To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ligonis su didžia padėka ir džiaugsmu tarė gydytojui...

Ligonis su didžia padėka ir džiaugsmu tarė gydytojui:
- Daktare, tai ką jūs man padarėte iš tikrųjų padėjo!
- Ką padarysi,- tarė jis - visko pasitaiko...

  • Maitinant kūdikį krūtimi, nuo 6 mėn. pradėkite primaitinti virtomis daržovėmis, košytėmis, o nuo 8 mėn. duokite virtos pertrintos mėsos. Mėsa padės išvengti mažakraujystės.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Alkoholio vartojimo sumažėjimas 10 proc. sumažina vyrų mirtingumą nuo su alkoholiu siejamų priežasčių apie 20 proc. ir 5 proc. sumažina mirtinų nelaimingų atsitikimų, žmogžudysčių ...

Lietuvos karo medikai išgelbėjo afganistaniečio gyvybę

Lietuvos karo medikai pelnė afganistaniečių pagarbą, išgelbėję vietinio žmogaus gyvybę. Lietuviams talkino gruzinai ir ukrainiečiai.

Gruodžio 2-osios vakarą Lietuvos vadovaujamos Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės (PAG-8) karo medikai iš Goro provincijos sostinės Čagčarano ligoninės gavo pranešimą apie eismo įvykyje sunkiai sužalotą vietos gyventoją. Motociklą vairavęs asmuo buvo be sąmonės, smarkiai kraujavo, jam buvo lūžęs žandikaulis.

PAG-8 medikai apžiūrėjo pacientą ir konstatavo ypač sunkią galvos traumą - nustatyta, kad nukentėjusiajam lūžo kaukolės pamatas.

PAG-8 medikams teko skubiai reanimuoti pacientą, dirbtinai ventiliuoti plaučius. Gyvybines funkcijas atkurti pavyko. Suteikus visą reikalingą pagalbą, nukentėjusysis toliau gydomas Čagčarano ligoninėje, PAG-8 karo medikai nuolat jį lanko, konsultuoja dėl tolesnio gydymo, parūpina būtinų vaistų.

„Tik didžiulio mūsų karo medikų profesionalumo dėka pavyko išsaugoti šio žmogaus gyvybę, - sako PAG-8 medicinos skyriaus viršininkas pulkininkas leitenantas Igoris Karpec. - Prognozuoti paciento perspektyvas sunku, nėra galimybių atlikti kompiuterinę tomografiją ir nustatyti, kokia smegenų būklė. Dabar paciento būklė nors ir labai sunki, bet kol kas stabili".

Pagalbą avarijoje sužalotam vietos gyventojui teikė PAG-8 tarnaujantys karo medikai iš Lietuvos, Gruzijos ir Ukrainos.

Lietuvos vadovaujama PAG misija Afganistano Goro provincijoje pradėjo veikti 2005 m. birželio mėnesį. Pagrindinė PAG užduotis - padėti Afganistano valdžiai plėsti įtaką provincijoje, užtikrinti saugumą ir sudaryti tinkamas sąlygas provincijai atkurti. PAG - tai NATO Tarptautinėms saugumo paramos pajėgoms priklausanti Lietuvos vadovaujama bendra civilinė ir karinė misija. Šiuo metu Afganistano Goro provincijoje tarnauja aštunta grupės pamaina. Tai - jau antroji provincijos atkūrimo grupė, suformuota Krašto apsaugos savanorių pajėgų pagrindu. Lietuvos vadovaujamoje PAG be Lietuvos karių ir civilių taip pat tarnauja Danijos, Kroatijos, JAV, Ukrainos ir Gruzijos kariškiai.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai