To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Kalbasi du seni gydytojai...

Kalbasi du seni gydytojai:
- Aš turėjau ligonį, kuris pagal visas prognozes turėjo mirti jau prieš dešimt metų, o jis vis dar gyvas.
- Taigi, būna ir taip. Tai dar kartą įrodo, kad, jei ligonis tikrai nori gyventi, medicina bejėgė.

  • Naujagimį bent iki 6 - 12 mėnesių maitinkite krūtimi. Taip jis gaus reikalingiausias medžiagas vystymuisi bei augs sveikas ir protingas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vidutinio spindžio arterijose spaudimas svyruoja apie 120-130 mm Hg (maksimalus, sistolinis spaudimas) ir 70-80 mm Hg (minimalus arba diastolinis spaudimas); skirtumas tarp sistolinio ir ...

Požymiai, įrodantys moters seksualumą

Moters išvaizdą, pagal kurią galima nustatyti jos seksualumą, tyrinėjo stambiausi pasaulio mokslinio tyrimo institutai: Alphred Kinsey centras Prinstone (JAV), Geteborgo (Švedija) universitetinis centras bei Robino Backer centras Anglijoje. Turiu pripažinti, kad daug ką išaiškino ir net „visažiniams" seksologams atvėrė akis.

Moters seksualumą „išduoda" putlios lūpos

Seksualių moterų paieškomis buvo užsiėmę dar senovės graikų ir romėnų tyrinėtojai. Tačiau daugiausia „saldžiaaistringi objektai" buvo atrasti XV -XVI amžiuje, Prancūzijoje. Тada Liudviko ХI ir Liudviko ХII valdymo metais buvo išleisti traktatai apie moterų neįprastas galimybes ir sugebėjimus lovoje, kuriuos, neva, galima buvo perskaityti net iš veido. Buvo išskirti net 33 požymiai, tarp kurių netrūko ir daug naivių dalykų. Tiesa, dabartinis mokslas jų nepatvirtino. Pavyzdžiui, prancūzai labai daug dėmesio skyrė lūpų formai. Labai temperamentingomis buvo laikomos tos moterys, kurių lūpos buvo kaspinėlio formos, o į didelės burnos savininkes apskritai nekreipė jokio dėmesio.

Dabar seksologai neabejoja, kad moters seksualumą „išduoda" lūpų putlumas, o ne jų forma.

Prancūzai taip pat laikė seksualumo ženklu ir dideles krūtis. Tačiau statistikos duomenimis, nei krūtų dydis, nei jų forma (o jų yra trys: kriaušės, banano ir obuolio) nėra seksualumo įrodymas. Kitas reikalas - krūtų speneliai. Kuo tamsesni ir kietesni speneliai, tuo moteris - seksualesnė. Šis požymis pagrįstas tuo, kad odoje esama daug biologinės medžiagos melatonino, kuris pajėgus pažadinti žvėrišką seksualinį instinktą. Taip pat daug atsiranda melatonino organizme, kai kūnas įdega. Turbūt ne veltui dauguma vyrų intuityviai traukia įdegusios, o ne išblyškusios moterys.

"Sekso bomba" išsiskiria plaukuotumu

Tikroji „sekso bomba" niekada netaptų „Miss World". Vien dėl to, kad jos, palyginti, trumpos ir plaukuotos kojos. Beje, šį požymį nustatė dar viduramžių mokslininkai.

Gausus kojų, rankų, pažastų ir genitalijų plaukuotumas liudija, kad ta moteris turi padidintą vyriško hormono testosterono kiekį kraujyje, kuris ir sustiprina jos seksualumą. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad labai seksualios moterys to hormono turi 18 - 19 promilių, o kukliosios - 8 - 14.

Be to, „sekso bomba" ne gimstama, o tampama jau paauglystėje, kai įvyksta hormonų persitvarkymas. Tiesa, sunku pasakyti, kas tam dalykui daro įtakos. Tačiau pirmiausiai išsiskiria plaukuotumu. Nustatydami tai, mokslininkai naudojo specialų prietaisą, kuriuo buvo ištirtas plauko tankumas, lankstumas ir storis.

Kas dėl kojų ilgio, tai tyrimais labai seniai įrodyta, kad nedidelio ūgio moterys labiau atsipalaiduoja lovoje, nei aukštaūgės. Kodėl? Irgi kolkas neaišku.

Akimirksniu išraustančios labai greitai lytiškai susijaudina

Yra dar vienas grynai matematinis būdas patikrinti savo seksualumą.

Reikia moters ūgį padalinti iš šlaunų ilgio ir gausite „seksualinio noro indeksą". Kuo trumpesnės šlaunys viso kūno atžvilgiu, tuo didesnis indeksas. Vadinasi, tuo moteris - seksualesnė. Pavyzdžiui, moters ūgis 170 сm, o šlaunų ilgis 70 сm, vadinasi, jos geismo indeksas - 2,4. O jei 170 сm moters ūgį padalintume iš 50 сm, tai indeksas būtų gerokai didesnis - 3,4.

Мinimalus indekso koeficientas 1,8, o maksimalus - 4,3.

Kitas šimtaprocentinis požymis, kad moteris labai greitai lytiškai susijaudina - tai polinkis raudonuoti. Taip Rytų šalyse, turguose, kurie gyvavo iki ХХ amžiaus pradžios, buvo renkamos vergės į haremus. Pardavėjai atrinkdami moteris žiūrėjo ne į jų lyties organus, o į veidus. Akimirksniu išraustančios buvo vertinamos gerokai brangiau.

Kitas „sekso bombos" požymis, patvirtintas statistikos duomenimis - trumpas kaklas ir nuolat drėgnos akys.

Kai kurios moterys sąmoningai kuria „sekso bombos" įvaizdį

Moteris, kuri trokšta sekso, galima išaiškinti ir pagal jos elgesį. Paprastai tokią išduoda gyva mimika ir didelis betarpiškumas bendraujant. Žinoma, jei visai tai neišeina už proto ribų. Tačiau tarp pernelyg komunikabilių ir pabrėžtinai seksualių moterų galima rasti ir frigidiškų. Žinodamos apie savo kuklias galimybes lovoje, jos stengiasi sąmoningai kurti „sekso bombos" įvaizdį. Todėl vyrai neretai apsigauna. Tačiau ir tarp kuklių galima atkapstyti nesibaigiančių seksualinių fantazijų kūrėją. Paprastai tos merginos labai anksti pajunta savo seksualinį potraukį vyriškiams ir pačios išsigąsta savo norų. Arba vaikystėje galėjo būti išprievartautos ar kėsintasi tai padaryti, arba buvo auklėjamos puritoniškoje šeimoje. Todėl ir tapo pabrėžtinai kuklios. Beje, seksualią moterį gali „užmušti" bet koks išorinis faktorius. Net vienas stipriai įžeidžiantis žodis.

Tiesa, seksualumo požymiai pagal grimasas ir elgesį pasiteisina tik 70 - 80 procentų. Todėl, kol mokslininkai nepaskelbė galutinio verdikto, padalinę silpnosios lyties atstoves į „karštas" ir „šaltas", vyrai turi šansų pasistengti pažadinti savo „miegančias gražuoles", o turinčioms kompleksų moterims, atkapstyti giliai paslėptą savo seksualinį talentą.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai