To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojau mano vyras labai serga...

Gydytojau mano vyras labai serga. Ką daryti?
- Visų pirma reikia nustatyti diagnozę. Nusirenkite ir parodykite, kur jam skauda.

  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Daugiausia altruistų yra tarp žmonių turinčiu I kraujo grupę,egoistų tarp turinčiu IV grupę.

Apsinuodijimas sieros vandeniliu

Sieros vandenilis - tai H2S, arba vandenilio sulfidas. Tai labai nuodingos dujos, kurios susidaro uždarose patalpose, vykstant puvimo ir rūgimo procesams. Dažniausiai šių dujų yra kanalizacijose.

Vykstant minėtiems procesams, susidaro metanas, anglies dioksidas, amoniakas ir vandenilio sulfidas. Dažnai vandelio sulfidas painiojamas su metanu, tačiau pastaruoju apsinuodyti praktiškai neįmanoma. Metanas yra lengvesnis už orą, todėl atidarius kanalizacijos angą, jo nelieka. Tačiau prisiminkite, kad metanas yra sprogus. Sieros vandenilis sunkesnis už orą, todėl pasilieka kanalizacijoje.

Kaip veikia sieros vandenilis?

Vandenilio sulfidas yra supuvusių kiaušinių kvapo, tačiau per kelias minutes jis užblokuoja nosies jutimą, ir žmogus jo nebeužuodžia. Į tokią situaciją patekęs žmogus klaidingai mano, kad pavojingos dujos išsisklaidė.

Šių dujų veikimas - žaibiškas. Jos sutrikdo audinių kvėpavimo fermentą citochromoksidazę, taip sutrikdydamos deguonies perdavimą ląstelei. Dėl to žmogų ištinka staigi mirtis.

Kaip suteikti paglbą apsinuodijusiajam?

pirmoji pagalba - kuo greičiau ištraukti apsinuodijusį žmogų į gryną orą. Žmonėms, kuriems tenka dirbti kanalizacijose, vertėtų kuo greičiau pasišalinti iš pavojingos vietos, tik užuodus supuvusių kiaušinių kvapą. Geriausia į tokias vietas leistis su dujokauke.

Šių nuodų priešnuodis - amilnitritas. Tai - lakus skystis, parduodamas ampulėse. Jo reikia įtraukti pro nosį. Šio priešnuodžio šalia savo įrankių turi turėti kiekvienas santechnikas. Kitas priešnuodis - metileno mėlynasis, kurį reikia leisti į veną. Jo gali suleisti ligoninėje. Ligoninėje taip pat taikomas simptominis, atstatomasis gydymas.

 

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai