To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vienai labai apkūniai moteriškei daktaras išrašė...

Vienai labai apkūniai moteriškei daktaras išrašė šimtą kažkokių tablečių.
- kaip reikia vartoti šias piliules?- paklausė ji.
- Nė vienos, - atsakė gydytojas. - Paberkite jas ant grindų ne mažiau nei tris kart per dieną ir surinkite po vieną į buteliuką, padės geriau.

  • Planuojant nėštumą, folio rūgštį reikia gerti abiem! Kai moteris pastoja, ji folio rūgštį turėtų vartoti dar keletą mėnesių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Butanas 2004 m. lapkritį tapo pirmąja valstybe pasaulyje, kurioje visiškai uždrausta prekyba tabako gaminiais. 2005 m. buvo uždrausta rūkyti.

Žalioji arbata gali apsaugoti genus

Mėnesį kasdien geriant žaliąją arbatą, jos antioksidantinės savybės gali apsaugoti nuo genetiniu lygiu patiriamos žalos, teigia Honkongo mokslininkai.

Arbatos vartojimo stebėjimai kartu su laboratoriniais tyrimais parodė, kad žala genams buvo 20 procentų mažesnė, o viso organizmo patiriamas oksidacinis stresas buvo nepakitęs, teigia mokslininkai. Jų tyrimo ataskaitą paskelbė žurnalas „British Journal of Nutrition", praneša nutraingredients-usa.com.

„Mūsų gauti rezultatai rodo, kad žalioji arbata turi žymų apsauginį poveikį genams", teigia Honkongo politechnikos universiteto mokslininkai.

Jų išvados papildo vis gausėjančius mokslines išvadas apie žaliosios arbatos apsauginį poveikį dėl joje esančių antioksidantų polifenolių, kurie naikina organizmui žalingus laisvuosius radikalus.

Kitais tyrimai yra nustatyta, kad žalioji arbata gali padėti sumažinti tikimybę susirgti Alzheimerio liga, diabetu bei tam tikrų formų vėžiu, pagerina širdies ir kraujagyslių bei burnos ertmės sveikatą, padeda reguliuoti svorį.

Honkongo mokslininkai atrinko 18 sveikų savanorių, kurie dalyvavo placebu kontroliuojamame tyrime. Tiriamiesiems keturias savaites kasdien buvo duodama po du puodukus 1 procento stiprumo dviejų rūšių žaliosios arbatos arba vandens. Visi tiriamieji su pertraukomis dalyvavo visose trijose grupėse, o kaskart prieš tokį tyrimą šešias savaites organizmas buvo valomas, atitinkamai parenkant ir ribojant maistą.
Tiriant kraujo ir šlapimo mėginius, nustatyta, kad arbatą vartojusiųjų genai patyrė 20 procentų mažesnę antioksidantinę žalą.

Laboratoriniams bandymams mokslininkai tiriamųjų kraujo ląsteles įterpė į žaliosios arbatos terpę, o tada jas paveikė oksidatoriumi vandenilio peroksidu H2O2. Nustatyta, kad žaliąja arbata paveiktos ląstelės sustiprino DNR apsaugą nuo oksidacijos.
Kita vertus, šlapimo tyrimais nustatyta, kad viso organizmo patiriamas oksidacinio streso lygis nepakito.

Žaliosios arbatos sudėtyje nuo 30 iki 40 procentų yra polifenoliai, o juodoji arbata, kuri gaunama fermentuojant žaliąją arbatą, polifenolių turi nuo 3 iki 10 procentų.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai