To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Seneli, o kas yra hemorojus?

- Seneli, o kas yra hemorojus?
- Vaikeli, o tau kada nors skaudėjo dantį?
- Taip
- Na, tuomet įsivaizduok, kad tavo užpakalis yra pilnas skaudančių dantų!

  • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Dr. R. Kusteris pirmasis tiksliai aprašė su azartiniais lošimais susijusį sindromą, kurį tuomet pavadino kompulsyviu (patologiniu) lošimu. 1977 metais patologinis potraukis azartiniams ...

Kūdikių šampūnuose – vėžį sukeliantys chemikalai

Paskelbta, kad daugiau nei pusė ištirtų vaikų šampūnų, losjonų ir kitų jų priežiūros produktų savo sudėtyje turėjo vėžį sukeliančių chemikalų.

1,4-dioksido bei formaldehido, chemikalų, manoma, sukeliančių vėžį, pėdsakai buvo rasti ir didžiausiose šio sektoriaus gigančių „Johnson & Johnson" kūdikių šampūnuose bei „Baby Magic" losjonuose.

Kūdikių priežiūros produktuose rasti 1,4-dioksido bei formaldehido chemikalai yra kancerogeninės medžiagos, tačiau jie produktų aprašyme nepaminėti. Teigiama, kad taip įvyko netyčia - sveikatai pavojingi chemikalai, veikiami kitų sudedamųjų dalių, susidarė savaime.

Formaldehidas susidaro, kai kiti produkto sudėtyje esantys chemikalai laikui bėgant genda, o 1,4-dioksidas - kai etileno oksidas ar kiti panašūs petrochemikalai sąveikauja su putodaros medžiagomis.

Sveikatos gynimo organizacija patikrino įvairius 48 vaikų vonios produktus pradedant vonios putomis baigiant šampūnais. 32-uose produktuose buvo rasta 1,4-dioksido pėdsakų, o 23-uose maži kiekiai formaldehido. 17-oje produktų rasta abiejų chemikalų pėdsakų.

„Mes nenorime gąsdinti tėvų, norime informuoti, kad produktuose, kurie pristatomi kaip „švelnūs ir tyri", yra kancerogenų - be jų gamintojai galėtų labai lengvai išsiversti", - teigia šios iniciatyvos atstovas.

Sveikatos gynimo organizacija siekia, kad valdžia griežčiau pažiūrėtų į asmeninės priežiūros produktų - šampūnų, losjonų, makiažo - sudėtį.

Tokių produktų gamintojai teigia, kad jų prekės atitinka visus esamus reikalavimus.

Europos Sąjunga yra uždraudusi prekiauti asmeninės priežiūros prekėmis, kurių sudėtyje yra 1,4-dioksido.

„Šių chemikalų kiekiai yra, reliatyviai kalbant, maži, todėl industrijos atstovai teigia, kad jų produktuose yra tik labai mažos ir nekenksmingos jų dozės, - kalbėjo visuomenės sveikata besirūpinantieji, - tačiau problema ta, kad mes šių chemikalų randame daugelyje produktų. Tai kasdieninės prekės. Būtent tai juos daro nesaugiais. Tėvai turėtų apie tai žinoti."

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai