To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Numirė vyras su žmona...

Numirė vyras su žmona.
Ateina į rojų: gražu, pauksčiukai čiulba, angelėliai skraido, šilta,
mokesčių nėra... Vyras kumšt žmonai į pašonę su alkūne: "Viskas
per tavo sveiką maistą - prieš 20 metų jau galėjom čia būti"

  • Jei sunkiai tuštinatės, ar dažnai būna užkietėję viduriai, gerkite daug skysčių ir valgykite skaidulinio maisto (vaisių, daržovių, rupių duonos produktų).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Anot statistikos, 2009 m. ES 100 vyrų tenka 105 moterys. Lietuvoje šis santykis - 100:114. Blogesnė situacija tik Latvijoje ir Estijoje (100:117). Švedijoje, santykis vyrų nenaudai ima ...

"Blindos firminėje" giroje – neleistinas saldiklis

Utenos apskrities valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai uždraudė UAB „Švyturys-Utenos alus" realizuoti rinkoje 13 596 litrus giros „Blindos firminė" (kilmės šalis - Ukraina, JSC „Slavutich Brekery", tinkamumo vartoti terminas iki 2011-05-25).

Realizuoti girą uždrausta po to, kai ištyrus mėginius Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute, giros sudėtyje nustatytas saldiklis acesulfamas K (28,3±1,4 mg/l).

Pažymėtina, kad vadovaujantis Nealkoholinių gėrimų ir giros apibūdinimo, gamybos ir prekinio pateikimo techninio reglamento nuostatomis, giros gamyboje neturi būti naudojami saldikliai (įskaitant ir saldiklį acesulfamą K).

Šiuo metu „Blindos firminė" gira (13 596 kg) sulaikyta ir saugoma UAB „Švyturys-Utenos alus" (Pramonės g. 12, Utena) sandėliuose. Įmonei uždrausta girą tiekti į rinką ir nurodyta minėtą partiją skubiai surinkti iš rinkos.

Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, siekdama, kad Lietuvos gamintojai gamintų išskirtinės kokybės produktus ir būtų užtikrintos vienodos konkurencijos sąlygos tarp Lietuvos gamintojų, o vartotojai ženklinimo reikalavimais būtų apsaugoti nuo galimo klaidinimo, reglamentavo Lietuvoje gaminamų ir iš trečiųjų šalių įvežamų nealkoholinių gėrimų ir giros gamybos reikalavimus parengtame Nealkoholinių gėrimų ir giros apibūdinimo, gamybos ir prekinio pateikimo techniniame reglamente, kurio nuostatos įsigaliojo nuo 2009 m. kovo 2 d.

Pažymime, kad, vadovaujantis šio reglamento nuostatomis, gira - gėrimas, gaminamas rauginant giros misą mikroorganizmų kultūrų raugu, po rauginimo pridedant arba nepridedant cukrinių ir kitų maisto žaliavų, kurio alkoholio koncentracija neviršija 1,2 tūrio proc.

Giros gamyboje leidžiama naudoti ribotą skaičių maisto priedų. Leistinų giros gamyboje maisto priedų sąrašas: karamelių spalvos dažiklis (E 150 a-d), pieno rūgštis E 270, askorbo rūgštis E 300, natrio askorbatas E 301, citrinų rūgštis E 330, akacijų sakai E 414, natrio benzoatas E 211 (ne daugiau kaip 150 mg/l), kalio sorbatas E 202 (ne daugiau kaip 300 mg/l). Jei natrio benzoatas E 211 ir kalio sorbatas E 202 naudojami kartu, tada natrio benzoato E 211 ne daugiau kaip150 mg/l, kalio sorbato E 202 ne daugiau kaip 250 mg/l.

Be to, į rinką yra tiekiami: gaivusis giros gėrimas, giros skonio gaivusis gėrimas.

Gaivusis giros gėrimas, - gaivusis gėrimas, gaminamas iš giros misos koncentrato ir (ar) kitos grūdinės žaliavos, pridedant vandens, cukraus, maisto priedų, kvapiųjų medžiagų ir kt.

Giros skonio gaivusis gėrimas - gaivusis gėrimas, gaminamas įdedant giros skonio kvapiųjų medžiagų, kurio sudėtyje nėra giros koncentrato ir kitų grūdinių žaliavų.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai