To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vyras atvedė moteriškę pas gydytoją. Gydytojas apžiūrėjo...

Vyras atvedė moteriškę pas gydytoją. Gydytojas apžiūrėjo ir pasivedęs vyrą į šalį sako:
-Jai arba sklerozė, arba gonorėja.
-O kaip man sužinoti - kas?
-Važiuosit namo - išmeskit iš mašinos. Jei namo grįš - mylėtis nepatarčiau.

  • Ar geriate pakankamai skysčių rodo bespalvis ir bekvapis šlapimas. Gerkite daugiau skysčių!

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Beveik 80 proc. 20-45 metų Lietuvos didmiesčių gyventojų yra patenkinti savo lytiniu gyvenimu. Jo kokybė tiesiogiai proporcinga gaunamoms pajamoms ir atvirkščiai proporcinga amžiui, rodo ...

Avietės – kaip vaistai

Visi iš vaikystės prisimename, kaip peršalę gerdavome karštą aviečių arbatą su medumi. Šis vaistas tikrai padėdavo, nes aviečių uogose yra salicilo rūgšties, vitaminų C, B1, B2, PP, karotino. Jose yra ir sterinų, kurie padeda mažinti cholesterino kiekį, slopina aterosklerozę, daug fruktozės, todėl uogos tinka ligoniams, sergantiems cukriniu diabetu.

Avietės valgomos šviežios, džiovintos, iš jų gaminamos sultys, verdamos uogienės, kompotai. Nepraleiskime progos iki soties prisivalgyti šviežių aviečių, jos malšina troškulį, gerina virškinimą.

Džiovinimas

Vaistinei žaliavai aviečių uogos, jų lapai ir stiebai renkami liepos, rugpjūčio mėnesiais, giedrą dieną, nudžiūvus rasai. Surinktos uogos plonu sluoksniu paskleidžiamos ir apvytinamos. Vėliau džiovinamos 40-50 laipsnių temperatūroje vis pamaišant. Išdžiūvusios uogos turi būti be žiedsosčių, nepajuodusios, kvapios.

Šaldymas

Uogas galima šaldyti sveikas ar sutrintas, su cukrumi ir be jo. Sveikos šaldymui paruoštos uogos šaldiklyje ant folijos paberiamos vienu sluoksniu. Sušalusios greitai, kad neatšiltų ir nesuliptų, supilamos į polietileninius šaldymo maišelius ar sudedamos į šaldymui skirtas dėžutes. Taip jas galime laikyti apie metus.
Šaldytose uogose vertingos medžiagos išsilaiko geriau negu džiovintose. Šaldytos uogos atšyla pamirkytos šiltame vandenyje apie 2 minutes.

Plikome arbatą

1-2 šaukštelius džiovintų uogų užpilkite stikline vedančio vandens, pastatykite šiltai maždaug 20 minučių pritraukti. Arbata geriama norint išprakaituoti, kosint, bet tuo metu reikia atsigulti į lovą ir šiltai užsikloti.
Gydymui tinka ir aviečių lapai bei stiebai. 4 šaukštelius susmulkintų lapų užplikykite 2 stiklinėmis verdančio vandens, pastatykite šiltai maždaug 20 minučių pritraukti. Nukošę gėrimą gerkite po pusę stiklinės 4 kartus per dieną. Ši arbata gydo kvėpavimo takų uždegimą, gastritą, viduriavimą.
Jei naudojate stiebus, juos pirmiausia susmulkinkite, perlaužkite į 4-5 dalis ir, užplikę verdančiu vandeniu, pavirkite 3-5 minutes. 50 g aviečių stiebų imkite litrą vandens.

Mišiniai

Aviečių lapus tinka vartoti su kitais vaistiniais augalais: šalpusnių lapais, liepų žiedais, raudonėliais. Žaliavą sumaišykite lygiomis dalimis. Vieną desertinį šaukštą mišinio užpilkite stikline verdančio vandens ir palaukite, kol pritrauks. Gerkite po 3-4 stiklines per dieną.

Sirgdami peršalimo ligomis aviečių arbatą gerkite su medumi.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai