To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Sunku pasakyti, kokia liga jus sergate...

- Sunku pasakyti, kokia liga jus sergate. Tikriausiai čia kaltas alkoholis.
- Gerai, daktare, aš ateisiu, kai jūs būsite blaivus.

  • Naujagimį bent iki 6 - 12 mėnesių maitinkite krūtimi. Taip jis gaus reikalingiausias medžiagas vystymuisi bei augs sveikas ir protingas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Nepakankama miego trukmė vaikystėje yra susijusi su padidėjusia vaiko nutukimo rizika ir nerimu, agresija bei depresija vyresniame amžiuje.

Palaikų pargabenimo iš užsienio administracinės procedūros bus paprastesnės

Vyriausybė nutarė kreiptis į Prezidentą, prašydama teikti Seimui ratifikuoti 1976 m. Strasbūre priimtą susitarimą dėl palaikų pervežimo. Seimui ratifikavus šį tarptautinį teisės aktą, žymiai palengvėtų žmonių palaikų pervežimo administracinės procedūros į Lietuvą ir iš mūsų šalies į kitas valstybes.

Pagal dabar galiojančią tvarką, įmonės organizuojančios palaikų gabenimą bei asmenys besirūpinantys artimųjų palaikų parvežimu į Lietuvą iš užsienio valstybių, turi gauti Lietuvos diplomatinėse atstovybėse ar konsulinėse įstaigos leidimą mirusiojo palaikus parvežti į Lietuvą. Toks leidimas išduodamas nemokamai, tačiau keblumų kyla tada, kai mirusiojo palaikai yra toli nuo konsulinės įstaigos arba konsulato toje valstybėje nėra. Kai kurios valstybės reikalauja savo kompetentingos institucijos išduoto leidimo, net jei palaikai yra gabenami per jos teritoriją tranzitu. Tokios administracinės procedūros sudaro nemažai sunkumų ir įmonėms, besirūpinančioms palaikų pervežimu, ir pavieniams asmenims, kuriems teko misija pasirūpinti artimųjų palaikų sugrąžinimu į Lietuvą.

Užsienio valstybių piliečių palaikų gabenimas iš Lietuvos iki šiol apskritai nebuvo reglamentuotas. Todėl 2008 vasario mėnesį Strasbūre Lietuva pasirašė tarptautinį susitarimą dėl palaikų pervežimo. Prie šio susitarimo yra prisijungusi 21 Europos valstybė. Pagal susitarimą prisijungusios valstybės privalo paskirti instituciją, kurios kompetencijai priklauso numatytos formos dokumentų išdavimas. Toks dokumentas išduodamas tik įsitikinus, kad nėra pažeisti epidemiologiniai reikalavimai. Susitarimas taip pat reikalauja užtikrinti, kad karstuose nebūtų gabenama kontrabanda ar kiti draudžiami daiktai.

Numatoma, kad Lietuvoje teisė išduoti leidimus palaikų pervežimui bus suteikta Valstybinei visuomenės sveikatos priežiūros tarnybai prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai