To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gyditojas varto ligonio ligos istoriją ir klausinėja...

Gyditojas varto ligonio ligos istoriją ir klausinėja:
- O kiek jums metų?
- Greitai bus keturiasdešimt, - sako ligonis.
- Nebus...

  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Butanas 2004 m. lapkritį tapo pirmąja valstybe pasaulyje, kurioje visiškai uždrausta prekyba tabako gaminiais. 2005 m. buvo uždrausta rūkyti.

Kaip narkotikai veikia smegenis supažindina peliukai

Kaip narkotikai, patekę į organizmą, daro poveikį smegenims, galima susipažinti internete - Jutos universiteto Genetikos mokymo centro (Genetic Science Learning Center) internetinėje svetainėje lankytojui žaismingai „peliukų vakarėlyje" pristatoma, kaip narkotikai žaloja smegenis, informuoja Narkotikų kontrolės departamentas.

Paaiškina įvairių narkotikų poveikį

Patekę į organizmą, narkotikai daro poveikį įvairioms smegenų sritims, nes tuo pačiu metu sąveikauja su daugeliu nervinių ląstelių, įvairių rūšių receptoriais skirtingose smegenų srityse. Kiekvienas narkotikas, kuriuo piktnaudžiaujama, turi savo specifinį veikimo mechanizmą smulkiausiose organizmo dalyse. „Peliukų vakarėlyje" galima pamatyti, kaip įvairūs narkotikai trikdo natūralius organizme vykstančius procesus.

Narkotikų kontrolės departamentas prie LR Vyriausybės plačiau supažindina su šios interneto svetainės medžiaga ir nurodo, koks yra narkotikų poveikis smegenims.

Departamento direktorė dr. Audronė Astrauskienė aiškina, kad šiuolaikinis mokslas pateikia išsamesnius smegenų tyrimų duomenis ir keičia ankstesnį supratimą apie priklausomybę nuo psichoaktyviųjų medžiagų. „Smegenys yra ypač svarbus ir sudėtingas žmogaus kūno organas, nuo kurio priklauso žmogaus psichika ir elgesys, kitų organų ir gyvybinės organizmo funkcijos. Piktnaudžiavimas narkotikais sukelia smegenų struktūrų, jų funkcijų pakitimus, lemiančius žmogaus psichikos ir elgesio sutrikimus. Patekę į smegenis stimuliuojantys narkotikai sukelia „audringą" dopamino išsiskyrimą, kuris ne tik sukelia laikiną euforiją, bet ir lemia priklausomybės atsiradimą", - teigia A. Astrauskienė.

Gavo apdovanojimus

Už interaktyvius sprendimus tobulinant genetikos mokslą ir aiškiai pateikiamas žinias moksleiviams Jutos universiteto darbą jau įvertino JAV Nacionalinis priklausomybių nuo narkotikų institutas (angl. National Institute on Drug Abuse - NIDA). Apdovanojimai skirti už interneto svetainę, kurioje informacija yra suprantama net penktokams. Centro „peliukų vakarėlio" tinklalapis pedagogams taip pat padeda išplėsti alternatyvias vaikų mokymo programas.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai