To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Trumpa medicinos istorija...

Trumpa medicinos istorija:
2000 metų prieš mūsų erą - pagraužk šaknelių.
1000 mūsų eros metai - šaknelės yra pagonybė, melskis ir išgysi.
1850 m. - malda yra prietarai, išgerk mikstūros.
1940 m. - mikstūra yra nuodai, išrašysiu Jums tablečių.
1985 m. - tabletės neveikia, naudokite antibiotikus.

  • Moterims, vyresnėms nei 35 metai, rekomenduojama reguliariai tikrintis dėl gimdos kaklelio vėžio. Šią sunkią ligą galima lengvai išgydyti, nustačius pradinėse stadijose.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Alkoholio suvartojimo padidėjimas 1 litru padidina vyrų savižudybių skaičių 10 proc. mažai alkoholio suvartojančiose šalyse ir 3-4 proc. daug alkoholio suvartojančiose šalyse.

Ar tikrai kava sukelia dehidrataciją?

Ilgai buvo manoma, kad kava ir kiti gėrimai, kuriuose yra kofeino, sukelia dehidrataciją ir neturėtų būti įskaičiuojami į išgeriamų per dieną skysčių kiekį. Negana to, būdavo rekomenduojama išgerti vandens stiklinę prieš išgeriant kavos puodelį. Daugelis iš mūsų žino, kad kofeinas skatina šlapimo išsiskyrimą, tačiau ar jis tikrai išeikvoja mūsų kūno skysčius?

Lawrence'as E. Armstrongas, Konektikuto universiteto fiziologijos profesorius, nesutinka su nuomone, kad gėrimai su kofeinu atima iš mūsų vertinguosius kūno skysčius.

Peržiūrėdamas mokslinius tyrinėjimus šiuo klausimu jis priėjo išvadą, kad nors kofeinas, kaip ir vanduo, skatina šlapintis, saikingas kofeino vartojimas nesukelia skysčių -elektrolitų disbalanso, kuris galėtų paveikti sveikatą.

Negana to, mes gauname tą patį skysčių kiekį išgėrę gėrimo su kofeinu, kaip ir gerdami vandenį.

Dar labiau padrąsinantis nuolatos vartojančius kavą žmones faktas yra tas, kad kofeiną toleruojantiems asmenims galimybė, kad atsiras skysčių-elektrolitų disbalansas yra daug mažesnė. Kuo labiau esate įpratę prie kavos, tuo daugiau skysčių jūsų kūnas gauna.

Kiti atradimai paremia šias išvadas. Nebraskos universitete vyko tyrimas, kurio metu buvo matuojamas kūno svoris, šlapimo pasišalinimas, bei kraujo kokybė po to kai asmenims buvo duota išgerti gėrimų su kofeinu ir be kofeino.

Jie nustatė, kad nebuvo ženklaus skirtumo tarp tų žmonių, kurie vartojo gėrimus su kofeinu, ir kurie ne. Taip pat buvo ištirta, kad šlapintis skatinantis kofeino efektas yra trumpalaikis ir kad kava, arbata ir kola prisideda prie per dieną organizmui reikalingo skysčių kiekio.

Taigi saikingas kofeino vartojimas tikrai nesukels dehidratacijos, negana to padės gauti reikalingų skysčių.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai