To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ponas daktare, aš buvau pas vaistininką...

- Ponas daktare, aš buvau pas vaistininką, ir jis man patarė...
- Na taip, žinoma, prieš tai, kad nueitumėt pas gydytoją, Jūs nuėjot pas vaistininką,- sako supykęs daktaras.- Įdomu, kokį gi kvailą patarimą jis Jums davė?!
- Jis patarė man kreiptis į daktarus...

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Negimdžiusioms, ar pirmą kartą gimdžiusioms po 30 m. amžiaus truputį padidėja rizika susirgti krūties vėžiu.

TOP10 sekso žaidimų

Vienas stambiausių Indijoje leidžiamų leidinių anglų kalba The Times of India, rugsėjo 24 dieną išspausdino, redakcijos nuomone, pačius populiariausius meilės žaidimus, kurie gali gerokai paįvairinti seksualinį gyvenimą.

Meilės žaidimai. TOP-10

1. "Slėpynės"

Šio populiaraus visame pasaulyje žaidimo seksualinis variantas mažai kuo skiriasi nuo įprastų „slėpynių", kuriuos žaidžia vaikai. Skirtumas tas, kad seksualinėse slėpynėse dalyvauja apsinuoginę suaugusieji.

Be to, reikėtų kažkiek pakeisti ir žaidimo taisykles. Pavyzdžiui, jei jis suranda ją, tai jam suteikiama teisė 10 minučių glamonėms. Jei pralošia, tai tampa „meilės vergu" ir tada moteris daro su juo, ką nori.

Guru rekomenduoja, kad žaidimo dalyviai būtų bent kažkiek prisidengę nuogumą. Jo manymu, tada žaidimas tampa pikantiškesnis ir intriguojantis.

2. "Oro balionėliai"

Šiame žaidime suaugusiems siūloma pabūti vaikais. Pripūsti dešimtis įvairiaspalvių balionų, sudėti juos ant dvigulės lovos ir pradėti po vieną „sprogdinti".

Pagal taisykles, jūs negalite baliono spausti rankomis. Balionas turi sprogti po to, kai partneriai stipriai suspaudžia jį tarp savo kūnų. Idealus variantas: balionas susprogsta tarp žaidėjų, kai šie stipriai apkabina vienas kitą.

3. "Nuogas krepšinis"

Šiam žaidimui prireiks kamuolio ir krepšinio krepšio, kurį galima būtų pakabinti ant sienos ar uždarame kieme. Galite žaisti ir naktį, jei kieme - geras apšvietimas.
Galima žaisti nusirengimui. Galima žaisti apsinuoginusiais. Už kiekvieną sėkmingai įmestą kamuolį į krepšį ar už daugiausiai įmestų taškų skaičių priklauso meilės glamonės.

Šis žaidimas tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti nuobodus. „Sportinės varžybos su striptizu - labai jaudinančios", - įsitikinę žmonės, gyvenantys „Kamasutros" tėvynėje.

4. "Kuo kvepia bučinys?"

Šiame žaidime reikėtų vengti skubotumo. Partnerė užsitepa ant savo kūno skirtingose vietose įvairių aromatų priemonių (gali būti kvepalai, losjonai, uogienės ar vaisiai).

Partneriui siūloma aptikti „aromatines zonas", pažymėjus jas bučiniais ir atspėjus kvapą.Guru rekomenduoja kuo įvairesnių kvapų asortimentą, kad žaidimas greitai nenusibostų.

5. "Nooky taškas"

Pirmiausiai reikėtų paaiškinti, kad žodis „nooky" šiuolaikinėje anglų kalboje reiškia bet kokį seksą. Šiuo atveju, kalba eina apie žaidimą kortomis su labai paprastomis taisyklėmis.

Kortų kaladė išdėliojama ant lovos „nugarėlių" puse į viršų. Kortas atverčia po vieną žaidimo dalyviai. Jei iškrenta skaičius, tai jis reiškia, kiek dabar bučinių priklauso jūsų partneriui. Jei iškrenta valetas - tai reiškia, kad 10 minučių žaidimas nutraukiamas dėl meilės glamonių. Karalius ar dama reiškia 15 minučių erotinio masažo - jam arba jai. Tūzas suteikia teisę bet kokio noro išpildymui.

6. "Uogų karnavalas"

Vienam iš partnerių užrišamos akys. Kitas - bet kaip išdėlioja ant savo kūno įvairias uogas: žemuoges, mėlynes, avietes, vyšnias, trešnes ir t.t. Pagal skonį ir galimybes.
Užduotis labai paprasta: reikia surasti šias uogas užrištomis akimis, vien lūpomis ir liežuviu. Už kiekvieną rastą uogą, priklauso seksualinio noro išpildymas: „karštas" bučinys (nebūtinai į lūpas) ir pan.

7. "Meilės paveikslėliai"

Čia turima omeny "suaugusių" versijos populiaraus daugelyje pasaulio šalyse žaidimo Pictionary. Taisyklės beveik tokios pat: vienas žaidimo dalyvis kažką mėgina piešti, kitas turi kaip galima anksčiau atspėti, kas ten piešiama. Kita versija: piešiamas ne vaizdas, o rašomas vienas žodis ar net raidė. Tada žaidimas neprailgsta, nes galima įgyvendinti daug įvairių norų.

Skirtingai nuo vaikiško žaidimo, čia partneris turėtų atspėti jūsų norą.Norint, kad šiame žaidime abu partneriai turėtų lygias teises, galima padaryti taip, kad atspėjęs taip pat galėtų užminti savo norą. Jei atspės - „dailininkui" tektų išpildyti šį norą, neatspės - tektų išpildyti „dailininko" norą.Paįvairinimui galima skirti „premiją" už pasufleravimą.

8. "Kankinimas"

Žaidžiama dviese. Vienas „vairuoja", kitas guli nejudėdamas. Jo užduotis - niekaip nereaguoti. Aktyvaus žaidėjo užduotis - priversti partnerį kaip nors sureaguoti: krustelėti, susijuokti, aiktelėti ir panašiai.

Laimėtojas, kaip įprasta, apdovanojamas norų išpildymu.Tai žaidimas be taisyklių. Tam, kuris „vairuoja", leidžiama viskas arba beveik viskas. Tačiau jis turėtų nepamiršti, kad greitai jis pats gali atsidurti pasyvaus žaidėjo vaidmenyje.

9. "Miestai suaugusiems"

Bus mėgstamas žaidimas tiems, kurie nori bet kaip „užmušti" laiką. Pagal taisykles „suaugusiesiems", išgirdęs kūno dalies, (o ne miesto) pavadinimą, reikia labai greitai sugalvoti kitos kūno dalies pavadinimą, prasidedančio iš pasakyto žodžio paskutinės raidės. Jei nepavyksta rasti pagal raidę atitinkamo žodžio, galima sugalvoti naują žodį, tačiau jam bus skiriamas baudos taškas: išpildyti partnerio seksualinį norą arba „pažymėti" bučiniu pasakytą kūno vietą.

10. "Žaidimai pagal scenarijų"

Nereikėtų išsigąsti rimto pavadinimo. Iš tikrųjų, kalba eina apie gana žinomus seksualinius žaidimus: „Dukterys - motinos", kuris labiau patinka lesbietėms, taip pat „Mokytojas - mokinė", „Daktaras - pacientas", „Nusikaltėlis - auka" ir t.t.
Būtina sąlyga; naudoti kuo daugiau įvairių aksesuarų ar papuošalų. Svarbiausia, žaidimo metu pamiršti, kas jūs iš tikrųjų esate ir visiškai pasinerti į vaidmenį.

Vienintelis, ką primygtinai rekomenduoja seksualinių žaidimų guru: taisyklės turėtų būti iš anksto suderintos abiejų partnerių. Jokiu būdu nereikėtų versti žaisti partnerį pagal savo taisykles.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

PATINKA

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai