To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Na ką gi, pulsas normalus,- sako gydytojas...

- Na ką gi, pulsas normalus,- sako gydytojas.
- Daktare, paimkite mano kairę ranką: dešinė – protezas.

  • Jei kosite, gerkite daug vandens. Vanduo – pats geriausias mukolitikas (vaistas, skystinantis gleives ir lengvinantis atsikosėjimą).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Genetiniai rizikos faktoriai – tyrimai įrodė, kad 10 proc. krūties vėžio atvejų yra paveldimi, dauguma dėl mutacijų BRCA1 ir BRCA2 genuose.

Vėjaraupių gydymas

Vėjaraupiai - viena labiausiai užkrečiamų ir paplitusių infekcijų visame pasaulyje. Manoma, kad šia liga kartą per gyvenimą perserga daugiau nei 90 proc. visų žmonių. Taigi labai svarbu žinoti, kaip gydytis susirgus šia liga.

  • Ūmiu ligos periodu (juo laikomas ligos etapas nuo pirmųjų bėrimų atsiradimo), sergantieji turėtų laikytis lovos režimo. Taip pat labai svarbu, jog ligoniai laikytųsi higienos taisyklių. Sergant vėjaraupiais reikėtų dažnai keisti patalynę, apatinius rūbus, trumpai kirptis nagus. Taip pat patariama dažnai praustis (geriausia - po dušu). Nusiprausus, sumažėja niežulys. Sergant vėjaraupiais labai svarbu, jog per bėrimų pažeistą odą į organizmą nepatektų antrinė infekcija. Tam užkirsti kelią galima bėrimus tepant vandeniniais antiseptikų tirpalais (chlorheksidino ar vandeniniu oktenidino chlorido tirpalu). Nerekomenduojama bėrimų tepti dažais (kalio permanganato tirpalu ar briliantine žaluma), taip pat - alkoholiniais antiseptikais (spiritiniais tirpalais).
  • Jei sergant vėjaraupiais tempetatūra pakyla virš 38 laipsnių, reikėtų išgerti tabletę ibuprofeno. Taip pat reikėtų nepamiršti, jog sergant vėjaraupiais, negalima temperatūros mažinti aspirinu! Jei labai niežti odą, galima išgerti antihistamininių (skirtų alergijai gydyti) preaparatų.
  • Jei ligonis, sergantis vėjaraupiais, yra jaunesnis nei dvylikos metų amžiaus, jokie vaistai vėjaraupiams gydyti neskiriami. Taip pat gydymas neskiriamas ir vyresniems žmonėms, kuriems liga pasireiškė lengva forma.
  • Visgi, jei ligos eiga yra sunki ar pacientų būklė yra apsunkinta dėl kitų ligų (lėtinių odos, plaučių), tokiems ligoniams skiriamas gydymo kursas acikloviru (priešvirusiniu vaistu). Standartiškai acikloviro skiriama 5 - 7 dienas po 800mg 5 kartus per dieną.
  • Priešvirusinius vaistus vėjaraupiams gydyti taip pat būtina skirti susirgusioms nėščiosioms (jei liga pasireiškė III nėštumo trimestrą), imunosupresyvios būklės ligoniams, kurių imunitetas labai nusilpęs (sergantiems AIDS, kitomis autoimuninėmis ligomis, užsikrėtusiems ŽIV virusu), naujagimiams (jei mama vėjaraupiais susirgo savaitę iki ar porą dienų po gimdymo) bei vaikams iki vienerių metų, jei ligos forma yra sunki.
  • Vėjaraupius reikia pradėti gydyti vaistais (esant indikacijoms) ne vėliau kaip per parą nuo bėrimų atsiradimo.
  • Jei gydant vėjaraupius per pažeistą odą į organizmą visgi patenka antrinė infekcija, pacientai hospitalizuojami, o antrinei infekcijai gydyti skiriamas antibiotikų kursas. Esant sunkiai paciento būklei gali būti skiriamos skysčių infuzijos, elektrolitų bei gliukozės tirpalų infuzijos į veną.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai