To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojas tarė savo pacientui...

Gydytojas tarė savo pacientui:
- Jūsų kraujospūdis padidėjęs. Gal žinote nuo ko?
- Taip, žinau, daktare, visa tai nuo žvejybos...
- Pirmą kartą girdžiu, kad nuo žvejybos gali taip nutikti.
- Iš tikrųjų negali, nebent žvejojate uždraustose vietose.

  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Ašaros susideda iš 99 proc. vandens ir 1 proc. mineralinių bei organinių medžiagų (daugiausia natrio chlorido - valgomosios druskos, todėl jos ir yra sūrios).

9 žingsniai link sinchroninio orgazmo

Manoma, kad 75 proc. vyrų sėkla išsiveržia maždaug po dviejų minučių nuo lytinio akto pradžios. Bent jau tiems, kurie seniai nesantykiavo. Vadinasi, priešlaikinė ejakuliacija - pirma kliūtis į sinchroninį orgazmą. Todėl pradžioje vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kas atsitinka su vyriškio kiaušinėliais sueities metu. Jie tarsi savaime pamažėle įsitempia ir „prilimpa" prie penio šaknų. Atsargiai patempus juos kiek žemyn prieš išsiveržiant sėklai, vyriškis gali susilaikyti ir dar kiek pratęsti lytinį aktą, kol partnerė „pasivys".

Mankšta sėklos išsiveržimui sulaikyti

Antras dalykas ką reikėtų jums padaryti, tai išmokti nustatyti, kur tarp anuso ir kiaušinėlių yra taškas Gen-Mo, kurį veikiant sperma neišsiveržia. Taip vyras gali patirti orgazmą be ejakuliacijos. Beje, tašką Gen-Mo stimuliuokite atsargiai. Priešingu atveju, galite sulaukti liūdnų pasekmių. Neišsiliejusi, „užsistovėjusi‘"sperma gali sukelti prostatos uždegimą.

Jei nepadės nei viena iš aukščiau aprašytų ėjimų, vyrui galima parekomenduoti specialią mankštą: lytinių organų raumenų įtempimą ir atpalaidavimą (pubo-coccyqeus). Panašiai, kaip įkvėpti ir iškvėpti. Tai turėtų padėti sulaikyti ejakuliaciją. Mankšta reikėtų pradėti nuo 25 susitraukimų, kurio vieno trukmė - 5 sekundės ir taip kiekvieną dieną. Jei užtektų kantrybės, šios jūsų pastangos būtų apdovanotos nuostabiais orgazmo pojūčiais be sėklos išsiveržimo.

Tikslas pasiekiamas masturbuojant vienas kitą

Kadangi vaginos gilumoje, palyginti, mažai nervų galūnėlių, todėl dažnai moteriai nepakanka vien vaginos stimuliacijos, kad ji galėtų baigti ir patirti orgazmą. Kitaip tariant, betikslis pirštų blaškymasis po vaginą - bergždžias reikalas. Geriau pasirūpinkite klitoriu. Tai - - itin jautrus organas, kurį reikėtų susirasti prie įėjimo į vaginą. Vyriškis galėtų tai padaryti net sueities metu. Tačiau ir moteris tuo metu turėtų kažką daryti vardan sinchroninio orgazmo. Pavyzdžiui, stimuliuoti vyro kurią nors erogeninę zoną.

Tiems vyrams, kurie skundžiasi, kad jų partnerė pernelyg ilgai negali pasiekti orgazmo reikėtų priminti vieną eksperimentą, kurį pravedė Vokietijos seksologai. Į konsultacijas atvykusioms sutuoktinių poroms, kurie skundėsi, kad vienas baigia, o kitas negali to padaryti, buvo „išrašinėjamas" vienas ir tas pats „receptas": norint kartu pasiekti finišo tiesiąją, reikia besimylint masturbuoti vienas kitą. Paaiškėjo, kad iš 1000 porų, vyrai lenkė moteris vos keliomis sekundėmis. Išvada: ne moterys „tempia gumą", o vyrai pernelyg skuba.

Vyrų G zona - anuse

1994 metais vokiečių akušeris - ginekologas Ernstas Grafenbergas aptiko G zoną - itin jautrią vietą vyrų ir moterų lytiniuose organuose. Pas moteris ši gana didelio ploto zona aptinkama prie pirminės vaginos sienelės. O rasti vyrų G - zoną reikia ne tik sumanumo, bet ir patirties. Trumpai kalbant, reikėtų pakankamai giliai įkišti didįjį pirštą į anusą ir spustelėti centro link. Žinoma, kad moterų G zonos intensyvesnė stimuliacija įvyksta lytinio akto metu, kai vyras - už nugaros. Nepaisant atliktų nuodugnių tyrimų mokslininkai iki šiol nesugeba paaiškinti, kodėl vyrų G zona - anuse.
Ne šiaip sau užsiminiau apie G - zoną: dažniau stenkitės stimuliuoti tuos organus, kurie labiausiai jautrūs. Kas žino, gal kurį iš jūsų stipriai „veža", kai mylitės ant grindų, o partnerė laiko už kaklo, skambant mobiliajam telefonui? O kitam begalinį malonumą teikia analinis seksas. Žodžiu, truputėlį treniruočių ir tokiu būdu galima pasiekti sinchroninio orgazmo. Taip pat jums abiems kažko naujo išmėginimas gali sukelti tiek vyriško, tiek moteriško organizmo sinchroninę reakciją.

Berniukus sekso moko patyrusios moterys

Štai mes ir priėjome prie pagrindinės temos dalies. Kas sakė, kad reikia mokytis sekso meno, norint pasiekti tobulybės aukštumų? O štai Kuko saloje gyvenantiems Mango genties trylikamečiams berniukams erotines pamokas praveda patyrusios suaugusios moterys. Jos moko berniukus masturbuotis, kunilingo technikos ir tai, kaip privesti partnerę iki orgazmo du ar net tris kartus iki tol, kol išsiveržia sėkla.

Dar vienas patarimas nuolatiniams partneriams, siekiantiems ne tik sinchroninio orgazmo, bet ir kuo greičiau „pasidaryti" vaiką. Biologai tvirtina, kad sinchroninis orgazmas - šimtaprocentinė priemonė pradėti kūdikį. (Suprantama, vaisingiems žmonėms).Nes tuo metu vaginos raumenys dirba tarsi galingas dulkių siurblys, stipriai traukdamas spermą aukštyn, link kiaušialąstės. Šis reiškinys, kitaip dar vadinamas „įsiurbimo efektas", gerokai padidina moters galimybę pastoti

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai