To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ponas daktare, aš buvau pas vaistininką...

- Ponas daktare, aš buvau pas vaistininką, ir jis man patarė...
- Na taip, žinoma, prieš tai, kad nueitumėt pas gydytoją, Jūs nuėjot pas vaistininką,- sako supykęs daktaras. - Įdomu, kokį gi kvailą patarimą jis Jums davė?!
- Jis patarė man kreiptis į daktarus...

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Beveik 80 proc. 20-45 metų Lietuvos didmiesčių gyventojų yra patenkinti savo lytiniu gyvenimu. Jo kokybė tiesiogiai proporcinga gaunamoms pajamoms ir atvirkščiai proporcinga amžiui, rodo ...

Medikai prie Seimo rengia protestą prieš prailgintą darbo laiką

Straipsnio šaltinis: 
www.lrt.lt
Medikai prie seimo.jpg

Medikai rengia protestą prieš pailgintą darbo laiką. Praėjusią savaitę Vyriausybė nusprendė, kad visi medicinos darbuotojai turėtų dirbti bei atostogauti vienodą laiką.

Nepritardamos šiam nutarimui sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos trečiadienį prie Seimo rengia piketą.

Pagal praėjusią savaitę priimtą Vyriausybės nutarimą, darbo savaitė visiems medicinos darbuotojams turėtų būti iki 38 valandų per savaitę, o atostogos iki 36 kalendorinių dienų per metus.

Pasak profesinių sąjungų, toks sprendimas daugiausiai įtakos turės padidintos rizikos profesijų medikams. Iki šiol jie galėjo dirbti dviem valandomis trumpiau, o atostogos galėjo būti šešiomis dienomis ilgesnės nei kitų sričių sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų.

Tai buvo taikoma tokiems specialistams, kurie dirba psichiatrijos klinikose, rūpinasi sutrikusio vystymosi žmonėmis, ligoniais po sunkių galvos traumų, insultų ar sergančiais AIDS.

Medicinos darbuotojai reikalauja, kad būtų grąžintas ankstesnis darbo laikas. Profesinės sąjungos taip pat nori, kad būtų nemažinamas finansavimas sveikatos apsaugai, o visi pakeitimai, susiję su šia sritimi, derinami Trišalėje taryboje.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai