To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Sakykit, kodėl jūs negeriate vaistų...

Pas gydytoją:
- Sakykit, kodėl jūs negeriate vaistų?
- Taigi jie šlykštūs.
- Tai jūs juos gerkite ir įsivaizduokite, kad tai konjakas.
- Na, ne. Jau geriau gersiu konjaką ir įsivaizduosiu, kad geriu vaistus.

 

 

  • Jei kosite, gerkite daug vandens. Vanduo – pats geriausias mukolitikas (vaistas, skystinantis gleives ir lengvinantis atsikosėjimą).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Ateityje tatuiruotės darymo procedūra gali tapti naujos kartos DNR vakcinų įvedimo į organizmą metodu. Vokietijos mokslininkai teigia, kad tatuiravimo būdu į organizmą patekę DNR ...

10 vyrų masturbacijos priežasčių

Kodėl vyras patyliukais masturbuojasi vonios kambaryje, kai žmona guli lovoje ir laukia jo? Kodėl jam kartais masturbuotis - maloniau, nei mylėtis su žmona? Šį kartą mes ir pamėginsime išsiaiškinti šio seksualinio pomėgio priežastis.

Nesimasturbuoja tik impotentai

Seksas vyrams ir moterims - tai du skirtingi dalykai. Grubiai kalbant, stipriosios lyties atstovams - tai daugiau „technikinis" reikalas ir galimybė išsikrauti nuo susikaupusios įtampos, o dailiosios lyties atstovėms - lyrika, jausmai, harmonija.Apskritai vyrams jausmai sekse vaidina ne pirmaeilį vaidmenį. O jei jausmai netikėtai ir atsiranda, tai lygiai taip pat jie netikėtai ir gali baigtis.

Remiantis statistikos daviniais, masturbuojasi 80 proc. vyrų ir 50 proc. moterų. Manau, kad iš tikrųjų skaičiai turėtų būti didesni. Šį kartą paliksime moteris ramybėje, o štai vyrai... nesimasturbuoja tik impotentai ir religinio fanatizmo atstovai. Todėl tikėtina, kad masturbuojasi 95 proc.

Beje, vyrai „užsiima patys su savimi" ne tik dėl to, kad neturi partnerės, bet ir kai šalia - žmona ar net meilužė. Kodėl? Reikėtų išskirti dešimt esminių priežaščių, dėl ko vyrai „išduoda" moteris.

1. Stresas

Nuimti stresą ir atsipalaiduoti vyras gali dviem būdais: nusigerti iki nukritimo arba užsiimti seksu. Be to, antrasis taip pat gali būti dviejų variantų: su žmona ar su savo rankele. Žinoma, kiekvienas renkasi, kas jam arčiau širdies. Masturbacijos pliusas gali būtai tai, kad jai reikia eikvoti mažiau jėgų ir energijos. Nuėjai į tualetą, „išsitraukei" daikčiuką ir pirmyn... kelios minutės ir streso kaip nebūta. Esant nervinei įtampai, suaktyvėja kraujo patekimas į varpą ir atsiranda erekcija, kuri prašosi išsiveržimo.

Ką daryti, jei jūsų mylimasis masturbuojasi? Pirmiausia reikėtų parodyti dėmesį, kad jūs galvojate ne apie save, o kaip padaryti, kad jam būtų gerai. Antraip, vyras pripras masturbuotis, supratęs, kad tai jam padeda ne tik sumažinti ar net visai panaikinti įtampą, bet išvaduoja ir nuo „pilietinės" pareigos. Žodžiu, masturbacija jam gali visiškai atstoti moterį.

2. Žmona - neįdomi

Po santuokos moters kūno formos neretai suapvalėja, kosmetika naudojasi tik tada, kai eina į darbą. Namuose vaikštinėja gerokai patrintu chalatu, lenda po dušu ryte, o ne vakare, prieš miegą. Šie ir kiti dalykai, daugiau ar mažiau , turi neigiamos įtakos tarpusavio santykiams. Nežiūrint to, vyrams vistiek reikia sekso, bet jau ne su ta moterimi.

Tiesiog tada jis daugiau laiko praleidžia prie kompiuterio žiūrėdamas erotinius filmus ar vartydamas žurnalus. Čia dar nieko. Žiūrėk, reikalas gali baigtis ėjimu į „kairę".

Į klausimą, ką daryti? - atsakymas - paprastas. Nereikėtų užsiliūliuoti ir apsimesti, kad niekas nevyksta. Pirmutinė sutuoktinių neištikimybės ir skyrybų priežastis - ta, kad užgęsta jųdviejų romantika ir aistra, o ne susižavėjimas kitu objektu.

Beje, dėl to kalti partneriai. Vienas savo elgesiu, kitas - tylėjimu. Todėl, kai vyras pradeda „atšąlti", reikėtų kalbėtis su juo, mėginti išsiaiškinti priežastis. O jei dauguma blogybių - moteryje - reikėtų kuo skubiau keisti „charakterį".

3. Per mažai sekso

Apskritai, tai - gana dažnas reiškinys. Dažniau moterys lieka nepasitenkinusios. Vyras atliko savo pareigą, nusisuko į sieną ir užmigo, o moteris eilinį kartą turi pati pasidaryti orgazmą. Tačiau atsitinka ir priešingai: kai vyras nori vos ne kasdien sekso, o moteris - tik retsykiais. Žinoma, kai labai norisi, o nėra su kuo, vistiek reikia kažkaip išsikrauti. Todėl neretai vienintelė išeitis - masturbacija.

Iš pradžių moterys tarsi ir nesupranta to, paskui pradeda jausti. Ir kai atsitiktinai aptinka jį besimasturbuojantį - susigėsta. Juo labiau, jos neišdrįsta paklausti vyro apie tokio elgesio priežastis, o jam savo ruožtu - nepatogu kalbėtis šia tema.

Todėl, jei jūs, moterys, suprantate, kad reikia dažniau santykiauti su vyru, pasistenkite suteikti šį malonumą kiek kitaip, nei įprastomis pozomis. Naudokite įvairius liubrikantus. Pavyzdžiui, tepalus, kurie skirti seksui pratęsti.

Kai santykiaujama misionieriaus poza ar kuria nors panašia kita, kur moteris, galima sakyti, neatlieka jokių aktyvių veiksmų, o visą „vargą" permeta ant partnerio pečių. Tada jis labiau būna įsitempęs, pavargsta ir tikėtis gero sekso nevertėtų ...

4. Kai tingi mylėtis

Dar viena masturbacijos priežastis gali būti paprasčiausias tingėjimas. Jau minėjau, kad ne vienam vyrui seksas - tai tik procesas : įvesti - išvesti ir viskas. (Moterims to tikrai per maža. Juk ne veltui seksas vadinamas meilės žaidimu). Jie galvoja, kam prakaituoti, vargti, suteikiant daugiau malonumo partnerei nei sau, jei galima tiesiog pasimasturbuoti.

Galų gale po tokio „sekso" nieko nereikia nei apkabinti, nei glamonėti. Galima drąsiai nusisukti ant šono ir užmigti. Niekas nepasakys nei vieno blogo žodžio.

Tokio elgesio priežastis - daugiau psichologinė, todėl ją pakeisti - gana sunku. Nebent galima būtų mėginti įtikinti, kad jokia masturbacija negali atstoti sekso su partneriu.

Pagaliau, padarykite taip, kad vyras suprastų pagrindinę sekso nuostatą - kad būtų gera abiems. Kai jis šitą suvoks ir įsisamonins - pradės elgtis kitaip. Priešingu atveju, jis ir toliau bus egoistas, su kuriuo, vargu, ar norėsis intymių santykių.

5. Nepatiria malonumo iš sekso

Tai vėlgi psichologinio pobūdžio problema. Neteisūs tie, manantys, kad masturbuojantis galima patirti didesnį malonumą, nei iš paties sekso. Tokio supratimo priežastys labai paprastos: mažas penis, nepasitikėjimas savimi, net kažkoks niekuo nepamatuotas, vidinis apmaudas.

Visa tai priveda į užsisklendimą savyje, užsiangažavimą, kad yra seksualiai nepilnavertiškas. Tačiau viskas priklauso nuo supratingos moters, kuri gali padėti išsivaduoti iš kompleksų ir atsikratyti pomėgio masturbuotis.

Priešingu atveju, nuolat moraliai "užmušamas" toks vyriškis nepatirs malonumo iš sekso, o vienintelė paguoda liks banalus savęs patenkinimas. Tada, kad ir kiek besistengtų žmona ar kitas artimas žmogus, bus labai sunku pakeisti mylimojo „intymiąją pasaulėžiūrą". Greičiausiai jis taip ir liks užsidaręs ir besigėdinantis savo problemų, jei net nebus mėginama aukščiau pakelti jo vyriškumo kartelės.

Ką tokiu atveju reikėtų daryti? Yra trys variantai. Reikėtų mėginti įrodyti jam, kad jis geras vyras, mėginti naujas sekso pozas, žodžiu, daryti lovoje viską, ko jis nori arba priimti tai, kaip yra ir nusiraminti. Galiausiai, išsiskirti.

6. Galvoja, kad dėl to gali sublogti

Taip, tai iš tikrųjų viena masturbacijos priežasčių. Vienas mano pažįstamas sakė kažkur skaitęs, kad 5 minutės masturbacijos atstoja pusvalandį užsiėmimų treniruoklių salėje. Ir jis kažkokiu būdu paskaičiavo, jei masturbuosis tris kartus per parą mėnesį laiko, tai atsikratys 12 kilogramų svorio.

Toliau - dar įdomiau. Kaip žinia, treniruoklių salėje užsiėmimų krūvis išdėstomas gana tolygiai ir taip treniruojami visi raumenys. Tuo tarpu mano bičiulis tvirtino internete radęs praktines masturbacijos mokymo priemones, kur rašoma, kokiomis pozomis reikia masturbuotis, norint imituoti, pavyzdžiui, analinį seksą. Taip pat pozicijas iš viršaus, apačios, šono ir panašiai.

Tačiau užuot reguliariai užsiiminėjęs seksu su savo drauge, jis alino jėgas kasdien masturbuodamasis. Išeikvojęs daug jėgų tam reikalui, jis gausiai valgė ir gėrė. Viskas baigėsi tuo, kad papilnėjo 5 kilogramais ir pradėjo lankyti baseiną.

Žinoma, vyriškis, įsitikinęs stebuklinga masturbacijos galia, nepasakys saviškei, kuo jis iš tikrųjų užsiima., kad „nenustebintų" jos savo naujomis kūno formomis. Tačiau tokių „treniruočių" metu, jam tikrai nebeužteks jėgų patenkinti savo žmoną.

7. Tai - įprotis

Tai vienas įdomiausių momentų. Vyrai kažkodėl įsitikinę, kad jie turi masturbuotis taip pat, kaip ir valgyti ar gerti. Pasak jų, taip sutverta gamtos ir ką čia daugiau bepadarysi? Žinoma, moterys to nesupranta. Žmonai besimasturbuojantis vyras - jei dar ne neištikimybės ženklas, tai - suvokimas, kad ji nebejaudina jo.

Todėl tokiu atveju reikėtų panaudoti jo pomėgį „savanaudiškiems" tikslams. Pasakykite jam, kad jūs norėtumėte pamatyti, kaip jis masturbuojasi, o paskui prisijunkite prie jo. Arba dar geriau: pasiūlykite pati tai padaryti - „pasmaukykite" jam. Galų gale žiūrėkite į visą šį reikalą, kaip į vieną iš seksualinių žaidimų.

8. Norisi kitos moters, bet nesinori išduoti savos

Aš jau ne kartą buvau palietęs psichologinės neištikimybės klausimą. Tai visai natūralu...vyrams. Ne jei atsuktume laiką atgal į žmonijos istoriją, tai pamatysime haremus Rytuose ir kurtizanes Vakaruose. Žinoma, vyras, mylintis savo žmoną ir nenorintis įskaudinti jos, niekada neišduos.

Tačiau, jei jam norisi kažko naujo, ko negali duoti žmona, tai jis atras labai paprastą būdą iš šios keblios padėties: masturbuosis žiūrėdamas į geidžiamos moters nuotrauką ar video ir sėkmingai „nuleis" galvodamas, kad jis tai daro su ja. Štai jums ir neištikimybė be ištikimybės.

Vargu, ar tokiu atveju moteriai reikėtų imtis kokių nors žygių. Vyras neina į „kairę", kam bereikalingi klausimai... Vienintelis minusas - tikėtina, kad toks „seksas" ilgainiui gali tapti jam malonesniu užsiėmimu, nei tradicinis seksas. Pagaliau, neištikimybė gali tapti realybe.

9. Norisi pasimylėti, o nėra su kuo

Kai vyras „užsinori", jis stengiasi kuo greičiau realizuoti savo geismus. Pavyzdžiui, jei moteris pakyla anksčiau iš lovos nei vyras, tai jis, prabudęs ir pajutęs rytinę erekciją, gali ramiai pasimasturbuoti lovoje ar po dušu, pritardamas mėgstamos melodijos niūniavimu. Jei tai ir būtų tendencija - nieko baisaus. Juk dažnai ir moterys rytais skuba, laukia svarbesni reikalai, nei vyro erekcija. Be to, tai - ne mirtina liga, kurią reikėtų kuo skubiau gydyti, o įprastas nesusilaikymas.

Skirtingai nuo kitų auksčiau minėtų atvejų, su rytine erekcija kautis beprasmiška. Ir nereikia. Jei vyras tai daro, vadinasi, jis pasitiki savimi ir supranta, kad tokia masturbacija - tik laikinas dalykas. Jis tai daro tik dėl to, jos šalia nėra moters. Priešingu atveju, ir masturbacija jam - nereikalinga.

10. Masturbacija - tai treniruotė

Paauglystėje masturbuojamasi dėl to, kad tokiu būdu jaunuolis, pats to nesuvokdamas, treniruoja savo pimpaliuką suaugusio vyro intymiam gyvenimui. Kiti vyrai, masturbuodamiesi ankstyvoje jaunystėje, imituoja sekso pozas. Paskui ir vieni, ir kiti neturi problemų su moterimis. Grubiai kalbant, vyras pirmiau išbando seksą su savimi, o paskui pratęsia „įgytas žinias" su moterimi. Tai - labai sveikintina. Taip ir turėtų būti.

Tačiau iškyla pavojus, kad tokiam vyriškiui seksas gali tapti tik kaip fiziologinių poreikių patenkinimas, o ne dviejų širdžių susijungimas. Todėl jūs turėtumėte ne tik gerai išmokti mylėtis, bet ir bendrauti sekso metu. Juk seksas - tai dviejų kūnų ir širdžių dialogas, tai žaidimas ir aistra. Seksas - tai pats gyvenimas!

 

Taip pat skaitykite vyrų ir moterų masturbacija.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Yra man to dalyko trūkumas, bet aš kitaip išsireiškiu kai per mano kabelinę pradeda nuo 22 valandos rodyti porno kanalus įsijungiu pasiimu arbatos ir kaip tinginys lovoje gulėdamas žiūriu per didelį televizorių. Tik tyliu garsu, kad kaimynai negirdėtų, nes ir taip klausią ką žiūriu iki 2 valandos nakties. Jei išjungtų kabelinė porno kanalus išprotėčiau tada. Bet tikiuosi, kad kada gausiu nuo merginos ir tada porno kanalus vis rečiau žiūrėčiau. O dabar kol dar nei viena nepasirašė tik tie porno kanalai gelbsti.

Masturbuojos jau 15 metu. kaip nustoti?
Tai man kenksminga?kuo? nerpinigu@gmail.com

Taigi...Perskaicius si straipsni supranti ,kad jis detikuojamas tik tam procentui moteru, kurios tikrai nieko nedaro ir nesistengia paivairinti savo sexualinio gyvenimo,arba kaip jus sakot nesistengia ir negali suprasti vyro ir t.t.O kaip apie tas moteris ,kurios perkasi korsetus,uzdegineja zvakes,darosi rysku ypatinga makiaza arba anaiptol, norint pazaisti ir realizuoti jo fantazijas,jam sedint prie pc numauna kelnes klupi ant keliu ir tikrai visi zinot veiksmo pavadinima patys,toliau,ziuri ir propoguoja porno filmus kartu,stengiasi ji pakyleti emociskai (pakelti jo sexualini ego tam skirtais komplimentais ).Neesu ir is tu ,kurios susitaiko ir tyli ,kad ''negauna''visada paklausiu kokios problemos...Perskaicius Jusu straipsni as pasijutau tuo vargsu ''negaunanciu vyru''.Tad mielasis autoriau arba zavieji vyrai komentatoriai patarkit...gal kazka praleidau?
P.S.Jei Jums klausimas kyla o gal esu pabaisa,zinokit nera jau taip blogai, tiksliau nera blogai ,kad man uz pastangas butu neatlyginta,kaip is straipsnio supratau kitas vyras ivertint turetu tokias moters pastangas...aciu.

Na man tai yra beda...Man nesiseka su merginom,nes per daug isrankus as (nemegstu durnu mergu,gerenciu,rukanciu,prisispakliavusiu ir t.t.),bet kai noras uzeina pasimylet su kokia mergina (o taip atsitinka labai daznai) tai as i diena po 2-3 kartus masturbuojuos..Pirmi kartai trunka iki valandos,kartais daugiau,o paskui,kad tik numust ta jausma..Blem net uzknisa jau :D

ta proga einu i tualeta 15min.. ;D

REKLAMINIS IRASAS - ISTRINTA

Labai geras straipsnis.Dėkoju autoriui.

nasy ruki ne dlia skuki

Geras straipsnis.

Masturbuotis sveika.

Siaip labai issamus ir geras straipsnis. Aciu autoriui.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai