengiasi apseiti be jo.
Svarbu nepamiršti vieno dalyko: jei seksas telefonu jums taps svarbesnis už „gyvą" seksą, greičiausiai, gali nepavykti seksas su realia moterimi.

Iš viso to, kas pasakyta galima daryti išvadą, kad seksas telefonu - tai seksas tinginiams, amžinai pavargusiems, kurie svajoja, kaip greičiau padėti galvą ant pagalvės, taip pat nepasitikintiems savo jėgomis, turintiems kompleksų ar išvaizdos trūkumų vyriškiams. Deja, bet jiems seksas telefonu - bene vienintelė galimybė įgyvendinti savo norus. Ir labai gerai, kad tokia galimybė yra...

Seksas telefonu - tai žaidimas suaugusiems

Kodėl moterys beveik nesinaudoja sekso telefonu paslaugomis? Todėl, kad moteriai daug svarbiau girdėti iš konkretaus vyro, esanti pati geriausia, nepakartojama, mylima, nei klausytis iš kažkokio, jai nematyto ir nepažįstamo vyro lūpų, kad jis bučiuoja jos krūtis. Moterų nuostata viena: mums nereikia viso pasaulio vyrų, mums reikia vienintelio, mylimo...
Šiaip ar taip, bet seksui telefonu nubrėžta ilga gyvenimo linija. Dėl to, kad tai - žaidimas. Žaidimas suaugusiems. Ir, beje, vyrai labai rimtai ir atsakingai žaidžia tą žaidimą.

Vienas kitą viliokite kalbėdami telefonu

Šiuo atveju seksologai galėtų duoti vieną paprastą, banalų patarimą visoms poroms - laisvoms ar susituokusioms: karts nuo karto renkite vienas kitam įvairius žaidimus. Pavyzdžiui," „Medicinos sesuo ir pacientas", „Mergina ir chuliganas", „Ponia ir tarnas. Vienas kitą viliokite kalbėdami telefonu. Nors retsykiais surenkite vienas kitam „seksą telefonu". Juk apie tai daug kartų rašyta ir perrašyta. Todėl drąsiai realizuokite savo svajones gyvenime. Nors dalelę. Ženkite bent vieną žingsnį naujo pažinimo keliu. Juk tik taip galima paversti pasaką realybe.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai