To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Turiu jus nuliūdinti. Teks vėl pjauti siūlę..

- Turiu jus nuliūdinti. Teks vėl pjauti siūlę.
- Kodėl?
- Operuodamas palikau guminę pirštinę.
- Štai jums pinigai - nusipirkite naują!

  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Žmogaus somatinėse (kūno) ląstelėse yra 46 chromosomos (katės - 38, o bulvės - 48 chromosomos), šis skaičius vadinamas diploidiniu (2n) chromosomų rinkiniu.

Pikantiški traškučiai uždrausti realizuoti rinkoje

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad rinkoje uždrausta realizuoti žemės riešutus pikantiško skonio apvalkale (luobelėje) iš Kinijos dėl nustatyto padidinto melamino kiekio.

2009 vasario 19 d. gavus skubų pranešimą bendra Europos Sąjungos skubių informacinių pranešimų apie nesaugius maisto produktus sistema (RASFF) dėl nesaugių kinietiškų žemės riešutų pikantiško skonio apvalkale (luobelėje). UAB „Arimex" (Kirtimų g. 49 Vilnius) 1990 kg šio produkto į Lietuvą įveržė iš Olandijos.

Produkte nustatytas padidintas kiekis melamino - 13 mg/kg, kai Europos Komisijos sprendimo specialiuose reikalavimuose nustatytas melamino kiekis ne didesnis 2,5 mg/kg.

Vilniaus miesto valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba operatyviai patikrino UAB „Arimex" ir nustatė, kad įvežta 1990 kg žemės riešutų pikantiško skonio apvalkale (luobelėje), sandėlyje rasta 1600 kg.

UAB „Arimex" uždrausta tiekti rinkai 1600 kg produkcijos ir nurodyta ją saugiai sunaikinti, o išplatintą produkciją nedelsiant surinkti iš rinkos.

„Visos Bendrijos šalys, pagal minėtą sprendimą, turi atlikti visų Kinijos kilmės arba iš Kinijos siunčiamų amonio bikarbonato, skirto maistui ir pašarams, bei pašarų ir maisto, kurių sudėtyje yra pieno, pieno produktų, sojos arba sojos produktų, siuntų dokumentų, tapatybės ir fizikinius patikrinimus, įskaitant laboratorinius tyrimus. Europos Sąjungoje Kinija yra įtraukta į rizikingų šalių teikiančių rinkai produkciją sąrašą", - aiškino Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus pavaduotojas Zenonas Stanevičius.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, vykdydama griežtą Europos Komisijos sprendimą, 2008 m. ir šiais metais atliko rizikingų maisto produktų, kuriuose gali būti melamino, laboratorinius tyrimus. Tačiau melanimo kiekis neviršijo didžiausio leistino lygio.

Melaminas - cheminė medžiaga, naudojama trąšų, plastikinių ir ugniai slopinti skirtų priemonių gamybai ir jokiu būdu neskirta maisto pramonei. Jis naudojamas poliuretano gamybai. Anot specialistų, mūsų organizme besikaupiantis melaminas gali sukelti inkstų, kraujotakos ligas,virškinimo sutrikimus, opas ir alergiją.

 

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai