To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Pacientas sako psichiatrui...

Pacientas sako psichiatrui:
- Ačiū, daktare! Išgydėte mane nuo didybės manijos. Kiek milijonų aš jums skolingas?

  • Suteikdami pagalbą sušalusiam žmogui, netrinkite jo odos, nes suaktyvės kraujotaka paviršiuje ir šaltas kraujas iš odos nukeliaus į vidaus organus.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Ašaros susideda iš 99 proc. vandens ir 1 proc. mineralinių bei organinių medžiagų (daugiausia natrio chlorido - valgomosios druskos, todėl jos ir yra sūrios).

Kas 94 metų moterį privertė gyventi su brolio ir seserų lavonais?

Kaimynai iki šiol stebisi, kaip netoli Čikagos esančiame Evanstono mieste gyvenanti moteris galėjo metų metus gyventi su savo mirusių brolio ir seserų kūnais

Daugelį metų kaimynai padėdavo pagyvenusiai moteriai atsinešti prekes iki durų. Ji niekada nepasakodavo apie savo seserį Elaine. Tada jie nustojo matyti ir moters brolį. Ji visiems pasakė, kad jis persikraustė gyventi su kaimynais į Indianą, rašo ,,Chicago Tribune".

Kai vietinis rangovas, kuris taisydavo namu,s paklausė apie jų kitą seserį, Anitą, Margaret Bernstroff pasakė jam, kad ji viršuje, nes prastai jaučiasi.

Tik po keleto dienų kai kaimynai bandė įtikinti 94 metų moterį, kad ši atsigultų į slaugos namus, policija atrado, kad ji gyvena su savo trijų šeimos narių kūnais. Elaine Bernstroff mirė 1970 metais būdama 60 metų, Frankas Bernstroffas mirė 2003 metais, būdamas 83 metų ir Anita Bernstroff 98 metų, kuri mirė gegužę.

„Jie buvo uždari žmonės ir mes norėjome saugoti jų privatumą",- sako Giana Pafonsky, gyvenanti toje pačioje gatvėje jau 45 metus. „ Jie nepriklausė visuomenėi: jie priklausė vienas kitam", - kalbėjo moteris.

Ekspertai sako, kad pagyvenusiems žmonėms nėra neįprasta užsidaryti savuose pasauliuose ir bandyti išlaikyti savo nepriklausomybę. Todėl netgi tokie tinklai kaip bažnyčios, gydytojai neturėjo ryšio su šia šeima.

Nancy Flowers, Evanstono bendruomenės sveikatos skyriaus vadovė sako, kad ji kontaktuodavo su Bernstroffais, bet jai niekada nebuvo leista užeiti į namus iki praėjusios savaitės, kai ji pranešė apie nusilpusią moterį policijai.

Margareth Bernstroff advokatas Ericas Parkeris sako, kad jos klientė nėra linkusi bendradarbiauti su policija.

„ Ji maloni moteris. Ji gyveno labai uždarą gyvenimą ir norėtų, kad jos privatumas būtų toliau gerbiamas", -sako jis.

Pagal visus duomenys nė vienas iš Bernstroffų niekada nebuvo vedęs ar turėjęs vaikų. Jų tėvai Frankas ir Liliana mirė prieš kelis dešimtmečius. Margaret Bernstroff buvo dažniausiai matoma sodininkaujanti kieme. Kaimynai sakė, kad niekada nematė nieko, įeinančių į jų namus.

Penktadienį į Bernstroffų namus atvyko policija ir atrado kūnus. Palaikai buvo rasti skirtingose namo vietose, kai kurie buvo uždengti antklodėmis. Policija sako, kad visi jie mirė natūralia mirtimi.

Policijai neaišku, kaip Bernstroffai visus šiuos metus išgyveno finansiškai

Šeima atsikraustė į Evanstoną 1920 metais. Trijuylės tėvas buvo vokiečių kalbos profesorius.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai