To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Duokite man kažką...

Vaistinėje:
- Duokite man kažką nuo pasekmių...
- Tai gal prezervatyvų?
- Ne, pampersų...

  • Jeigu profilaktiškai vartojate vaistažolių arbatas, jomis nepiktnaudžiaukite ilgai. Gerkite kuo įvairesnes ir kuo trumpesnį laiką.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Benamiui didesnė tikimybė mirti nuo hipotermijos (sušalimo) nesant dideliems šalčiams, o lyjant ir pučiant vėjui.

Seksas tualete arba špargalkė vyrams

Jei dabar sėdite namuose dairydamiesi į šalis, ką jūs matote? Ką jūs bematytumėte, žinokite, kad prieš jus - pats idealiausias seksodromas. Be to, daug įdomiau nei penkių žvaigždučių viešbučių kambariuose. Todėl, kad nei viename net pačiame ištaigingiausiame viešbučio kambaryje nėra, pavyzdžiui, skalbimo mašinos ar ankšto tualeto. O jūsų namuose yra. Apskritai kiekvienas jūsų gyvenamojo ploto kampelis yra tiesiog pritaikytas seksui. Netikite? Ogi imkite ir išmėginkite.

Vonios kambaryje

Kas padėta ant veidrodžio lentynėlės? Dantų šepetėlis. Beje, jis tinka partnerės krūtų spenelių stimuliavimui. Tačiau reikėtų tai daryti be emocijų, besiliejančių per kraštus, o švelniai ir labai atsargiai. Su dantų šepetėliu taip pat galima šlakstyti vandens lašus ant merginos krūtų ar klitorio.

Be to, galima apiberti pudra vyriškio lyties organą prieš tai, kol ji pradės glamonėti jį rankomis. Jūsų nuostabai, smulki pudra suteiks jums stiprius seksualinius pojūčius. Tiesa, nepamirškite nuplauti pudrą prieš lytinį aktą.

Pleistras tarsi antrankių pakaitalas. Tačiau tai - išimtinai „moteriškas variantas". Ant vyriškio geriau jo nenaudoti. Nebent jis nuolat depiliuoja rankas ir kojas.
Mėtinis tirpalas burnai skalauti

Praskalauti burną šia substancija greičiau reikėtų ne prieš bučiuojantis, o prieš oralinį seksą su mergina. Šaltukas ant tavo liežuvio suteiks jai daugybę netikėtų malonumų. Tačiau būkite atsargūs, kad skystis nepatektų ant intymiausios vietelės, nes pradės graužti.

Putojantis vitaminas С

Prieš užsiimdami oraliniu seksu su partnere, pasiūlykite jai įsidėti į burną didelę tabletę putojančio vitamino C. Visų pirma dėl to, kad vitaminas C naudingas imuninei sistemai. O antra, kai tabletė tirpdama pradės šniokšti jai ant liežuvio, jūs pajusite nepaprastą jausmą, su niekuo nepalyginamą „džakuzy orgazmą".
Seksas su pora kibirų lubrikantų

Seksą vonioje labai mėgsta filmuoti kinematografininkai. Tačiau gyvenime šis užsiėmimas vonioje yra gerokai dramatiškesnis ir nekomfortiškas. Pirmiausiai dėl to, kad dauguma vonios - gana trumpos. Be to, nėra kur dėti kojų. Į nugarą nuolat baksnoja teškantis vanduo, kuris nesilaiko iš nesandaraus čiaupo. Be to, visokie aromatingi, drėkinantys ir kitokie tepalai, kruopščiai išsitepti prieš lipant į vonią, ima ir nusiplauna. Kitą kartą nusprendę pravesti panašias romantika alsuojančias sanitarines procedūras, prisiminkite auksinę taisyklę: seksu vonioje geriau užsiimti be vandens jame. Pavyzdžiui, partnerei atsiklaupus ir nusisukus nugara į jus. Arba jūs atsisėskite vonioje ir išskėtę kojas, pasisodinkit ją ant savęs. Ir nepamirškit pasiimti su savimi bent pora kibirų lubrikantų, nes labai patarčiau mylėtis po tekančia vandens srove iš dušo.

Patekti į srovę

Puiki poza dušo kabinoje: pasukite moterį veidu į sieną ir paprašę atsiremti delnais, įeikite į ją stovėdami už nugaros. Be to, tai puiki galimybė atsiverti dideliam veiklos laukui. „Padedant" vandens srovei jūs galite glamonėti jos krūtis, kaklą, pečius, genitalijų sritį. Pastaruoju atveju būkite atsargūs ir nenukreipkite tiesioginės srovės į vaginą ar net klitorį, nes ši zona - pernelyg jautri ir galite nekaltu vandenėliu užgauti ją.

Tualete

Jei jau ten atsiradote, nereikėtų užsisėdėti. Šio sanitarinio mazgo vieta - ne pati patogiausia vieta erotiniams malonumams. Geriausia stovint ir išjungus šviesą užsiimti seksu tualete. Ankštumo pojūtis, nepatogumai ir vien sienos prieš pat akis gali sukelti jums abiems gana stiprų lytinį susijaudinimą. Juk žinoma, kad žmogui labiausiai norisi padaryti tai, ko daryti - nepriimta ir apskritai negalima. Beje, tokio pat efekto galite tikėtis užsidarę sieninėje spintoje. Dar labiau „veš", jei kambaryje bus pašalinių žmonių, nieko neįtariančių, kas vyksta greta.

Miegamajame

Čia jau turėtų vadovauti moteris, kuri pasirūpins, kad lova skęstų šilko pataluose. Todėl, kad šilkas - labai seksualus vos pačiupinėjus. Be to, aktyvus kontaktas su jais įelektrina odos plaukelius, kurie atsistoja piestu, tik dar labiau sustiprindamas jūsų jaudulį. Ir dar ne viskas. Ritmingai judėti ant šilkinės paklodės daug lengviau, nei ant lininės ar medvilninės. Per šilką tarsi sviestu patepta. Svarbu įsibėgėjus nenuslysti į šoną. Beje, skalbti ir džiovinti šilko užvalkalus - vienas malonumas. Dvi valandos ir jie visiškai sausi. Ir lyginti nereikia.

Ant grindų

Jei norėsite dažnai mylėtis „parteryje", jums teks įsigyti kilimų. Reikalas tas, kad bet kuri grindų danga nėra pritaikyta erotinei veiklai. Todėl sunku pasakyti, kas blogiau: parketas, laminatas ar linoleumas - visi vienodai kieti ir paskausta kelius. Kas dėl kiliminės dangos, tai geriau ją apskritai reikėtų pamiršti. Jos aštrus paviršius gali bet kurią sekundę nubrozdinti net ir „kietčiausią" odą. Tuo tarpu minkštas, „ilgaplaukis" kilimėlis gerokai supaprastins reikalą. Žinoma, geriausiai būtų pasitiesti ant grindų avino, vilko ar lokio kailį. Natūralaus kailio plaukai - ypač efektyvūs jausmingumo stimuliatoriai.

Kabinete

Кas sakė, kad nepatogu mylėtis ant besisukančios biuro kėdės? Nebent iškankintas stresų darboholikas, kuris visą savo fantaziją panaudoja milijoninio kontrakto pasirašymui. Besisukanti kėdė - pati geriausia priemonė merginai įrodyti, kad geresnio seksualinio partnerio nei jūs jos gyvenime nebuvo ir nebus. Belieka tik pasodinti ją į tą krėslą, o kojas išskėsti ir sukelti ant atkalčių. Patys atsiklaupę pradėkite liežuviu glamonėti jos intymias vietas. Didžiausias malonumas tai, kad jums neteks pernelyg šokdinti liežuvio. Jis gali būti apskritai nejudrus, užtenka sukioti kėdę į vieną ir kitą puses. Moteriai net ims svaigti galva nuo šių pojūčių.

Prie lango

Iš tikrųjų, prie lango nieko ypatingo neįvyks. Tiesiog mylitės ir stebite, kas vyksta gatvėje. Taip pat galite draugiškai pamojuoti praeiviams, jei kartais jų žvilgsnis stabtelėtų ties jumis. Sekso prie lango technika labai paprasta. Moteris atsigula ant pilvo išilgai palangės, o vyras apkabina ją per pečius iš už nugaros. Aišku, ne tik apkabina, bet kažką ir daro. Seksologų teigimu, 9 iš 10 žmonių vienaip ar kitaip turi uždarą polinkį į ekshibicionizmą - savo apnuoginto kūno ir seksualinių sugebėjimų demonstravimą viešumoje. Tai dažnai atsispindi tiek vyrų, tiek moterų neįgyvendintose seksualinėse fantazijose. O jas reikia realizuoti. Juo labiau, jei galima tą padaryti, kad per daug nenukentėtų aplinkiniai.

Svetainėje

Šiuolaikiniai baldai tiesiog idealiai pritaikyti seksui. Turbūt pragmatiški baldų dizaineriai puikiai žino, dėl ko pirmiausiai reikalingi baldai. Anksčiau to nebuvo. Mylėtis namuose ant sukamosios kėdės ar komodos - nepatartina, jei ten pilna klasikinio stiliaus ar antikvarinių baldų, kuriuos paliko anapilin iškeliavę jūsų seneliai ar net proseneliai. Ypač žinant, kad proseneliai buvo itin dorovingi žmonės. Laimei, jūs - ne tokie. Juk jūs atnaujinote ar papildėte tą seną raudonmedžio medį kitomis detalėmis. Pavyzdžiui, žurnalinį stalelį uždengėte užgrūdintu stiklu, ant kurio šalto ir lygaus paviršiaus galima ne tik mylėtis, bet ir pajusti ypatingus pojūčius. Ant kailiu aptraukto apvalaus „pufiko" patupdykite nuogu užpakaliuku merginą taip, kad ji beveik stovėtų „tilteliu" ir patys įsitaisykite viršuje, atsiremdami delnais į jos klubus.

Virtuvėje

Nėra ko stebėtis, kad praėjusio šimtmečio šeštajame dešimtmetyje namų šeimininkės nesitvėrė iš džiaugsmo, kai buvo pradėtos gaminti automatinės skalbimo mašinos. Todėl, kad namų ūkyje sunku rasti kitą tokį darbštų, vibruojantį, dundantį daiktą. Jei kas nors mėgintų įtikinti, kad neįsivaizduoja sekso ant skalbimo mašinos, vadinasi, jau buvo ant jos užsiėmęs, bet padarė didelę ir gana dažną klaidą: pasodino ant to agregato moterį. O moteriai ant skalbimo mašinos nėra kas veikti, nebent ji norėtų atlikti anticeliulitinio masažo seansą. Atsisėsti ar tiesiog prisiliesti užpakaliu prie skalbimo mašinos turėtų vyras. Suprantama, iš anksto nustatęs atitinkama programą. Pavyzdžiui, apsisukimų skaičius turėtų siekti arti dviejų tūkstančių. Po to vyro varpa galėtų drąsiai lažintis su pačiu naujausiu ir efektyviausiu vibratoriumi.

Negaišinsiu skaitytojų laiko ir nebeaprašinėsiu gana plačiai palitusio pasimylėjimo ant virtuvės stalo, kurį, neabejoju, daugelis yra išmėginę. Tik dar kartą primenu, kad nereikėtų užropoti ant jo abiems, nes net keturios kojelės gali neatlaikyti. Be to, tai - beveik tas pats, kaip ir lovoje. O virtuvės stalas - ideali vieta kunilingui, todėl pasodinkite moterį ant stalo, o patys džentelmeniškai atsiklaupkite prieš ją ir imkitės darbo. Tuo metu moteris neprašoma išsities ant nugaros ir plačiai išskės kojas. Atsidūrusi vyriškio valioje, ji tampa tarsi avinėlis, nes nebeturi kur dėtis. Juk stalas ne lova, labai nepasivartysi.

Braškių kvapas jaudina moteris

Beje, norėdami, kad moteris jaustųsi komfortiškiau ir labiau atsipalaiduotų, prieš tai išjunkite viršutinę šviesą. Ryški šviesa skirta tam, kad švariai nuskustumėte bulves, o mylėtis pakaks blausios šviesos. Pavyzdžiui, praviro šaldytuvo. Iš kur, beje, galima tuo pačiu metu ištraukti ir visokių naudingų produktų. Pavyzdžiui, šaldytų braškių. Turbūt neverta aiškinti, ką su jomis reikėtų daryti? Braškių kvapas ir skonis labai jaudina moteris. O uogienę, džemą ar šokoladinį kremą ištepkite vienas kitam, o paskui juos nulaižykite vienas nuo kito.

Beje, fizinė ir nervinė įtampa gali baigtis tuo, kad atsiras „sunkus" kvapas iš burnos. Todėl susiradę šaldytuve obuolį, pakramsnokite jį ir problemos kaip nebūta.
Išėmę ledo gabaliuką iš šaldiklio, pamėginkite ištirpdinti jį vedžiodami per moters krūtis, kurios įkaitusios nuo įsiaudrinimo, šiek tiek „išskysta". Atšaldytos jos vėl sustangrės.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

reikes vyrui parodyti :)

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai