To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojau, ar aš gyvensiu?...

- Gydytojau, ar aš gyvensiu?- silpnu balseliu teiraujasi ligonis.
- Gyvensite, bet pats dėl to gailėsitės,- atsako jam gydytojas.

  • Nėštumo metu valgykite kepenis. Tačiau tai turi būti galvijo kepenys, pirktos iš patikimo ūkininko.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 0,33 litro butelis alaus turi tokį pat alkoholio kiekį kaip standartinis stikliukas stipriųjų gėrimų, ar stiklas vyno.

Geresnei sergančiųjų cukriniu diabetu sveikatai

Straipsnio šaltinis: 
Sveikatos apsaugos ministerija
Health.jpg

Siekiant užtikrinti prieinamas ir kokybiškas slaugos paslaugas pacientams, sergantiems cukriniu diabetu, sveikatos apsaugos ministro G. Černiausko įsakymu patvirtintas Sergančiųjų cukriniu diabetu slaugos paslaugų teikimo reikalavimų aprašas.

Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, sergančiųjų antrojo tipo cukriniu diabetu skaičius sparčiai auga, įgaudamas epidemijos pobūdį. Epidemiologiniais tyrimais įrodyta, kad dabar Lietuvoje antrojo tipo cukriniu diabetu serga 5 proc. 35-65 metų amžiaus gyventojų.

Sergančiųjų cukriniu diabetu slaugos paslaugų teikimo reikalavimų apraše apibrėžiami reikalavimai specialistams, patalpoms ir medicinos prietaisams, nustatomos slaugos paslaugų rūšys ir indikacijos, šių paslaugų organizavimo ir teikimo bei dokumentavimo principai. Nurodoma, kad slaugos paslaugos bus teikiamos asmens sveikatos priežiūros įstaigose, turinčiose įstaigos licenciją verstis asmens sveikatos priežiūros veikla ir teikti licencijoje nurodytas sergančiųjų cukriniu diabetu slaugos paslaugas.

Siekiama atnaujinti sergančiųjų cukriniu diabetu priežiūros kabinetus, kuriuose slaugytojai diabetologai pagal kompetenciją individualiai ar grupėse teiktų konsultacinę pagalbą suaugusiems ir vaikams, taip pat pėdos priežiūros paslaugas bei kojų opų priežiūros paslaugas.

Daugiau funkcijų perduota slaugytojams diabetologams. Taupomas šeimos gydytojų ir gydytojų specialistų darbo laikas. Dabar pacientai galės pasinaudoti slaugytojo diabetologo paslaugomis be šeimos gydytojo nukreipimo endokrinologo konsultacijai, taigi pacientų laukimo eilės mažės.

Tikimasi, kad šio dokumento patvirtinimas reikšmingai prisidės prie slaugos paslaugų prieinamumo gerinimo sergantiesiems cukriniu diabetu, padės mažinti sunkių komplikacijų skaičių, gerinti sergančiųjų cukriniu diabetu sveikatą ir gyvenimo kokybę.

 

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai