To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ateina vyras pas gydytoją. Šis apžiūri ir sako...

Ateina vyras pas gydytoją. Šis apžiūri ir sako:
- Na-a-a, mielasis, teks dešinį plautį šalinti!
Vyras išsigandęs:
- Ką jūs, daktare, mano plaučiai visą gyvenimą buvo sveiki?!
Gydytojas atsako:
- Taip, su plaučiais tai viskas tvarkoje, bet štai kepenys nebetelpa!

  • Nevalgykite daugiau negu 3g druskos per dieną, nes didelis natrio kiekis kraujyje gali būti viena iš hipertenzijos priežasčių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Alkoholio vartojimas nėštumo metu yra dažniausia apsigimimų, vystymosi, augimo ir elgesio sutrikimų priežastis. Šis sindromas sukelia vaikui sunkių, nesugrąžinamų pakenkimų.

Kiaulių gripas – pasaulinio masto sąmokslas?

Kiaulių gripas sėja paniką visame pasaulyje ir kelia daugybę klausimų. Kaip atsirado ši liga? Kaip ją gydyti? Ar ji iš tikrųjų yra tokia pavojinga, kaip skelbiama? Sąmokslo teorijų mėgėjai turi įvairių paaiškinimų. Galbūt kažkas sugalvojo sumažinti pasaulio ekonomikos naštą ir sunaikinti dalį žmonijos? O gal tiesiog nori pasipildyti pinigines?

Kiaulės niekuo dėtos

„Moksliškai įrodyta, kad gripo virusas, sukėlęs epidemiją Meksikoje, negalėjo atsirasti kiaulės organizme", - paskelbė Meksikos kiaulininkystės asociacija. Iš tiesų, nuo epidemijos pradžios nė vienai kiaulei nebuvo nustatytas mirtį sėjantis virusas A-H1N1, nors per ankstesnius šios ligos protrūkius žmonės užsikrėsdavo būtent nuo kiaulių.

Naujas A-H1N1 štamas vadinamas kiaulių gripo virusu vien dėl to, kad turi proteino formą, būdingą ankstesniam kiaulių gripo viruso štamui. Tačiau naujasis virusas iš viso turi keturių gripo formų - Šiaurės Amerikos kiaulių, Azijos kiaulių, paukščių ir žmogaus - fragmentų. Mokslininkai teigia, kad toks derinys negalėjo atsirasti natūralioje aplinkoje.

Šie faktai leidžia įtarti, kad naujas A-H1N1 štamas yra genų inžinerijos produktas, galbūt sukurtas kaip biologinis ginklas.

Šaknų ieškoma laboratorijose

Dar kovo 18 d. žiniasklaidoje pasirodė informacija, verta įtempto siužeto filmo scenarijaus. JAV kariškiai Aliaskoje esą iškasė moters, mirusios per 1918 m. „ispaniško" gripo epidemiją, kūną. Iš palaikų JAV karo medicinos instituto mokslininkai paėmė genomą ir ėmė kurti naują virusą. Kai kas kiaulių gripo užuomazgų ieško būtent šiame institute.

Kiti sąmokslo teorijų mėgėjai prisimena paslaptingą incidentą, įvykusi Fort Detrike, Merilando valstijoje. Iš Pentagonui dirbančios slaptos laboratorijos neseniai dingo trys mėgintuvėliai su arklių gripo virusu. Valdžia tikino, kad jie greičiausiai buvo sunaikinti. Tačiau ne visi tiki oficialia versija.

Įtarimų sukėlus kiaulių gripo protrūkį sulaukė ir Plamo saloje Long Ailende veikianti laboratorija, kur vykdomi gyvūnų ligų epidemijų tyrimai.

Vakcina jau paruošta?

Pasaulio sveikatos organizacijai skelbiant pavojų, žmonės sunerimo, ar egzistuoja vaistai nuo kiaulių gripo. Kai kas tiki, kad nauja vakcina jau pagaminta ir netrukus pasirodys vaistinėse. Farmacijos kompanijos esą laukia visuotinės panikos, kad susižertų turtus, pasinaudojusios žmonių baimėmis.

Prieš keletą metų didelę paniką pasaulyje pasėjo paukščių gripas. Kovai su juo buvo išleisti šimtai milijonų. Šiandien visi beveik pamiršo apie šią ligą. Ar tik farmacijos kompanijos nesumanė pasipildyti pinigines ir pakartoti šį scenarijų?

Indonezijos sveikatos ministrė Siti Fadilah Supari atvirai apkaltino Vakarų pasaulio vyriausybes kuriant ir skleidžiant virusus besivystančiose šalyse, siekiant padidinti farmacijos kompanijų pelnus.

Beje, mokslininkai pagamino vakciną nuo kiaulių gripo dar aštuntajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, kai šios ligos protrūkis buvo užfiksuotas JAV Naujojo Džersio valstijoje. Tačiau įskiepijus šią vakciną žmogui, jo organizme prasidėdavo griaunamosios reakcijos. Kas galėtų paneigti, kad mokslininkai nesėdėjo kelis dešimtmečius rankų sudėję ir ištobulino šią vakciną?

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai