To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Pakildamas iš dantisto krėslo, pacientas sako...

Pakildamas iš dantisto krėslo, pacientas sako:
- Ačiū, kad taip puikiai sutaisėte dantis, bet norėčiau paklausti, ką daryti, jei mano dantys geltoni?
Dantistas žvilgteli į pacientą ir atsako:
- Ryšėkit rudą kaklaraištį.
    

  • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Bėgant gyvenimo metams, žmonės tampa laimingesni, teigiama tris dešimtmečius trukusio mokslinio tyrimo išvadose.

Vilniaus Vaikų ligoninė nebegali aptarnauti vaikų

Vilniaus universiteto Vaikų ligoninė (VUVL) praneša dėl nepakankamo finansavimo artimiausiu metu turėsianti apriboti pacientams teikiamą planinę pagalbą. Tuo metu Vilniaus teritorinės ligonių kasos (VTLK) vadovas siūlo ligoninės vadovybei racionaliau tvarkytis.

Apie galimą paslaugų teikimo apribojimą rašoma VUVL tinklapyje paskelbtame pranešime, anot kurio, Vilniaus teritorinei ligonių kasai (VTLK) skiriant nepakankamai lėšų, VUVL netrukus galės teikti tik būtinąją skubią pagalbą susirgusiems užkrečiamosiomis, virusinėmis kvėpavimo ar kitomis ūmiomis ligomis, taip pat patyrusiems traumas vaikams.

Ligoninės direktoriaus Juozo Raistenskio žodžiais, ligoninė ir toliau teiks gyvybiškai svarbią medicininę pagalbą onkologinėmis ligomis sergantiems pacientams ir naujagimiams, tačiau daugybę kitų planuotų operacijų teks atidėti.

VUVL šių priemonių imasi remdamasi sveikatos apsaugos ministro įsakymu, kuriuo leidžiama sveikatos priežiūros įstaigai, išeikvojusiai lėšų limitą, numatytą sutartyje su teritorine ligonių kasa, ir paskelbusiai, kad dėl lėšų trūkumo negali teikti tam tikrų planinio gydymo paslaugų, šias paslaugas teikti tik tuo atveju, jei pacientai sutinka už jas sumokėti pagal sveikatos apsaugos ministro įsakymu patvirtintas bazines paslaugų kainas.

Pranešime rašoma, kad dėl nepakankamo valstybės apmokėjimo už paslaugas VUVL turės riboti ir Sveikatos apsaugos ministerijos skatinamas pigesnes ambulatorines konsultacines, dienos stacionaro, dienos chirurgijos ir stebėjimo paslaugas vaikams.

„Panašu, kad VTLK, deklaruodama, kad rūpinasi gyventojų interesais, neieško būdų, kaip lanksčiai apmokėti už suteiktas ligoniams sveikatos priežiūros paslaugas, bet grįžta į daugybę metų kritikuoto biudžetinio finansavimo laikus", - rašoma VUVL pranešime.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai