To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ateina bobulė pas daktarą ir skundžiasi...

Ateina bobulė pas daktarą ir skundžiasi:
- Daktarėli, aš kažkaip keistai jaučiuosi...
- Tai apibūdinkit, bobule, kaip...
- Na tai kai sėdžiu, tai sėdžiu, sėdžiu, sėdžiu...
Kai stoviu tai stoviu, stoviu, stoviu... O kai guliu, tai guliu, guliu, guliu...
- Na, bobule, ar matai tas duris?
- Taip.

  • Valgykite liesus pieno produktus. Juose daug netukinančių baltymų ir nėra sočiųjų riebalų, kurie tukina ir kenkia kraujagyslėms.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Beveik 80 proc. 20-45 metų Lietuvos didmiesčių gyventojų yra patenkinti savo lytiniu gyvenimu. Jo kokybė tiesiogiai proporcinga gaunamoms pajamoms ir atvirkščiai proporcinga amžiui, rodo ...

Karas skaudžiai atsiliepia kariškių atžaloms

Ikimokyklinukai, kurių vienas iš tėvų yra išvykęs į karą, labiau linkę į agresiją nei jų bendraamžiai visose kariškių šeimose. Pirmą kartą buvo mėginta ištirti, kaip patys jauniausieji šeimos nariai reaguoja į gyvenimo sąlygų pasikeitimą karo metu, rašo MSNBC.com.

Mušimasis, kandžiojimasis ir hiperaktyvumas - elgesio apraiškos, kurias tėvai tikrai pastebi - dažniau pasitaikydavo tose šeimose, kur vienas tėvų buvo išvykęs kariauti. Tokią išvadą padarė tyrimo vadovė Molinda Chartrand, JAV oro pajėgų pediatrė.

Tyrimo apimtis nebuvo didelė - vos 200 vaikų. Vis dėlto jo pakanka patvirtinti, jog, namuose likus vienam iš tėvelių, streso šeimoje padaugėja. Pernai atliktas tyrimas, į kurį buvo įtrauktos 1 800 kariškių šeimų visame pasaulyje, parodė, jog vaikai skriaudžiami arba jais nesirūpinama 42 procentais dažniau, kai vienas tėvelių kariauja.

Šių metų studijoje orientuotasi į šeimas, 2007-aisiais metais gyvenusias didelėje laivyno bazėje. Vaikų psichologijoje dažnai naudojamu klausimynų metodu pavyko nustatyti, jog elgesio problemos tarp tų vaikų, kurių vienas iš tėvų kariauja, yra reikšmingai dažnesnės nei tarp bendraamžių, kurių abu tėvai buvo bazėje. Šiuo atveju tirta trejų-penkerių metų amžiaus grupė.

Kas penktas ikimokyklinio amžiaus vaikas, kurio tėvelis buvo kare, pasižymėjo rimtais emociniais ar elgesio sutrikimais.

Nuo Afganistano karo pradžios prabėgus septyneriems metams, nuo Irako karo - penkeriems, tai yra pirmas mėginimas ištirti, kokią įtaką karas turi patiems mažiausiems, tikina Chartrand.

Tyrimu pavyko išsiaiškinti ir priešingą tendenciją amžiaus grupėje iki trejų metų. Čia, atvirkščiai nei 3-5 metų amžiaus grupėje, su vienu iš tėvų pasilikę vaikai turėjo mažiau elgesio sutrikimų nei „normaliomis" šeimyninėmis sąlygomis augantys vaikučiai.

Tyrėjų grupė pamėgino tai paaiškinti. Patys jauniausieji turi daugiau laiko priširšti prie motinos. Šioje amžiaus grupėje itin stiprus santykis su mama laikomas privalumu. Tuo tarpu kiek vyresnius ikimokyklinio amžiaus vaikus tėvo stygius jau veikia neigiamai.

92 procentais atvejų kariauti buvo išvykęs tėvas, o ne mama.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai