To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Sveikstantis ligonis prisipažino simpatiškai seselei...

Sveikstantis ligonis prisipažino simpatiškai seselei:
- Aš jus taip myliu, kad net nenoriu pasveikti.
- Nesirūpinkite, - atsakė sesuo, - jūs ir nepasveiksite. Gydytojas taip pat mane įsimylėjęs. Jis matė, kaip vakar mane bučiavote.

  • Jei sunkiai tuštinatės, ar dažnai būna užkietėję viduriai, gerkite daug skysčių ir valgykite skaidulinio maisto (vaisių, daržovių, rupių duonos produktų).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 27 proc. moterų vėžį supranta kaip likimo rykštę. 21,3 proc. moterų mano, kad gimdos kaklelio vėžį lemia paveldimumas. 13,1 proc. kaip ligos priežastį, nurodo virusus.

Radiacinės saugos centre lankosi TATENA ekspertas

Kai kurių pramoninių procesų metu šalutiniuose produktuose, atliekose, vamzdynuose gali koncentruotis ir kauptis gamtinės kilmės radioaktyviosios medžiagos. Tai gali sąlygoti darbuotojų ar gyventojų apšvitą, todėl tokių vietų nustatymas, ištyrimas bei realios problemos įvardinimas radiacinės saugos požiūriu yra labai svarbus.

Lietuvoje gamtinės kilmės radioaktyviųjų medžiagų problemai tirti skiriama daug dėmesio. Pramonės įmonėse, gamyklose, kur naudojamos gamtinių radionuklidų turinčios medžiagos, atliekami dozės galios matavimai, imami bandiniai, jie analizuojami spektrometriškai. Nustatytos sritys, kuriose Lietuvoje gali pasitaikyti gamtinės kilmės radioaktyviųjų medžiagų. Tai yra naftos gavyba ir perdirbimas, dujų tiekimas, šiluminė energetika, geriamojo vandens valymas, nuotekų apdorojimas, fosforo trąšų gamyba, metalų lydymo ir cemento pramonė, kalio trąšų gamyba ir naudojimas, statybinių medžiagų gamyba, gamtinių radionuklidų turinčių medžiagų saugojimas. Atlikus tyrimus kalio trąšų saugojimo ir perkrovimo įmonėje, nustatyta, kad per metus nuo kalio trąšų gaunama išorinės apšvitos dozė priklausomai nuo darbo pobūdžio ir vietos yra 0,02-0,17 mSv, o vidutinė metinė vidinės apšvitos dozė, kurią lemia į kvėpavimo takus patekęs kalio radionuklidas (40K), yra 0,002-0,09 Sv. Tai neviršija metinės efektinės dozės - 1 mSv.

Konsultuoti gamtinės kilmės radioaktyviųjų medžiagų, susidarančių kai kuriuose gamybos procesuose, taip pat darbuotojų ir gyventojų apšvitos vertinimo klausimais į Radiacinės saugos centrą atvyko Tarptautinės atominės energijos agentūros ekspertas Rob Wiegers, turintis didelę patirtį šioje srityje. Ekspertas atlieka mokslinius tyrimus, dirba Olandijos ir tarptautinėse darbo grupėse vykdant gamtinės kilmės radioaktyviųjų medžiagų projektus, dalyvauja rengiant rekomendacijas ir reikalavimus, susijusius su gamtinės kilmės radioaktyviųjų medžiagų problema.

Radiacinės saugos centre ekspertas lankosi sausio 19-23 dienomis.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai