To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ligonis su išmušta akimi ateina pas daktarą...

Ligonis su išmušta akimi ateina pas daktarą:
- Gydytojau, man akį išmušė!
- Na tai kas? Juk turite atsarginę!

  • Nevalgykite daugiau negu 3g druskos per dieną, nes didelis natrio kiekis kraujyje gali būti viena iš hipertenzijos priežasčių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Paprastai, jeigu 100 moterų turi lytinių santykių be kontracepcijos antrą - trečią savo ciklo savaitę, maždaug 8 iš jų pastoja.

Spermos donoras – 46 vaikų tėvas

Spermos donoras iš Olandijos - daugiausia vaikų turintis Europos vyras. Dirbtiniu būdu jo sperma apvaisintos moterys susilaukė 46 vaikų. Beje, už savo paslaugas E. Houbenas iš Nyderlandų Maastrichto miesto niekada neprašė atlyginimo.

„Aš tai darau, nes žinau, kaip sunku tiems žmonėms, kurie negali susilaukti vaikų. O juk gydymuisi vaisingumo klinikose reikia ne tik daug laiko, bet ir pinigų", - sako vyras.

Šiuo metu D. Britanijoje yra didelis spermos donorų trūkumas, nes prieš trejus metus buvo panaikinta donorų anonimiškumo sąlyga. Kai kurios klinikos nebeteikia apvaisinimo donoro sperma paslaugų, todėl poros, negalinčios susilaukti vaikų, ieško pagalbos užsienyje.

Anksčiau E. Houbenas savo, kaip spermos donoro, paslaugas savanoriškai teikdavo per IVF kliniką, tačiau kai buvo pasiekta 25 apvaisinimų kvota, jis šių paslaugų teikti nebegalėjo.

Dabar žmonės apie šį spermos donorą sužino internete ar vienas iš kito. Šeimos, kurioms vyras padėjo, atsiliepia apie jį tik gerai.

Prieš dirbtinio apvaisinimo procedūrą E. Houbenas susitinka su būsimais vaiko tėvais. „Jie daugiau sužino apie mane. O aš įvertinu, ar šie žmonės galės būti gerais tėvais", - sako vyras.

Atlikdamas savo, kaip nemokamo spermos donoro, paslaugas E. Houbensas vyksta į viešbučius visoje Europoje (beje, kelionės išlaidas jis taip pat apmoka pats).Ten vyras perduoda sėklos pavyzdį moteriai ar sutuoktiniams, kurie vėliau jau vieni atlieka subtilų darbą.

Kadangi kiekvienas po dirbtinio apvaisinimo gimęs vaikas vėliau sužino, kas yra jo biologinis tėvas, nekyla kraujomaišos pavojaus.
Neseniai E. Houbenso namuose svečiavosi keletas porų, auginančių 12 vaikų, kuriems jis yra biologinis tėvas.

„Buvo smagu matyti, kaip vaikai žaidžia kartu su savo pusiau seserimis ir broliais. Šeimos taip pat susipažino artimiau. Kai kurie sutuoktiniai pristatė mane savo vaikams kaip jų tikrąjį tėvą. Tačiau tam vaikai neteikė didelės reikšmės. Jie tik pažvelgdavo į mane, nusišypsodavo ir vėl grįždavo prie savo žaidimų", - pasakojo „turtingiausias" Europos tėvas.

Pats Edas Houbenas iki šiol yra vienišas, ir tik visai neseniai rado draugę, su kuria bendrauja internetu.

 

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai