To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Medicinos seselė pamato, kaip vienuolė verkdama...

Medicinos seselė pamato, kaip vienuolė verkdama išlekia iš gydytojo kabineto. Tada paklausė ji daktaro:
- Kas jai nutiko, daktare?
- nieko baisaus - tik pasakiau, kad ji laukiasi.
- Bet juk tai beveik neįmanoma.
- Gal ir tiesą sakai, bet vaistas nuo žagsėjimo tai geras.

  • Jei kosite, gerkite daug vandens. Vanduo – pats geriausias mukolitikas (vaistas, skystinantis gleives ir lengvinantis atsikosėjimą).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Krūties vėžys - dažniausia moterų onkologinė liga: ši liga sudaro trečdalį visų moterų piktybinių navikų.

Šešiems kariūnams nustatytas kiaulių gripas

Lapkričio 3 d. Lietuvos AIDS centras, ištyręs bandinių, kurie buvo paimti iš sunegalavusių Lietuvos karo akademijos kariūnų, šešiems iš jų nustatė naujojo pandeminio viruso A(H1N1), žinomo kaip „kiaulių gripas", atvejus.

„Kol kas ši informacija mums yra patvirtinta žodžiu, laukiame oficialių išvadų," - sakė Daktaro Jono Basanavičiaus Karo medicinos tarnybos vadas pulkininkas Kęstutis Kuršelis.

Kariūnams, kuriems diagnozuotas naujasis gripas, taikomos karantino priemonės - jie paguldyti į Vilniaus įgulos medicinos ambulatoriją, jų negalima lankyti. Kiti kariūnai, kurie kreipęsi dėl negalavimų, stebimi.

Karo medicinos tarnybos vadas pulkininkas Kęstutis Kuršelis pasiūlė laikinai sustabdyti užsiėmimus Lietuvos karo akademijoje, uždrausti judėjimą į ir iš jos teritorijos, imtis kitų priemonių užkirsti kelią viruso plitimui. Taip pat plk. K. Kuršelis nurodė atlikti patalpų dezinfekciją ir organizuoti specialų maitinimą sergantiesiems.

„Rekomendavome kariūnams gerti daug skysčių, taip pat naudoti apsaugines kaukes, laikytis asmens higienos. Gripas yra virusinis susirgimas, todėl stipresnio imuniteto žmonės jį perserga lengviau, o kitiems reikalingi medikamentai. Tačiau perdėtai jaudintis dėl šio gripo nereikėtų," - sakė Karo medicinos tarnybos vadas.

Likusiems kariūnams, kuriems įtariami gripo simptomai, reikalingi tyrimai bus atliekami rytoj.

Dabar 42 Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnams yra nustatytas ūmus virusinis kvėpavimo takų uždegimas.

Septyni kariūnai paguldyti į Pirminį karių sveikatos priežiūros centrą Vilniuje, likę - atskirti nuo sveikųjų, jiems paskirtas gulimas režimas Karo akademijos kareivinėse. Šiuo metu kariūnų sveikatos būklė stabili, komplikacijų nėra: keliems kariam temperatūra yra pakilusi iki 38-39˚C, kitų - žemesnė. Visi kariūnai stebimi karo medikų, gauna reikiamą gydymą.

Apie kariūnams nustatytą A (H1N1) tipo gripo virusą teisės aktų nustatyta tvarka informuoti Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro specialistai.

Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė apie gautą informaciją dėl pandeminio viruso atvejus informavo Lietuvos Respublikos Prezidentę, LR Seimo Pirmininkę ir Ministrą Pirmininką.

Pasak Gynybos štabo karo medicinos gydytojos majorės Jūratės Čaplikienės, A(H1N1) tipo viruso sukeltas sveikatos sutrikimas nėra labai pavojingas, tačiau reikia saugotis komplikacijų ir tinkamai gydytis. Kita vertus, siekiant išvengti gripo, pasak mjr. J. Čaplikienės, svarbu vengti artimo sąlyčio su sergančiuoju gripu, dažnai plautis rankas, vengti lankytis žmonių susibūrimo vietose. Pasireiškus ligos simptomams, likti namuose, kad infekcija nebūtų platinama tarp sveikųjų.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai