To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Kas man atsitiko...

- Kas man atsitiko?- paklausė žmogus, atsigavęs po operacijos.
- Jūs patekote į autoavariją ir jus operavo.
- Vadinasi, aš ligoninėje?
- Taip, didesne dalimi.

  • Naujagimį bent iki 6 - 12 mėnesių maitinkite krūtimi. Taip jis gaus reikalingiausias medžiagas vystymuisi bei augs sveikas ir protingas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Tiek juodieji, tiek raudonieji ikrai turi labai daug cholesterolio - 100 g valgomosios dalies yra 588 mg cholesterolio.

Alkoholis ir seksualinis bendravimas

Alkoholis ir seksas. Atrodo, nieko nėra paprasčiau: šie du dalykai - nesuderinami. Bet kuris gydytojas pasakys, kad nuolat ir gausiai vartojamas alkoholis mažina potenciją.

Iš tikrųjų, alkoholio ir sekso tema - gana sudėtinga, nors šiame rašinyje ir nerasite konkrečių alkoholio vartojimo rekomendacijų ar patarimų. Pagaliau, kaip sakė didysis išminčius Paracelsas -„ visur yra nuodų, visur yra vaistų." Svarbiausia, turėti saiko.

Alkoholis nesuteikia moteriai seksualumo

Sklando mitas, kad išgerto alkoholio kiekis daro moterį seksualia. Iš tikrųjų ji atsipalaiduoja ir tampa lengviau prieinama. Dingsta gėdos jausmas, varžymasis, sustiprėja libido ir lytinio pasitenkinimo noras. Kai „stabdžiai atleidžiami" ji aktyvesnė ir lytinio bendravimo metu. Tiesa, lytiškai pasitenkinti kiekvieną kartą išgėrus alkoholio tampa vis sunkiau. Reikalinga vis ilgesnė preliudija, glamonės, ar dar kaip nors kitaip „žadinti" alkoholio slopinamus dirgiklius. Nuolat gurkšnodama, kad ir gerą vyną, moteris pamažu griauna lytinio gyvenimo mechanizmą. Alkoholis su jos seksualumu neturi nieko bendro.

Vieniems užtenka taurelės, kiti susipila butelį

Beveik tas pats ir su vyrais. Prieš lytinį aktą vyriškai „įkalę" jie nė neįsivaizduoja sėkmės lovoje be alkoholio. Suprantama, viskas priklauso nuo saiko. Vieniems užtenka taurės vyno ar stiklelio brendžio, norintiems nuslopinti įtampą ir atsipalaiduoti. Kiti susipila butelį ir tik tada eina prie reikalo. Apskritai, ar iš viso reikia gerti prieš lytinį aktą? Į šį ir kitus klausimus jūs turite atsakyti patys. Vis dėlto, jei jūs nusprendėte išgerti, tai reikia žinoti ką, kiek ir kaip.

Geras vynas „reikalauja" gėlių ir žvakių šviesos

Pažinties pradžioje geriausia būtų šampanas. Tai šventėms ir iškilmingoms progoms skirtas gėrimas. Šampanas tarsi savaime nuteikia žmones įvykio svarbumui, emociškai pakylėja.

Taip pat tokiai progai tinka ir geras vynas. Greta to, kad geras vynas - nestiprus, jame mažai alkoholio, vadinasi, ir svaigstama ne taip greitai, šis gėrimas turi daugybę naudingų ekstraktinių medžiagų, kurie labai naudingi lytinės potencijos pakėlimui. Pagaliau, vynas - ritualinis gėrimas, „reikalaujantis" gražių taurių, gėlių, žvakių šviesos, ramios muzikos... Ar begali būti malonesnis seksas...
Beje, nepamirškite, kad būna atvejų, kai vynas prieš seksą nerekomenduojamas. Pavyzdžiui, jei vienas iš partnerių serga cukriniu diabetu, širdies kraujagyslių ligomis ir panašiai. Ekstraktinės medžiagos, kurių gausu įvairiuose vynuose, didina cukraus kiekį kraujyje, išbalansuoja kraujo spaudimą, gali atsirasti silpnumas, mušti prakaitas ir t.t. Koks tada gali būti seksas...

Grynas alkoholis, praskiestas vandeniu tik trumpam suteikia euforijos

Iš principo vyną gali atstoti vermutas. Tiktai ne grynas, o su priedais - ledais ir citrinos skiltelėmis. Tiesa, bet šis gėrimas gana klastingas. Geri tarsi saldintą vandenėlį ir nepajunti, kaip staiga "išsijungi"... Svarbiausia, kad tai gali atsitikti pačiu netinkamiausiu metu...

Kas be ko, bet, kaip žinia, dauguma vyrų vis dėlto teikia pirmenybę degtinei. Nors su šiuo rimtu ir švariu gėrimu reikia elgtis itin atsargiai. Nepamirškite, kad degtinė, kuri yra beveik grynas alkoholis, praskiestas vandeniu, tik trumpam pakelia nuotaiką ir suteikia euforijos. Nuo jo lengvai apgirstama, nors ir greitai nepasigeriama. Kažin, ar būsite įdomūs moterims apspangę?
Apskritai, degtinė - grubus gėrimas, todėl tikėtina, kad jo išgertas, kad ir nedidelis kiekis, nesuteiks seksualiniams santykiams romantiškumo. Sakoma, kad pirmenybę degtinei teikia žmonės, kurie jau labai seniai pažįsta vienas kitą. Jie pasitiki vienas kitu, romantikos tarsi ir nebereikia, pasimylėjo ir kiekvienas skuba savo reikalais.

Taip pat daugumai degtinė - nepakeičiamas gėrimas gamtoje, turistiniame žygyje, palapinėje, kai už jos pliaupia lietus...

Studentų mėgstamas gėrimas - apgaulingas

Alus kažkodėl laikomas jaunimo gėrimu. Kita jo ir gėrimo kultūra. Jei saikingai, net sveika. Juk beveik visi studentai geria alų. Ypač vasarą. Aluje, palyginti, mažas alkoholio kiekis. Be to, gausu vitaminų, amino rūgščių. Paprastai alus geriamas ilgai, vadinasi, puiki galimybė pradžioje „nuimti" psichologinę įtampą, pakankamai laiko pabendrauti, likti žvaliam bei morališkai ir fiziškai pasiruošti seksui. Sakydami, kad alus geriamas ilgai, čia neturima omeny, kad jį reikia gerti vienu ypu dėžėmis ar statinėmis. Nuo per didelio išgerto alaus kiekio atsiranda sunkumas skrandyje, apima apatija, nuovargis, žiovulys, mieguistumas. Pagaliau, pilnas, išsipūtęs pilvas prašysis į tualetą, o ne į lovą.

Alkoholis sekse - nėra privalomas dalykas

Vis dėlto sekso mėgėjai tvirtina, kad geriausia prieš lytinį artumą ir po jo išgerti taurelę brendžio ar konjako. Šie gėrimai pakankamai stimuliuoja širdies kraujagysles, pakelia tonusą, pašalina nuovargį. Šių taurių gėrimų aromatas, spalva, konsistencija įkvepia pasitikėjimo savimi, žavesio ir stiprybės. Visai tinka šiais gėrimais ir baigti susitikimą. Lygiai taip pat - viena kita taurele, o ne sėkmingo ir gero sekso „laistymu".

Tuo norime pasakyti, kad alkoholis sekse - nėra privalomas dalykas. Jei be alkoholio seksas tampa neįdomus ar net neįmanomas, tai jau ne seksualumo, o alkoholizmo problema. Alkoholio „misija" - atpalaiduoti, įkvėpti ir uždegti...


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Kaip sakė vienas mano kolega, už girtą moterį gali būti geriau tik dar girtesnė moteris.. :D~

O uz blaiva, tik dar blaivesne?

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai