To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Jūsų ligos priežastis...

- Jūsų ligos priežastis — alkoholis!
- Jūs pirmasis gydytojas, kuris neverčia visos kaltės ant mano pečių!

  • Nėštumo metu valgykite kepenis. Tačiau tai turi būti galvijo kepenys, pirktos iš patikimo ūkininko.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Moterys nuo 20 iki 30 m. turėtų būti apžiūrimos gydytojo kas du metai, nuo 40 m. – kasmet.

Pušis nuritina akmenį nuo širdies ir gydo fizinį skausmą

Pagal garsiąją žolininkę Eugeniją Šimkūnaitę, pirmojo metų mėnesio medis - pušis. Šis amžinai žalias augalas žiemą teikia žmonėms vertingų priedų prie maisto ir gydo.

Pušies ūgliuose su dar nesukietėjusiais spygliais daug vitamino C ir cukrinių medžiagų. Dabar retas kuris paragaujame ne tik jų, bet ir pušies vyriškųjų žiedynų, nors anksčiau žmonės juos gausiai vartojo. Neberagaujame pavasarį ir pušies brazdo, o jį tinka vartoti, kad nevargintų pavasarinis nuovargis ir dusulys. Pušies brazde esama eterinio, dar nesudervėjusio ir turinčio dezinfekcinių savybių aliejaus.

Pušis, anot E.Šimkūnaitės, kaip ir kiti spygliuočiai, jautri įvairiems naujiems veiksniams, pirmoji nukenčia nuo visokių teršalų ir todėl gali būti vadinama oro užterštumo matuokliu.

E.Šimkūnaitė įsitikinusi, kad pušis naudinga žmogui - stiprina jo plaučius. Šis amžinai žalias medis itin naudingas apatiškiems žmonėms, nes pušis grąžina į sielą šviesą ir gyvenimo džiaugsmą, išsklaido liūdesį ir širdgėlą, nuritina nuo širdies akmenį.

Tad gal verta pasisodinti po langais pušelę? Juolab kad ji gali padėti ir skaudantiems sąnariams. Čia, anot E.Šimkūnaitės, didelio gudrumo nereikia - nubraukei spyglių, užpylei karštu vandeniu ir merk kojas. Jei gelia petį, klubą ar sprandą, šių kūno dalių neįkiši į kubiliuką - tada reikia susmulkintus spyglius suberti į reto audinio maišelį, jį gerokai pakaitinti ir dėti ant skaudančios vietos, aptvarstyti, aprišti šiltai ir palaikyti pusvalandį.

Jei ant maišelio su spygliais uždėtume, pavyzdžiui, kiškio kailiuką kailine dalimi į išorę (galima panaudoti ir polietileną, jei neturite kailio), tokį kompresą bus galima laikyti porą valandų.

Kiti receptai

Žolinčių akademijos vadovės Danutės Kunčienės stiprybės gėrimas: užpilti 4 stiklines maltų spyglių 700 ml vandens, įpilti šaukštelį citrinų sulčių ir laikyti šį mišinį tris dienas tamsoje. Po to perkošti. Gerti po 100 g tris kartus per dieną.

Gėrimas anemijai gydyti: 2 šaukštus maltų žiemą skintų pušų spyglių užpilti 250 ml šilto vandens. Palaikyti 2-3 val. tamsoje. Perkošti. Gerti po 15 ml kas 2-3 val.

Kenčiantiesiems nuo sąnąrių ligų, nušąlusiesiems siūlomas mišinys voniai. Reikia 3 stiklines maltų spyglių supilti į 10 l vandens ir pavirti 5 min.

Senovinis kompresas, jei skauda sąnarį: ant jo uždėti plono veltinio gabalą, užpilti lydyto vaško (jei neturite vaško, galima naudoti taukus) tiek, kad ne tik įsigertų į veltinį, bet dar ir plonas sluoksnelis laikytųsi jo paviršiuje). Kai vaškas pradės stingti, sodriai užberti sumaltų ar smulkiai sukapotų pušies spyglių. Tokį kompresą galima laikyti kelias valandas.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai