To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Pacientas, nenorėdamas apmokėti didelės sumos už gydymą...

Pacientas, nenorėdamas apmokėti didelės sumos už gydymą, klausia gydytojo:
- Bet kodėl jūs man išrašėte tokią didelę sąskaitą?
- Matot, jūsų atvejis toks įdomus. Jei jūs sužinotumėte, kokių valios pastangų man prireikė, kad aš jūsų neišskrosčiau, tai jūs dabar užmokėtumėte daug daugiau.

  • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 10 proc. sumažėjus alkoholio kiekiui vienam gyventojui, 20 proc. sumažėja vyrų mirtingumas nuo ligų, susijusių su alkoholio vartojimu, ir 5 proc. – visų savižudybių ir ...

Iš rinkos išimami vokiški sausi traškučiai

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad Europos Sąjungos Skubiųjų pranešimų apie nesaugius maisto produktus ir pašarus sistema (RASFF) gautas pranešimas dėl nesaugaus produkto - Vokietijoje pagamintų šokoladinių sausų traškučių „Master crumble Schoko-Knusper-Musli".

Pranešime teigiama, kad šokoladinių sausų traškučių pakuotėse nustatytas 4-methylbenzophenonas.

Šie produktai išplatinti Bulgarijoje, Kipre, Suomijoje, Graikijoje, Vengrijoje, Italijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Rumunijoje, Slovėnijoje, Ispanijoje ir Lietuvoje.

Mūsų šalyje vokiškais sausais traškučiais buvo prekiaujama UAB „Maxima" (Savanorių g. 247, Vilnius) ir UAB „Dreigsas" (Meistrų g. 14, Vilnius).

Vilniaus miesto VMVT inspektoriai nedelsiant atliko patikrinimą parduotuvėse, kuriose buvo išplatinti nesaugūs traškučiai. Patikrinus nustatyta, kad skubaus pranešimo informacijoje nurodytų šokoladinių sausų traškučių nebuvo įvežta nei į vieną šių parduotuvių.

UAB „Maxima" buvo gauti sausi traškučiai pakuotėse po 375 g - 720 vnt. (270 kg) „Hahne cornflake 0 % chrystalsugar", 1800 vnt. (675 kg) „Hahke blakes frutis" ir 1296 vnt. (486 kg) „Hahke blakes frutis strawberry". Visi šie traškučiai buvo gauti iš Vokietijos gamintojo „C. Hahne Mühlenwerke Gmbh & Co. KG". UAB „Maxima", gavusi iš įmonės gamintojos informaciją apie galimai nesaugius produktus, 2009-05-04 pradėjo išiminėti iš prekybos centrų minėtus gaminius. Išimtas 2021 vnt. po 375 g (757, 9 kg).

UAB ,,Dreigsas" didmeninės prekybos įmonėje patikrinimo metu sandėlyje rasta 330 vnt. (123,75 kg) sausų traškučių „Hahne wellance 1,5 %" pakuotėse po 375 g. Šios prekybos įmonės vadovas informavo, kad jie 2009-05-04 taip pat gavo perspėjimą iš gamintojo - „C. Hahne Mühlenwerke Gmbh & Co. KG" nepardavinėti turimų ir išimti iš prekybos galimai nesaugius produktus dėl 4-methylbenzophenono, buvusio kartoninių dėžių sudėtyje.

Vilniaus miesto VMVT nurodė surinkti iš rinkos visus išplatintus sausus traškučius ir raštu informuoti apie priimtas priemones.

4-methylbenzophenonas - tai cheminė medžiaga, kuri naudojama medžiagų ir gaminių, besiliečiančių su maistu gamybos technologijoje. Iš pakuotės šios medžiagos į produktą gali išsiskirti ne daugiau kaip 0,6 mg/kg.

VMVT rekomenduoja respublikos gyventojams, kurie nusipirko šių produktų, jų nevartoti. Turint pirkimo čekį ir neatplėštą pakuotę, galima grąžinti į prekybos vietą, kurioje šie produktai buvo įsigyti.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai