To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, nemiga mane visai išsekino. Ką daryti?...

- Daktare, nemiga mane visai išsekino. Ką daryti?
- Ar nebandėte skaičiuoti avių?
- Bandžiau, nepadeda.
- Tuomet tegu kiekviena avis papasakoja savo biografiją.

  • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Senstant kraujotakos sistemai, kraujo tiekimas smegenų ląstelėms, neuronams, susilpnėja, todėl neuronai negauna jiems reikalingo deguonies ir gliukozės. Reguliarus sportavimas padidina ...

Kaip ginčytis, kad nedužtų indai ir neskaudėtų kumščių?

Meilė kaip ir pyktis - natūralios žmogaus reakcijos. Neįtikėtina, tačiau ginčai gali parodyti, jog poros santykiai liepsnoja ir jiems negresia jausmų atšalimas, nes partneriai pasitiki vienas kitu ir neužsisklendžia savyje.

Tačiau durų trankymas ar rėkimas visa gerkle - ne patys veiksmingiausi problemų sprendimo būdai.

Kaip rašoma portale womenshealthmag.com, svarbiausia mažiau darbuotis liežuviu, o daugiau klausytis. Jeigu jūs beriate žodžius kaip užsikirtusi plokštelė - sustokite. „Tyrimai parodė, jog nelaimingos poroms svarbiausia šaukti ir visai nesvarbu, ar antroji pusė jų klausosi ir supranta. Tai visiškai nenaudinga, svarbiausia dialogas", - sako porų santykių specialistas Benjaminas Karney.

Kai žmogus supyksta, negalvodamas išrėkia visas blogas mintis, kurios dažnai neatitinka realybės, todėl jei įsižeisite - diskusija nutruks. Partnerio išrėktų žodžių nepriimkite asmeniškai. Pasistenkite ginčydamiesi sušvelninti žodžius. Užuot sakę priekaištus partneriui „tu esi kvailys ir tinginys", pasakykite, jog tiesiog pavargote nuolatos planuoti ir tikitės antrosios pusės iniciatyvos priimant sprendimus.

Nustokite lenktyniauti, kuris laimės ir pasakys paskutinį žodį. Nepamirškite, jog esate ne karo lauke ir su partneriu teks keliauti į miegamąjį, todėl ginčo metu ieškoti lyderio neverta. „Žmonės dažnai prisimena, kuris laimėjo ginčą. Todėl ginčo metu partneriai susikoncentruoja ne į ginčo esmę, o į norą laimėti", - sako B.Karney. Konfliktai yra skuboti, todėl rėkimas „aha, aš esu teisus" yra bevertis, kuris gali pažeminti kito žmogaus orumą. Nebandykite tapti nugalėtoju, geriau pasitenkinkite aukso viduriu.

Ginčydamiesi nepamirškite, jog esate pora ir vienas kitą mylite. Prisiminkite, jog gražius santykius kurti sunku, o liepsnojantys ginčai ir partnerio užgauliojimai - tai penki žingsniai atgal. „Kai poros net ir besiginčydamos sugeba meiliai paliesti partnerio ranką ar apsikabinti, o gal ir pajuokauti - tai ginčo įkarštis atslūgsta", - primena B.Karney. Poros, kurios konflikto metu žaismingai erzina partnerį, susitaikys greičiau, nei tos, kurios pamirš, jog prieš akis stovi mylimas žmogus.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

nemylime mes vienas kito

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai