To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Kuo jūs skundžiatės?...

- Kuo jūs skundžiatės?
- O jūs pats nematote, daktare?
- Jeigu taip norite, aš galiu pasikviesti veterinarą, jis nustato diagnozę neužduodamas jokių klausimų.

  • Suteikdami pagalbą sušalusiam žmogui, netrinkite jo odos, nes suaktyvės kraujotaka paviršiuje ir šaltas kraujas iš odos nukeliaus į vidaus organus.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Krūties vėžys - dažniausia moterų onkologinė liga: ši liga sudaro trečdalį visų moterų piktybinių navikų.

Ypatingas dėmesys sveikatos sistemos funkcionavimui gerinti

Vyriausybės Strateginio planavimo komiteto posėdyje svarstytos Sveikatos apsaugos ministerijos pateiktos priemonės apie sveikatos sistemos funkcionavimo gerinimą.

Strateginio planavimo komiteto nariai pritarė Privalomojo sveikatos draudimo sistemos pertvarkymui, pakeičiant atskaitymus nuo fizinių asmenų pajamų mokesčio į atskirą sveikatos mokestį. Jo dydis būtų nustatomas procentais nuo darbo užmokesčio. Kartu būtų išskirtos keturios sveikatos mokesčio mokėtojų grupės, nustatytas mėnesinis mokesčio mokėjimo periodiškumas. Mokesčio rinkimą, atsižvelgiant į sukauptą patirtį ir turimus išteklius, tikslinga pavesti Valstybinei mokesčių inspekcijai prie Finansų ministerijos arba Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybai prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Posėdyje svarstytos galimybės ir pritarta papildomo sveikatos draudimo koncepcijos įgyvendinimui. Nors Lietuvos Respublikos įstatymai numato papildomojo sveikatos draudimo galimybę, tačiau tokio draudimo rinka mūsų šalyje kol kas nesiformuoja. 2007 metais sudarytos darbo grupės parengtoje papildomojo sveikatos draudimo koncepcijoje numatyta, kad nuolatiniai šalies gyventojai turės teisę papildomomis įmokomis (kurioms bus taikomos mokestinės lengvatos) pildyti specialiąją sveikatos santaupų sąskaitą.

Posėdyje taip pat pritarta Tolesnės sveikatos sistemos plėtros 2008-2015 metais metmenų projektui. Jame analizuojamos per daugelį metų susikaupusios sveikatos sistemos problemos, jas lemiančios priežastys. Siekiant inicijuoti nuoseklią ir kryptingą sveikatos sistemos pertvarką, sukurti efektyvią ir konkurencingą sveikatos sistemą, siūlomos pagrindinės šalies sveikatos sistemos plėtros kryptys ir jų įgyvendinimo strategija.

Numatoma, kad pagrindinis dėmesys ir finansiniai ištekliai valstybės mastu būtų koncentruojami sergamumo ir mirtingumo nuo labiausiai paplitusių ligų mažinimui, skatinant ligų prevenciją ir didinant piliečių atsakomybę už savo sveikatą. Būtų sudaroma galimybė didinti valstybės lėšas, skirtas sveikatos sistemai finansuoti, skatinti privataus sektoriaus dalies augimą, viešojo ir privataus sektorių partnerystės plėtrą sveikatos sektoriuje, tobulinti viešojo sveikatos sektoriaus reguliavimo principus ir metodus. Šioms nuostatoms įgyvendinti reikės patvirtinti priemonių įgyvendinimo planą dvejiems metams, numatant konkrečius kiekvienos priemonės įgyvendinimo terminus, atsakingus vykdytojus ir lėšų poreikį.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai