To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Medicinos seselė pamato, kaip vienuolė verkdama...

Medicinos seselė pamato, kaip vienuolė verkdama išlekia iš gydytojo kabineto. Tada paklausė ji daktaro:
- Kas jai nutiko, daktare?
- nieko baisaus - tik pasakiau, kad ji laukiasi.
- Bet juk tai beveik neįmanoma.
- Gal ir tiesą sakai, bet vaistas nuo žagsėjimo tai geras.

  • Jei nėščioji jaučiasi gerai bei valgo sveiką ir visavertį maistą, jokių maisto papildų geriau nevartoti (išskyrus folio rūgštį). Maisto papildai, net ir skirti nėščiosioms, gali ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vieno kiaušinio trynyje yra pusė cholesterolio dienos normos.

Homeopatija skatina organizmą gintis pačiam

Europoje dirba tūkstančiai gydytojų homeopatų. Netradicine medicina domisi vis daugiau Lietuvos gydytojų. Homeopatijos metodus Šiauliuose išmano gydytoja Irina Jazdauskaitė-Uščiauskienė, taikanti ir kitus netradicinius gydymo būdus - autohemoterapiją bei pakopinę autohemoterapiją.

Jau trečią kartą Europos Sąjungoje kovo 23-iąją buvo paminėta Homeopatijos diena, o balandžio 10-16 dienomis įvairiose šalyse vyks Pasaulinė homeopatijos dienų savaitė, kurios tema - homeopatija ir psichinė žmonių sveikata.

Renginiais siekiama atkreipti Briuselyje dirbančių politikų ir sprendimus priimančių pareigūnų dėmesį į homeopatijos padėtį ir jos gerinimo galimybes Europoje, t.y. siekti labiau integruoto ir holistinio požiūrio į sveikatos apsaugą.

Europoje dirba apie 54 tūkstančius gydytojų homeopatų. Vien tik Europos Sąjungoje daugiau nei 100 mln. žmonių vartoja homeopatinius preparatus. Homeopatija įvairiose šalyse paplitusi nevienodai - tai lemia kiekvienos šalies tradicijos. Homeopatija itin sėkmingai prigijo sveikatos apsaugos sistemoje Jungtinėje Karalystėje ir Vokietijoje, mat čia XIX a. atsirado homeopatijos tradicijos. Homeopatijos pradininku laikomas vokiečių gydytojas Samuelis Hanemanas.

Prieš dvejus metus Lietuvoje atliktas tyrimas parodė, kad homeopatinius preparatus vartoja 23 procentai gyventojų (32 proc. moterų ir 13 proc. vyrų). Šiuos preparatus daugiausia vartoja vyresnio amžiaus didmiesčių gyventojai.

Europoje trys iš keturių gyventojų žino, kas yra homeopatija, ir net 29 procentai vartoja homeopatinius preparatus. Nuo 25 iki 40 procentų Europos gydytojų homeopatinius vaistus skiria kartais, o 7 procentai - nuolat.

Homeopatiniai vaistai - iš natūralių žaliavų

Gydytoja I. Jazdauskaitė-Uščiauskienė sako, kad žmogui, kilusiam iš gamtos, geriausiai gali padėti vaistai, kilę iš tos pačios gamtos. Sintetiniai vaistai, gydydami ligą, daro šalutinį poveikį žmogaus organizmui. Homeopatija - tai gydymo būdas, kai vartojamos labai mažos vaistų dozės, kad sužadintų organizmo gynybą ir būtų pasiektas gydomasis poveikis. Didesnės homeopatinių vaistų dozės sukeltų organizme reiškinių, panašių į gydomosios ligos simptomus. Gydant homeopatiniais vaistais taikomas principas, kad panašus gydo panašų.

"Homeopatiniai vaistai gaminami tik iš natūralių žaliavų: mineralų, augalų arba gyvulinės kilmės produktų. Vaistas skiriamas atsižvelgiant į žmogų, o ne nustačius diagnozę. Kiekvienu atveju gydymas bus skirtingas, kad būtų pasiektas efektyvus gijimo rezultatas", - teigia gydytoja.

Kad vaistas yra parinktas teisingai, rodo paaštrėję ligos simptomai, kurie gali pasireikšti pradėjus vartoti homeopatinį vaistą.

Autohemoterapija stiprina imuninę sistemą

Gydytoja I. Jazdauskaitė-Uščiauskienė gydo ne tik homeopatiniais vaistais, bet naudoja ir kitus netradicinės medicinos metodus, pavyzdžiui, kaip autohemoterapiją. Tada ligonis gydomas padedant jo paties kraujui. Taip galima greitai ir efektyviai padidinti organizmo darbingumą, jo apsaugines funkcijas, sustiprinti imuninę sistemą.

Kitas panašus gydymo būdas - pakopinė autohemoterapija, kuris itin efektyvus gydant įvairias lėtines ligas, pavyzdžiui, odos, sąnarių, sinusų, alergines ir kitas. Taikant šį metodą, stiprinamos imuninės sistemos gynybinės galios. Organizmas stiprinamas individualiai parinktus homeopatinių ampulinių preparatų rinkinius, kurie sumaišomi su nedideliu paciento veninio kraujo kiekiu, paimtu procedūros metu.

"Pirmoje pakopoje vaistai kartu su paciento krauju švirkščiami į veną, o tolimesnėse pakopose - į raumenis", - paaiškina gydytoja.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai