To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vyr. gydytojas klausia uždususio ligonio...

Vyr. gydytojas klausia uždususio ligonio:
- Kodėl jūs pabėgote iš operacinės?
- Todėl, kad seselė pasakė: "Prašau be panikos! Apendicito operacija pati lengviausia..."
- Na ir kas? Tai tiesa!
- Taip, taip. Bet ji pasakė tai ne man, o tam jaunam chirurgui su skalpeliu!

  • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Beveik 80 proc. 20-45 metų Lietuvos didmiesčių gyventojų yra patenkinti savo lytiniu gyvenimu. Jo kokybė tiesiogiai proporcinga gaunamoms pajamoms ir atvirkščiai proporcinga amžiui, rodo ...

Idealus partneris, atitinkantis seksualinį temperamentą

Kodėl viena moteris susijaudina vos prisilietus vyrui, o kita į partnerio pastangas reaguoja vangiai? Šiuo klausimu seksologai laikosi vieningos nuomonės: viskas priklauso ne nuo lytinio šaltumo ar pernelyg didelio noro santykiauti, o nuo partnerių seksualinio temperamento.

Sekso maratonas baigėsi nerviniu priepuoliu

Turbūt visi esame girdėję, kad meilė - akla. Tačiau net ir susituokę iš meilės žmonės, kiek pagyvenę kartu, pastebi, kad labai svarbų vaidmenį vaidina sutarimas lovoje. Jei toks dalykas yra, tai - tikėtina, kad santuoka bus laiminga. Bent sėkminga. Kitaip tariant, harmonija intymioje gyvenimo sferoje priklauso nuo vyro ir moters seksualinio temperamento suderamumo.

Seksualinis temperamentas - įgimtas dalykas. Jo pagrindas - hormonų skaičius žmogaus organizme, todėl sąmoningai padidinti ar sumažinti seksualumą, nepaveikus psichikos, beveik neįmanoma.

Viena praėjusio amžiaus užsienio aktorė nusprendė tapti sekso dievaite ne tik ekrane, bet ir realiame gyvenime. Ji pradėjo kankinti save sekso maratonais. Aišku, viskas baigėsi išsekimu ir nerviniu priepuoliu. Todėl, kad ji mėgino eiti prieš savo prigimtį

Neįmanoma prievarta tapti „sekso bomba"

Dabar medikai, apžiūrėję pacientus ir atlikę atitinkamus tyrimus, gali nustatyti kiekvieno žmogaus seksualinio temperamento tipą. Neabejoju, kad tai pačiai minėtai aktorei, panorėjusiai tapti „sekso bomba" būtų nustatytas žemas estrogenų (moteriškų lytinių hormonų) kiekis organizme. Tokios moterys paprastai vangios, net apatiškos seksui. Ir su orgazmu joms - nesibaigiančios problemos.

O štai dailiosios lyties atstovės, turinčios didelį estrogenų kiekį - energingos, dalykiškos, kūrybingos. Todėl ir sekse jos neturi problemų.

Tuo tarpu nimfomanėms seksas - tai gyvenimo prasmė ir tikslas. Tačiau tai jau nukrypimas nuo normos. Vienas tokių pavyzdžių - XIX amžiaus pabaigos vokiečių psichiatro Rihardo von Kraft - Ebingo pacientė, kuri turėjo 10-15 seksualinių kontaktų per parą. Vyrų tarpe sklando mitas, kad tokių moterų - daug. Iš tikrųjų, jų - vienetai. Maždaug - viena iš 2500.

Dabar seksologai sąlyginai skiria žmones į tris seksualinių temperamentų grupes: aukšto, vidutinio ir žemo. Kiekvienam seksualiniam temperamentui charakteringi tam tikri pojūčiai, kurie visiškai nebūdingi kito seksualinio temperamento žmonėms.

Aukštas seksualinis temperamentas

Šio temperamento atstovams būdingas didelis noras turėti lytinių santykių, nuolatinis santykiavimas ir trauka sekso eksperimentams. Tuos, kuriuos prigimtis apdovanojo aukštu seksualiniu temepramentu, paprastai subręsta anksčiau už savo bendraamžius ir jau būdami 12-13 metų gali pradėti lytinį gyvenimą. Kiek paaugę, jie jaučia sekso poreikį kiekvieną dieną. Taip pat jiems gana ilgai neišblėsta ir trauka priešingos lyties atstovui.

Tuo tarpu moterys, pasižyminčios aukštu seksualiniu temperamentu , nereikalinga ir preliudija. Jas domina tik pats sekso procesas. Užtenka palikti jas bent vienai dienai be sekso ir kaipmat jos pradeda žvalgytis kito partnerio. Priešingu atveju, būna suirzusios, prastos nuotaikos, ieškančios priekabių ir linkusios konfliktuoti.

Žemas seksualinis temperamentas

Tokiems žmonėms seksas - ne viskas gyvenime. Jų lytinis brendimas dažniausiai vėluoja. Seksu jie užsiima vieną kartą per mėnesį ar net dar rečiau ir lengvai pakelia ilgalaikius susilaikymus, stengdamiesi išsirinkti vieną partnerį visam gyvenimui.

To temperamento moterys - tikrosios preliudijų gerbėjos ir mėgėjos. Norin uždegti aistrą jose, vyras turėtų būti gerai susipažinęs su tos moters erogeninių zonų vietomis ir gerai pasikaustęs meilės žaidimų strategijos ir taktikos klausimais. Užtat jos nepaprastai romantiškos ir sugeba padovanoti savo partneriui nepamirštamų platoniškų akimirkų.

Vidutinis seksualinis temperamentas

Tai bene daugiausia žmonių , pasižymintys šio tipo temperamentu. Jų seksualinis gyvenimas balansuoja ties aukso viduriu, tarp nuolatinės aistros ir jos nebuvimo. Dauguma žmonių, turintys vidutinį seksualinį temperamentą, mylisi du - tris kartus per savaitę. Pirmoje gyvenimo pusėje jie linkę gana dažnai keisti partnerius, o paskui nusiramina. Tiesa, kartais atsitinka ir priešingai.

Beje, laikoma, kad šio tipo atstovai labiau mobilūs ir paslankūs, todėl sugeba harmoningai prisiderinti prie savo partnerio.

Seksualinio temperamento tipologija tokia: apie 80 proc. žmonių priklauso vidutinei grupei, o likusieji atstovauja kraštinėms pozicijoms (maždaug po 10 proc.). Nuo tikro lytinio šaltumo kenčia viso labo 1 proc. žmonių.

Seksualinių temperamentų suderamumas

Norint, kad pora (vyras ir moteris) būtų seksualiai harmoninga, turi būti vienodas ir jų seksualinis temperamentas. Taip pat neblogai gali sutarti ir kaimyniniai tipai: aukštas ir vidutinis ar vidutinis ir žemas. O jei pora aukšto ir žemo seksualinio temperamento, viena laikys partnerį seksualiniu maniaku, o kitas kentės nuo partnerės frigidiškumo.

O gal ir dar blogiau. Aukšto temperamento sutuoktinis neapsikentęs žmonos lytinio šaltumo, anksčiau ar vėliau paliks ją arba bus „juodai" neištikimas. Tuo tarpu žmona, priklausanti aukšto temperamento grupei, bus įsitikinusi, kad jos vyras turi problemų su erekcija.

Užtat du žemo temperamento žmogučiai ir netrokšta būti sekso galiūnais, nes puikiai realizuoja save kitose gyvenimo sferose. Jie taip pat nesiekia ir pasitenkinimo, kuri artima orgazmui, nes po anklode jiems maloniau aptarinėti viduramžio kinų hieroglifų aprašymus.

Seksualinio temperamento rodikliai

Pasirodo, egzistuoja seksualinio teperamento antropometriniai rodikliai. Žinoma, jie kažkiek padriki, tačiau vis dėlto turima ir standartinių. Kokie jie? Fiziologų manymu, juos pirmiausiai apsprendžia kojos ilgis. Tik negalvokite, kad kuo ilgesnės kojos, tuo žmogus - seksualesnis. Visa esmė - proporcijose.

Jei išmatavus kojos ilgį nuo pėdos iki šlaunikaulio, o paskui šį gautą skaičių padalinus iš esamo (centimetrais) ūgio, tai galima sužinoti skaičių, kuris ir liudija apie žmogaus lytinę konstrukciją.
Harmoningos poros seksualinio suderamumo formulė

Mokslininkų tvirtinimu, norint, kad įsiviešpatautų abipusis supratimas ir sutarimas reikia, jog vyras būtų 1,09 kartų aukštesnis už moterį. Pavyzdžiui, moters ūgis - 172, o vyriškio - 187,5 сm. Lenkų mokslininkas Boguslav Polowski atliko tyrimą, kuriame dalyvavo 600, 19 - 50 metų poros. Patikrinęs partnerių seksualinį temperamentą, mokslininkas priėjo gana įdomios išvados. Paaiškėjo, kad vyrai ir moterys, patys to nejausdami, ieško gyvenimo draugo su tokiais fiziologiniais duomenimis, kurio koeficientas lygus 1,09. Iš praktikos žinoma, kad tokių porų tarpusavio santykiai - daugiau ar mažiau - harmoningi.

Aukštas temperamentas: vyrai - 1,99 - 2,00; moterys - 2,01 - 2,05.

Vidutinis temperamentas: vyrai - 1,92 - 1,98; moterys - 1,97 - 2,00.

Žemas temperamentas: vyrai - 1,85 - 1,91; moterys - 1,88 - 1,96.

Vyrai, pasižymintys aukštu lytiniu temperamentu, paprastai yra vidutinio ar žemiau vidutinio ūgio, proporcingos figūros, išsiskiriantys vyriška išvaizda (platūs pečiai, siauri klubai). Moterys taip pat neaukšto ūgio, krūtiningos, gana plačių klubų, bet neilgakojės.

Beje, didis menininkas Leonardo da Vinčis buvo nepamainomas ekspertas šioje srityje. Jis patarinėjo imti į žmonas žemaūges, trumpakojes ir apkūnias linksmuoles, kad džiaugtųsi ne tik kūnas, bet ir siela.

Modeliai seksualiniame gyvenime - vienas vargas

Žmonės, pasižymintys žemu seksualiniu temperamentu paprastai yra aukšto ūgio ir lieso kūno sudėjimo. Dažnai moterų labai mažos krūtys ir siauri klubai. Vyrus, kurie jaučia silpnybę vaikščiojančioms ant podiumo ar modelinio sudėjimo moterims, įspėju, kad seskualiniame gyvenime su jomis - vienas vargas. Greičiau verksite apsikabinę šunelį, nei galėsite pasigirti draugams „paėmę" modelio išvaizdos panelę.

Jei sudėsite pirmo ir antro tipo rodiklius, o gautą rezultatą padalinsite į du, tai gausite „vidutiniokus": šio seksualinio temperamento atstovų daugumą.

Susipažindami su priešingos lyties atstovais mes pirmiausiai stengiamės įžvelgti vienas kitame kažkokius išorinius išskirtinius bruožus. Pavyzdžiui, akis ar akių spalvą, sužinoti, ar jis turi aukštojo išsilavinimo diplomą, kiek išrinktasis uždirba. „Blogiausiu" atveju, patiksliname, koks jo Zodiako ženklas. Tačiau pirmiausiai reikėtų pasidomėti, kuriam seksualinio temperamento tipui jis (ji) priklauso. Tik tada jūs galite tikėtis seksualinio suderamumo ir išvengti nusivylimų ir problemų intymioje gyvenimo sferoje.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai