To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ateina moteriškė pas gydytoją ir sako...

Ateina moteriškė pas gydytoją ir sako:
- Daktare aš nenustoju viduriuot. Ką daryt?
Daktaras ir sako:
- Nusimaukit kelnes ir pasilenkit!
Moteriškė taip ir padaro!
Daktaras įkišo raudoną lemputę moteriškei į užpakalį!
- Ką jūs darot? - sušuko moteris.
Daktaras atsako:

  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Moterims su sumažėjusiu skydliaukės aktyvumu yra nustatyta didesnė mirties ir širdies ligų rizika. Mokslininkai nustatė, kad sumažėjus skydliaukės aktyvumui, padidėja arterinis kraujo ...

Žmonės į Europą atkeliavo anksčiau nei manyta

Suakmenėjusios iškasenos rodo, jog žmonės už Afrikos ribų galėjo apsigyventi šimtais tūkstančių metų anksčiau, nei skelbta iki šiol.

Nustatyta, jog Gruzijoje mokslininkų rasta kaukolė yra 1,8 mln. metų senumo. Vadinasi, pirmieji žmonės regioną paliko maždaug 800 tūkst. metų anksčiau nei manyta, rašo telegraph.co.uk.

Kaukolė yra vienas iš kelių pirmykščių žmonių palaikų radinių, aptiktų Dmanisio archeologinėje vietovėje, paskelbta Britų mokslo festivalio metu.

Dviejų vyrų ir trijų moterų palaikai priskiriami ankstyviesiems Homo erectus, šiuolaikinio žmogaus pirmtakams.

Paleontologijos specialistų teigimu, daliniai skeletai, priklausantys vieniems anksčiausiai už Afrikos ribų apsigyvenusiems žmonėms, meta iššūkį teorijoms, teigiančioms, jog mūsų protėviai vystėsi vien tik žemyne.

Tai leidžia tvirtinti, jog žmogus iš Afrikos nukeliavo į Gruziją, sugrįžo atgal, o po 800 tūkst. metų vėl pasuko Europos link.

Gruzijos nacionalinio muziejaus direktorius Davidas Lordkipanidzė pasakojo, jog pirmykščiai žmonės buvo nedidelio ūgio, mažomis smegenimis ir gerai išvystytomis kojomis. Prie jų palaikų rasti akmeniniai įrankiai ir gyvūnų kaulai su pjautinėmis žymėmis, leidžiantys spėti, jog žmonės ruošė mėsą maistui.

„Dmanisio žmonės kūno proporcijomis beveik nesiskiria nuo šiuolaikinių žmonių, jie gerai vaikščiojo ir bėgiojo", - teigė muziejaus vadovas.

„Jų rankos atliko įvairius judesius, o smegenis, palyginus su mūsiškėmis, buvo mažos. Jie buvo prityrę įrankių gamintojai, turintys išvystytus socialinius ir pažintinius įgūdžius", - pridūrė jis.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai