To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Norėčiau užsirašyti pas daktarą...

- Norėčiau užsirašyti pas daktarą.
- Galite ateiti po dviejų savaičių.
- Bet per tiek laiko aš ir numirti galiu!
- Nieko tokio - jeigu tik jūsų žmona mums praneš, mes atšauksim paskyrimą.

 • Jei sunkiai tuštinatės, ar dažnai būna užkietėję viduriai, gerkite daug skysčių ir valgykite skaidulinio maisto (vaisių, daržovių, rupių duonos produktų).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
 • Ar žinojote, kad kosulys - tai gynybinė organizmo reakcija, padedanti pašalinti apmirusias epitelio ląsteles, dulkes, mikrobus ir kitus svetimkūnius iš kvėpavimo takų.

Venerinės ligos

Lytiškai plintančios ligos (LPL) yra vadinama ligos, kurios perduodamos vieno asmens kitam lytinių santykių (sekso, mylėjimosi) metu. Gydytojai LPL dar vadina šlapimo ir lyties takų ligomis, nes LPL gali pažeisti ir lyties takų, ir šlapimo sistemos, pvz., šlapimo kanalą. Šlapimo ir lyties organų ligos dažniausiai plinta lytinio kontakto metu.
Pasaulyje per metus LPL (kurių šiandien žinoma apie 25) suserga apie 250 mln. žmonių. Iš jų: 120 mln. užsikrečia trichomonomis, 50 mln. chlamidijomis, 30 mln. papilomos virusu, 25 mln. gonorėja ir 3,5 mln. sifiliu. Dėl gerai sukoordinuotos sveikatos apsaugos sistemos kai kuriose vakarų šalyse, pvz., Švedijoje, sergamumas LPL, o ypač gonorėja ir sifiliu, labai mažas. Tuo tarpu visoje Rytų Europoje, įskaitant ir Lietuvą, LPL, o ypač sifilis, yra labai paplitusios.

LPL priklauso tų ligų grupei, apie kurias mes mieliau nutylime arba kalbame pašnibždomis. Iškreipti vaizdiniai ir žinių apie šias ligas stoka, sukelia bereikalingą įtampą, nerimą ar baimę.

Čia jūs rasite aprašytus svarbiausių LPL požymius, jų gydymo būdus, patarimus kaip padėti sau ir savo lytiniams partneriams. Tai informacija, būtina apsaugojimui nuo užkrečiamųjų ligų.

Ką vadiname lytiniais santykiais?

Lytiniai santykiai - tai ne vien varpos įvedimas į makštį. Lytiniais santykiais arba seksu taip pat vadinami:

 • Burnos arba oralinis seksas - kai partneriai bučiuoja arba kitaip stimuliuoja vienas kito lyties organus arba išeinamąją angą liežuviu;
 • Analinis arba išeinamosios angos - kai varpa įvedama į tiesiąją žarną.

Kai LPL užsikrečiama oralinio (burnos) sekso metu, šios infekcijos taip pat gali pažeisti burnos ertmę ir gerklę.

Koks skirtumas tarp veneros ir lytiškai plintančių ligų?

Jokio skirtumo čia nėra. Abu pavadinimai apibūdina ligas, plintančias lytinio akto metu. Anksčiau šios ligos, dažniausiai sifilis ir gonorėja, buvo vadinamos meilės deivės Veneros vardu, t.y. venerinėmis.

Dėl tuometinio požiūrio į seksą, deja, pasitaikančio ir dabar, venerinės ligos buvo laikomos "nešvariu" žodžiu, peršančiu mintis apie amoralų gyvenimą. Todėl dažnai buvo bijoma net šį žodį ištarti.

Šiandienos visuomenėje seksas yra pripažintas normalaus gyvenimo dalimi. Nustatyta, kad nemaža dalis infekcijų plinta būtent lytinio akto (sekso) metu. Tad dauguma žmonių yra linkę vadinti šias ligas lytiškai plintančiomis ligomis.

Kuo ypatingos LPL?

Gyvenime mes kiekvienas "pasigriebiame" vienokią ar kitokią infekciją. Tačiau lytiškai plintančios infekcijos ypatingos tuo, kad visai negydomos ar netinkamai gydomos jos gali sukelti ilgalaikius ar net nepranykstančius sveikatos pakitimus, pavyzdžiui nevaisingumą (negalėjimą turėti vaikų). Nėštumo metu LPL galima užkrėsti dar negimusį kūdikį. Užsikrėtusi motina gali perduoti infekciją savo vaikui gimdymo metu. Taigi labai svarbu, kad visos LPL būtų gydytojų diagnozuojamos ir kuo greičiau gydomos.

Kas gali užsikrėsti?

Kiekvienas lytiškai aktyvus žmogus. Jeigu "mylėsitės" su užsikrėtusiu partneriu, Jūs taip pat galite užsikrėsti. Kuo dažniau keičiate partnerius, santykiaujate be apsaugos priemonių, tuo labiau rizikuojate užsikrėsti patys ir užkrėsti kitus.

Tačiau net jei Jūsų ir Jūsų partnerio santykiai ilgalaikiai, galimybė, kad vienas iš Jūsų pastebės ligos požymius, išlieka. Tai gali atsitikti todėl, kad kai kurios infekcijos tūno užsislėpę kūne ir dažnai nesukelia jokių ligos požymių (simptomų) net keletą mėnesių ar ilgiau. Gali būti, kad esate užsikrėtę ankstesnėje sąjungoje ir dar "tebenešiojate" infekciją, nors pats to net neįtariate. Gali nutikti ir taip, kad Jūs, pats to nežinodamas, užkrėtėte partnerį ir ne Jūs, bet Jis pastebi ligos požymius. Todėl neišsiaiškinę situacijos, nedarykite skubotų išvadų dėl savo partnerio neištikimybės.

LPL užsikrečia vyrai ir moterys nepriklausomai nuo amžiaus, gyvenamos vietos, etninės grupės ir pajamų. JAV (skelbiančioje daugiausia statistinių duomenų) kas penktas gyventojas (t.y. apie 56 mln. ) yra užsikrėtęs kokia nors LPL. Paaugliai yra didžiausia rizikos grupė dėl elgesio (dažnai linkę rizikuoti), nepakankamų žinių (nežino, kad rizikuoja užsikrėsti), ekonominės padėties (neturi už ką nusipirkti apsaugos priemonių) ir galiausiai dėl biologinių ypatybių (paauglių mergaičių gimdos kaklelis yra jautresnis chlamidijoms ir gonorėjai nei vyresnių).

Ar teisybė, kad moterims rizika užsikrėsti LPL yra didesnė?

Dėl moters anatominių ypatybių rizika užsikrėsti lytiškai santykiaujant be apsauginių priemonių joms yra didesnė nei vyrams. Moterys du kartus dažniau užsikrečia chlamidijomis vienkartinio lytinio akto metu su užsikrėtusiu partneriu nei vyrai analogiškoje situacijoje. Tie patys anatominiai ypatumai prisideda prie to, kad ankstyvi ligos požymiai dažniau lieka nepastebėti. Dėl negydytų LPL moterys nukenčia sunkiau nei vyrai, t.y. suserga dubens organų ligomis arba lieka nevaisingos. Tačiau laiku diagnozavus, dauguma moterų išgydomos.

Į ką atkreipti dėmesį ?

Jeigu Jūs pastebėsite kurį nors iš įspėjamųjų požymių (simptomų) išvardintų žemiau, nedelsdami kreipkitės į ginekologą, urologą ar venerologą. Atminkite, kuo greičiau pastebėsite ankstyvus simptomus ir pradėsite gydytis, tuo greičiau ir lengviau gydytojui pavyks Jus išgydyti.

Pagrindiniai infekcijos požymiai:

 • neįprastos išskyros iš makšties (normalu, kad moters lyties organai yra drėgni, t.y. esama išskyrų, kurių dėka palaikoma švara ir sveikatingumas. Tačiau būtina konsultuotis su gydytoju, jei pakitusi išskyrų spalva, atsiradęs nemalonus kvapas ar pasikeitęs išskyrų tirštumas);
 • išskyros iš varpos;
 • žaizdelės arba pūslelės prie makšties, varpos ar tiesiosios žarnos;
 • dirginimas apie makštį, varpą arba tiesiąją žarną;
 • skausmas arba deginimo jausmas šlapinantis;
 • padažnėjęs šlapinimasis;
 • skausmas lytinių santykių metu;
 • jokių simptomų (dauguma moterų ir vyrų, užsikrėtusių chlamidijomis, ir devynios iš dešimties moterų, užsikrėtusių gonorėja, visiškai nejaučia jokių požymių. Taip gali būti dėl to, kad jokie požymiai nepasireiškia iš viso arba požymiai gali būti tokioje kūno vietoje, kur Jūs negalite jų matyti arba jausti).

Ką daryti, jei įtariu esąs užsikrėtęs?

Tiktai gydytojas gali Jums pasakyti, kuo Jūs užsikrėtęs ir kaip šią infekciją galima išgydyti. Jei Jūs manote, kad esate užsikrėtęs LPL, ar lytiškai santykiavote su asmeniu, kuris gali būti užsikrėtęs, kreipkitės į gydytoją nedelsdami. Laikas čia lemia daug ką: ankstyvas gydymas padės Jums išvengti daugumos ilgalaikių LPL pasekmių.
Jokiais būdais nesigydykite pats, nesinaudokite draugų patarimais. Be gydytojo konsultacijos ir specialių tyrimų Jūs nežinosite, kokia liga sergate. Daugelis LPL turi panašius požymius. Vienos infekcijos požymiai negarantuoja, kad Jūs neužsikrėtę keliomis infekcijomis, gydomomis visiškai skirtingais vaistais. Ir jeigu Jūs naudosite tinkamus vaistus prieš vieną infekciją, kita, kuri tuo pat metu bus organizme, liktų negydoma. Todėl galvodami, kad esate sveiki, iš tikrų jų Jūs tapsite infekcijos nešiotoju. Po kurio laiko liga gali pasireikšti Jums ir Jūsų užkrėstam lytiniam partneriui.
Jūs taip pat turite pasiūlyti ištirti savo lytinį partnerį. Tai padės Jums įsitikinti, ar neužkrėtėte jo, o antra vertus, padės Jums apsisaugoti nuo pakartotinio užsikrėtimo.

Ar LPL pagydomos?

Bakterinės infekcijos, tokios kaip gonorėja, chlamidijozė, sifilis yra pagydomos antibiotikais. Dėl įvairių priežasčių pasitaiko, kad gydymas yra nesėkmingas 0 -3 proc. vyrų ir 0 - 8 proc. moterų. Pastarieji pagyja pakartotino gydymo metu. Virusinių LPL, tokių kaip lyties takų herpes, taikomos priemonės dažnai tesušvelnina ligos simptomus, retina ligos pasikartojimus.

Kas vyks pas gydytoją?

Gydymo įstaigos personalas yra išmokytas gydyti lytis takų ligas efektyviai ir konfidencialiai. Kai pateksite pas gydytoją, Jūsų paklaus apie bendrą Jūsų sveikatos būklę, infekcijos požymius ir apie tai, kokį lytinių santykių būdą Jūs praktikuojate.
Tie klausimai yra ne gydytojo smalsumas, bet būdas aptikti kokios nors infekcijos simptomus ir jos buvimo vietą.

Po to Jus apžiūrės. Gydytojas paprašys Jus nusirengti, nes jis turės ištirti Jūsų lyties organus.

Vyrams paims mėginį iš šlaplės, moterims - iš šlaplės, gimdos kaklelio ir makšties.
Dažniausiai šis tyrimas iš karto padės atsakyti į klausimą esate užsikrėtęs ar ne. Dalis mėginių gali būti pasiųsta ištyrimui į laboratoriją. Mėginio paėmimas nėra skausmingas, bet gali būti šiek tiek nemalonus. Jums gali paimti ir kraujo mėginį (sifilio arba ŽIV testui).

Jeigu esate nėščia, būtinai praneškite apie tai gydytojui. Nuo to gali priklausyti, kokiomis priemonėmis gydytojas turės imti mėginėlį, o taip pat ir vaistų parinkimas (kai kurie vaistai gali pakenkti Jūsų dar negimusiam kūdikiui).

Kai kuriais atvejais gydytojas iš karto Jums atsakys, kuo Jūs užsikrėtęs, ir nedelsiant parašys Jums receptą. Tačiau Jus gali paprašyti atvykti pakartotinai po keleto dienų. Ypač svarbu, kad Jūs atvyktumėte pas gydytoją po paskirto gydymo (jeigu jis taip nurodo).Tik tuomet Jūs galėsite būti tikri, kad gydymas pasisekė.

Pasakymas partneriui. Kai Jums bus paskirtas gydymas, gydytojas gali paprašyti, kad Jūs patartumėte visiems savo lytiniams partneriams, turėtiems per pastaruosius šešis mėnesius, atvykti pasitikrinti. Taip yra todėl, kad galbūt jie taip pat yra užsikrėtęs ir turi būti kuo skubiausiai gydomi. Kai kada poros atvyksta pasitikrinti kartu. Tuo atveju Jūs galite suteikti vienas kitam emocinę paramą. LPL yra ne vieno, o visada kelių žmonių liga. Įtariant užsikrėtus, iki išsityrimo ir gydymo laikotarpiu yra patariama susilaikyti nuo lytinių santykių. Todėl labai svarbu LPL gydymo principas - gydytis reikia pradėti tuo pačiu metu Jums ir Jūsų lyties partneriams. Taip pasiekiami du tikslai. Pirma: pradėjus gydytis tuo pačiu metu, tikėtina, kad gydymo kursui pasibaigus tiek Jūs, tiek ir Jūsų partneris (-iai) būsite sveiki ir nebeužkrėsite vienas kito. Antra: tampa aišku, kad jeigu vienas iš partnerių nesigydys, tai pabaigę vaistų vartojimą Jūs ir vėl susirgsite.

Jeigu Jūsų partneriai nėra pastovūs ir Jūsų kontaktas yra atsitiktinis, yra labai svarbu įtikinti partnerį atvykti į gydymo įstaigą. Jis arba ji gali būti užkrėsti kitus. Todėl netgi anoniminis laiškas yra geriau negu nieko. Atminkite - bet kokia informacija, kurią Jūs pateikiate gydytojui, išliks konfidenciali.

Kuo daugiau iš žemiau išvardintų patarimų Jūs laikysitės, tuo mažesnė rizika užsikrėsti LPL:

Apribokite partnerius. Kuo platesnis Jūsų lytinių partnerių ratas, tuo didesnė tikimybė sutikti užsikrėtusį lytiškai plintančia liga. Jūs rizikuojate užsikrėsti pats.
Galvokite prieš ,,mylėdamiesi"! Geriausia vengti lytinių santykių, jeigu Jūs arba Jūsų partneris pastebėjo žaizdelę arba neįprastas išskyras lyties organų srityje. Jeigu Jūsų partneris yra peršalęs ir turi pūsleles apie burną, venkite lytinių santykių burna, kol pūslelės išnyks.

Naudokite prezervatyvą arba diafragmą, nes LPL perduodamos per tokius kūno skysčius, kaip sperma, kraujas ir makšties išskyros. Sumažinus sąlyčio su šiais skysčiais galimybę, kartu sumažėja ir užsikrėtimo LPL galimybė. Moterims naudojant diafragmą pastaroji gali apsaugoti nuo gimdos kaklelio infekcijų. Teisingai naudojami prezervatyvai yra efektyvi priemonė, sumažinanti užsikrėtimą net ir sunkiausiomis infekcinėmis ligomis, tame tarpe ir žmogaus imunodeficito virusu (ŽIV). Prezervatyvai neatlieka savo funkcijų, kai naudojami neteisingai arba nereguliariai. Pasitaiko ir nekokybiškų prezervatyvų, kurie lytinių santykių metu plyšta. Geriausia apsaugos priemonė yra 100 proc. abstinencija, kuria verta prisiminti kai kuriose, o ypač netikėtų "galimybių" situacijose. Moteriškas sargis makšties viduje yra alternatyvinis apsaugos būdas.

Nusišlapinkite arba apsiplaukite lyties organus iš karto po lytinių santykių. Tai ne visada patogu, bet gali Jus apsaugoti nuo cistito ir uretrito.
Pasakykite savo partneriui, jei įtariate ar žinote, kad esate užsikrėtę. Tai padaryti ne visuomet lengva. Bet visiškai tikėtina, kad partneris pirmasis užkrėtė Jus, ir gali būti, kad Jis užkrečia Jus pakartotinai, pats to nežinodamas.

Ar LPL sukelia AIDS?

Nors LPL tiesiogiai AIDS nesukelia, tačiau jos gali žmogų padaryti žymiai jautresnį ŽIV, sukeliančiam AIDS. Kadangi uždegimo vietose atsiradę gleivinių pažeidimai palengvina mikroorganizmo patekimą į kraują, asmenys, užsikrėtę sifiliu, gonorėja, chlamidija, gali lengviau užsikrėsti ir ŽIV, kai jie santykiauja su užsikrėtusiu partneriu.

Ar yra galimybė šimtu procentų užtikrinti, kad aš nesu LPL nešiotojas?

Deja, ne. Kai kurių LPL požymių nejaučiam, nematom iš karto. Nuo užsikrėtimo dienos iki ligos požymių pasireiškimo gali užtrukti nuo keleto dienų iki kelerių metų. Tad jei galvojate esą užsikrėtę - geriausia nedelsiant išsitirti. Netgi jei pasirodys, kad nesate užsikrėtę, tęskite "saugaus sekso" praktiką.

Ar normalu jausti depresiją dėl užsikrėtimo LPL?

Jei Jūs sužinojote, kad esate užsikrėtęs LPL, yra normalu jaustis sukrėstu, susirūpinusiu ar net supykusiu. Dauguma žmonių stipriau ar silpniau reaguoja emocionaliai. Svarbu atminti, jog nesate vieniši. LPL yra ne tokios jau retos, kaip galbūt galvojate iki šiol. Net du šimtai penkiasdešimt milijonų žmonių pasaulyje suserga kasmet! Labai svarbu nedelsiant kreiptis pagalbos į gydytoją. Kai pajusite, kad Jūs patys kontroliuojate situaciją, pasijusite žymiai geriau.

Ar galiu užsikrėsti LPL per rankšluosčius ar kitaip buityje?

Dauguma lytiškai plintančiomis ligomis užsikrečiama tiktai tiesioginio lytinio kontakto metu. Nelytiniu keliu dėl artimo kontakto užsikrėsti galima utėlėmis ir niežais. Niežai ir utėlės taip pat plinta per higienos reikmenis. Buityje užsikrėsti kitomis LPL galimybė labai maža.
Nesilaikant higieninių taisyklių, sergančios mamos gali užkrėsti mažas mergaites.
Taigi matote, kad nors ir ne visuomet, bet galima apsaugoti save ir savo lytinį partnerį nuo lytiškai plintančių infekcijų.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Labas vakaras, turiu tokią bėdą, jau kelias savaites nuo varpos galvutės link apyvarpės yra raudoni spuogeliai ir jie niekaip nepraeina. Jei būna sausa oda, tai toje vietoje įtrūksta. Kaip gydyti? Kokius vaistus vartoti? Ačiū už atsakymą.

Labas vakaras, noreciau jusu paklausti mano mazoji mergyte labai mėgsta sedint ant arkliuko ar prisegta prie vezimo trinti savo litinius organus nezinau ka galvoti ir ka daryti nes mes buvome Klynikose gyditoja paziurejo ir pasake pakeiskit higiena ir auginkit be sauskelniu. Na dabar visa diena vaikas vaiksto be pamperso daro reikalus i puoduka plaunu su "Vagisan".Prasau patarkit

sveiki ,turejau lytiniu santikiu ,po ju skauda kai slapinuasi ,ir bega gelsveas skistis .ka daryti ?

labas norejau paklaust kas gali but jai ant lupu ira atsiradusios zaizdeles kaip jas giditi reika nes ir viruj taspats ira asirade ka reika daryt

noreciau paklausti ar antibijotikus pagerus praeitu ? ant varpos prasmaukus atsirado vienas raudonas spuogas, niezti .. dekui uz atsakyma jei galit i elektronini pasta

Laba diena, man 21 metai, pries gera menesi turejau lytiniu santikiu, tiek vaginaliniu tiek oraliniu, partnere buvo matyta pirma karta, apsaugis nenaudojau. Po kurio laiko pradejau jaus skausma slapinantis, tai jauciasi ne visada, ir jauciasi niezulys paupaudus varpa apatinei dalyje. Esu isvykes i uzsieni, todel noreciau gaut atsakyma greiciau, ar man verta tuom susirupint ar tai laikina.

sveiki,galite padeti suprasti,kai pradejau vartoti KT atsiraso toks raudonas gumbiukas sale lytiniu organu,jis tikrai ne paprastas spuogas, i toki net nepanasus,jis jau yra apie puse metu.pradzioje buvo maziukas,paskui padidejo,paskui atsirado dar vienas,visai maziukas,biju,kad ir jis nepadydetu.prasau padekite,labai pergyvenu,bijau eiti pas daktare,nedrasu man.

Seiki, turiu problema, tarp kojos ir kiausuku atsirado raudona deme, kai palieciu pradeda labai niezeti... ir ji plecias!!! kas gali buti????? padekit!!!

Laba diena, man atsitiko toks dalykas is penio isbega gelsvas skystis jokio kvapo nera, ir yra nieztejimas vidui penio, ( penio vamzdeli per kuri slapinuisi, nezinau kaip ji pavadinti. ) tai tesesi jau gal 3dienos. Lytiniu santykiu turejau gal pries 2 savaites. Ar tai gali buti nuo nesvarumu? Ar uzkretimas lytiniu metu? Ar man reiktu kreiptis daktarui?
Labai aciu.

f

sweiki man ant lytinio organo atsirado plevele aplink odele pasidare kietesne ir rauswa demele skaudanti ar cia grybelis?neseniai turejau lytiniu santykiu bet saugojausi. gal koks tepalas yra?

Pas mane ant penio galvutes acirado raudoni spogeliai, jie gerai pasimato kai penis stovi arba suspaudi galvute, ir dar acirado penio sonuose netoli kiausuku balti spuogeliai kuriuos pabandziau isspausti tai isbega kietas baltas pulinys, o kai kuriuose nieko neisbega ir is tu kur neisbego poto aciranda didelis pulinys kuri ispaudus isbega kietas baltas pulinys. Kas tai ir kaip tai gyditi?

Kur galėčiau anonimiškai pasitikrinti dėl LPL Kaune? Kiek maždaug tai galėtų kainuoti?

Kelios mazos puslytes ant varpos odos ties viduriu, nei skauda nei niesti, bet pora dienu nepranyksta kas tai gaaletu buti ir ka daryti kad pranyktu ,nedurintu galvos? turiu jau kokius metus viena partnere kuri neturejusi kito partnerio tik mane tad uzsikresti niekur negalejau nes ir pats tik su ja santykiauju. kas tai galetu buti?

Laba diena, turiu viena klausima..lytinio akto metu atsirado kraujas, bet susirgti mėnesinėmis neturėjau, ir sekančia diena nesirgau..ir man po lytinio akto suskaudo pilvo apačia, o mėnesinės vėluoja kelias dienas.. man 24metai lytiniu partneriu nekeičiu, įvyko vienkartinis lytinis aktas. Kas tai galėtu būti?

ar galima uzsikresti venerinemis ligomis neturejus litiniu santikiu?

sveiki ar galite atsakyti: kas man galėtu būti man ant varpos yra spuogeliu kurie man labai niežti?

Sveiki, norejau paklausti kur kaune galima pasitikrinti del lpl? kazkaip nesuprantu kiek internete ieskau nelabai suprantu kur teikia tokias paslaugas, vien tik straipsniai ir rekomendacijos kad reiktu tikrintis, o info beveik nera. Aciu.

labas, pas mane prie lytiniu lupu atsirado toks nedidelis spuogas, kas tai galetu buti? nes kai palieciu skauda, ir jau ne pirma karta jis atsiranda, gal kas esate susidure su tuo?

Labas diena. Jei tikrai dėl to baiminatės, patarčiau tiesiog pasikonsultuoti su gydytoju. O jei esate nelinkęs į labai didelę baimę, tai galiu pasakyti, kad tai yra susidaręs pūlinukas, kuris blogiausiu atveju gali sukelti didelį diskomfortą(kaip kad giluminis pūlingas spuogas ant veido, ir jaučiamas skausmas jam susidarant) Po kažkiek laiko, pūlinukas pradės irti ir susidarys balta galvutė. Silpnai ją spustelėjus išbėgs pūliai, ir po poros dienelių viskas susitvarkys. Sėkmės

Ar gali apivaisint moteri nuo susilaikymo bespalves gleives is penio?

ne

labas , nesupratau kas ivyko , pries tris dienas pajutau labai nemalonu isskyru kvapa , niekuomet neturejau tokiu problemu . Jau beveik visa menesi geriu kontraceptines , ir vis po truputi templioja kjaujingom isskiromis . Ar tai gali buti del kontra. tas nemalonus kvapas . Aciu uz atsakyma/

Ar galiam uzsikresti LPL per seiles? tarkim oralinio sex metu ?

Skaičiau, kad galima užsikrėsti ir oraliniu, ir analiniu būdu.

sveiki. pries kokias 5 dienas as pajauciau keista varpos niezejima, is pradziu galvojau,kad tai nieko baisaus,bet paskui man slapinantis, pradejo kaudeti ir persteti varpa. Kita diena po skausmu slapinantis, pasirode isskyros is varpos, kurios yra gelsvos spalvos. Kas tai galetu buti ir ka reiketu daryti? aciu

Eit pas daktarą!

sveiki man skauda kaip slapinuosi taciau jokiu paraudimu ar isbertumo nematyti ar tai galetu buti kokia nors venerine liga?

gal galit man kas atsakyti pas mane ant kirksnu atsirado raudoni plemukai sone kiausiniu,kas tai galetu buti,as galvoju gal nuo netinkamu apatiniu.gal kas jau buvot susidure pagelbekit man

Sveiki, ant mano varpos yra paraudimu, skleidzia nemalonu kvapa, varpa labai jautri prisilietimams, kas tai galetu buti ? ar tai rimta ?

Sveiki, ant mano varpos yra keli paraudimai, skleidzia nemalonu kvapa, varpa labai jautri prisilietimams, kas galetu buti ? ar rimta ?

Norejau paklausti ka reiskia jei uzeina labai diedelis skausmas truputi auksciau varpos ?

Sweiki, man kilo toks idomus klausimas,man20,kas cia atsitiko su mano varpa..taip lyg nieko ypatinga.Bet kaip kada savaime lasiukais isbega toks balsvas skystis,nera lb jau permatomas kaip smegma.toks daugiau balksvas vos vos i geltonuma uznesa.jeigu paspaudziu varpa tai baltokas lasiukas isbega.varpos galvoute dregna buna po kurio laiko vis.ja vis nuplaunu.nei kvapo skleidzia nei ka ,nei jokiu spuogeliu yra.Tiesiog lasiukais kazkoks skystis baltas isbega..kaip panaisiai butu smegmos pagrindu.bet nera permatomas toks kaip vanduo.Pabaltaves.Na manau isivaizdavote,tad nzn kas cia atsitiko,ar lb blogai? ar cia nuo maisto kokio , siaip gyvenu sveika gyvenimo buda.nei rukau,kartais isgeriu tik vos .tad gal ka pakonsultotumet situo atveju> ?dekui lb.

Sveikas, čia tiesiog toks sekretas, kuriame yra spermatozoidų. Turbūt prieš tai buvai sujaudintas, kažkokių minčių ar pan., nes jis savaime neišbėga. Jeigu taip įvyksta, geriau užbaigti lytinį aktą pilnai, kad išsilietų ir visa sėkla, nes kitaip esu girdėjęs, kad nelabai sveika, jeigu pilnai nebaigi akto, po šio sekreto išsiliejimo. Tai, va. Čia jokios ligos nėra. Pas visus taip yra. :)

Dar plius biski padegina kai slapinuos.Jei savaite taip tesesi jau ,nesikomplikuos lb?

Sveiki, neseniai turėjau lytinių santykių tai buvo mano pirmas kartas. Gerai jaučiuosi, tik jaučiu perštėjimą, išskyros nemalonaus kvapo. Prieš tai gėriau antibiotikų, nes sirgau gripu. Ar tai gali būti pienligė, ar kitoks uždegimas?

Perštėjimas labiau būdingas kandidozei, o nemalonus kvapas - bakterinei vaginozei. Abu požymiai būdingi kai kurioms LPL. Apsilankykite pas ginekologą.

Laba diena,man kai nusmauki odele ant vidines odeles toke balta kaip kad grietine,kas tai gali nuti,ar tai viskas gerai?

greičiausiai smegma. Normalu.

Sveiki,
Man 13 metų, gal galit patarti, ką daryti kai nuo varpos galvutes atplysta odelė? Ar tai normalu? Ar reikia kreiptis į gydytoją?

nereikia tiesiog palauk r uzgys pradzioj gali skaudeti

sveiki, iskilo didele problema. man ant kirksniu ir sale lytiniu lupu karts nuo karto atsisranda is pat pradziu didelis kaip ir spuogas po to jis ilgai puliuoja ir praeina. daba turiu ant abieju kirksnu po viena. jie labai dideli ir yra viduje, o isoreje tik spuogo dydis. kiek ji bespausciau tiek is jo eina balsvas skystis, o po to kaip vanduo su krauju. ir vel kita diena tas pats. jau beveik menesi nepraeina. kas tai galetu buti? iskyros nepagausejusios, niekur neskauda.

Turejau santykiu su mazai pazistama pana. Nenaudojau jokiu saugojimosi priemoniu, nes ji pasake ir parode naudoja kontraceptines tebletes nors as jau vos nebuvau uzsidejas sargi. Pasake ji naudoja du menesiai sias tebletes, nes skyre jos daktare kadangi jai gresia nevaisingumas negamina jos organismas kazkokio tai moterisko hormono. Ji tvirtino, kad vos kelis turejus bachurus savo gyvenime ir daznai lankosi pas daktare nieko neserga. Ar gali but tai tiesa, kad ji vien tik diel vaisungumo lamkosi? Ar gali but, kad as uzsikresti kuo galejau, nes pas mane atitraukus varpos odele matosi nemazas paraudimas ant odeles. Tolygiai raudona odele jokiu berimu skausmo nieko, bet kodel ji raudona nesuprantu. Prie menesi laiko santykevau ir jau savaite kaip pastebejau paraudina. Cia kas rimto ar ne, nesuprantu.

Susiradau pastove partnere, po ~2 menesiu pastebejau baltas isskyras is varpos (kaiptik po naudojimo "zvakutemis" ar kaip jos vadinas kurias naudoja moterys, kad sperma taptu neaktyvi) paskui pastebejau varpos isberima panasu i sita http://z.about.com/w/experts/Venereal-Diseases-2106/2009/03/penis_4.jpg isberimas isnyko po poros dienu, iskyros po menesio laiko ir nustojo, taciau dar po 2 men padidejo limfmazgiai ant kaklo, pakilo temperatura 38-39 ir isbere barzdos sriti puliniais visa barzda, nesu mates dar taip niekur.
Noreciau zusinot kas tai galetu but visus variantus ir noreciau suzinot ka gyditojui reik pasakyt, kad imtusi kokiu nors tyrimu, o nepasakytu tik, kad nusilpes organizmas. Taipat noreciau suzinot ar eina nustatyti tikslu laika, kada uzsikresta (jei tai venerine liga) aciu

Labas turiu problema man pasistoja viena daugiausiai du kartus sperma išbega su gumuliukais partnere pastovi tris metus neturim vaiku

Sveiki. Turiu du lytinius partnerius. pastaruoju metu pakito maksties isskyru kvapas ir spalva. Ar tai reiskia kad as uzsikretus? Ir ar norint patekt pas ginekologa ar dermatovenerologa butina kreiptis i savo seimos gydytoja?

ant varpos galvutes yra paraudimu(plemais), kasdien susikaupia baltos spalvos isskyros, kamuoja niezulys, besislapinant kartais jauciu deginima, kas tai galetu buti?

va man irgi panasiai, pradzioje pastebejau iskyras, paskui du spuoguciai iskilo ir dingo per pora dienu o snd jau ziuriu ant varpos galvutes raudonos demeles, taskuciai, besislapinant irgi kartais degina bet dar nezymiai, tai uzsiregistravau pas urologa, o priims po meneso...tai galvoju iskart ir pas dermatovenerologą registruotis...o gal yra greitesniu keliu siuos dalykus pasitikrinti nes forumas sitas tai neisgydis manes...

Panašu į grybelinę infekciją, tačiau be apžiūros ir kitų tyrimų diagnozuoti negalime. Patartume nelaukti ir apsilankyti pas gydytoją urologą ar dermatovenerologą.

Pastebejau, kad is varpos lyg kazkokios iskiros eina, bespalves ir nedaug(pries slapinantis), niekad taip nebudavo, partneres maksties isskyros ir itartinos, bet ji sako kreipesi i ginekologe ir viskas gerai...bet kazkaip neramu daros, galvoju profilaktiskai pasitikrinti, bet nezinau kur pirmiausia kreiptis ar pas seimos gyditoja pirma reik eit, ar pas urologa iskart galima, nes visiem aiskint kas blogai su varpa nelabai malonu

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
 • You may quote other posts using [quote] tags.
 • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai