To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vaistinės pardavėjas neilgam išėjo ir vietoj savęs paliko...

Vaistinės pardavėjas neilgam išėjo ir vietoj savęs paliko praktikantą. Sugrįžęs klausia:
- Na, kaip, ar buvo kas nors atėjęs?
- Buvo. Skundėsi peršalimu.
- O ką tu jam davei?
- Vidurius laisvinančiųjų vaistų.
- Tu ką, išprotėjai?
- Ne. jam padėjo. Štai jis stovi gatvėje. Bijo net atsikosėti.

  • Jei kosite, gerkite daug vandens. Vanduo – pats geriausias mukolitikas (vaistas, skystinantis gleives ir lengvinantis atsikosėjimą).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vienas iš parkinsono ligos simptomų vadinamas "pinigų skaičiuotojo" sindromu, dreba nykštys ir smilius.

Ilgaamžiškumo paslapčių nesauganti šimtametė

Šimto metų jubiliejaus šią savaitę sulaukusi šiaulietė Ona Baliūnienė sako su artimiausiais giminaičiais šią progą minėsianti tik savaitgalį, tačiau džiaugėsi tikrąją gimtadienio dieną - liepos 28-ąją - jai parodytu išskirtiniu miesto valdžios bei "Sodros" atstovų dėmesiu.

Kai atvyksti sveikinti žmogaus šimtojo jubiliejaus proga, nejučiomis peršasi klausimas - kokia gi ta ilgų gyvenimo metų paslaptis? Šiaulietė šimtametė Ona Baliūnienė sako jokio ilgaamžiškumo recepto nežinanti. Senolė niekad nebuvusi išranki maistui - nevengia riebios mėsos, neriboja cukraus kiekio, mėgsta ne tik arbatą, bet ir kavą. "Kaimynė atėjusi pasakojo, kad reikia arbatą be cukraus gerti, tai aš jai paaiškinau, kad cukraus organizmui irgi reikia, todėl nėra ko jo vengti, mat pažįstu moterį, kuriai daktarai buvo liepę po pusę kilogramo cukraus per dieną suvartoti, - sako senolė. - Ką noriu, tą ir valgau." O. Baliūnienė jaunimui pataria sočiai valgyti, į šokius nueiti, padainuoti, tuomet gyvenimas bus ne tik ilgas, bet ir laimingas.

Visą gyvenimą senolė dirbo ūkio darbus. Nenustygsta vietoje močiutė ir dabar: ravi prie namo esanti daržą, sodina gėles, skaito laikraščius ir mėgsta žiūrėti televizorių, krepšinio varžybas.

Tremties, iš kur negrįžo mama, ponia Ona išvengė. "Nesėdėjau ir nelaukiau. Nuo Sibiro pabėgau, buvau Klaipėdos krašte. Nors teko matyti, kaip žmones gyvuliniais vagonais išveža", - prisimena senolė. Jos seserys mirė dar vaikystėje, ji augo drauge su penkiais broliais. Ona - vienintelė ilgaamžė giminėje. Broliai jau mirę, tačiau su močiute bendrauja jų vaikai.

Prisimindama jaunystę, Lygumų valsčiuje (Pakruojo rajone) gyvenusi senolė pirmiausia ima pasakoti apie slaptas tuoktuves su vyru. "Nuslėpėme nuo namiškių, slapta Ramonaičiuose paėmėme šliūbą, bet kunigas išsitarė namiškiams. Bet nei jo, nei mano tėvai nebėgo pas mus ir nesibarė", - šypsodamasi pasakoja šimtametė.

O. Baliūnienės gyvenimo draugas vyras Ignas Anapilin išėjo prieš trisdešimt metų. Šiuo metu senolė name gyvena su vienturčiu sūnumi Vidmantu ir marčia Maryte. Močiutė didžiuojasi, kad vienintelė 26-rių metų vaikaitė Monika studijuoja Vilniuje, viliasi ir proanūkių dar pamatyti.

Sūnus pasakoja, kad mama vaikystėje buvo reikli, griežta, tokia išliko ir dabar, dažnai pamoko, pataria, sudrausmina. "Mamai visada svarbiausia buvo šeima. Mokė visų gyvenimo vertybių ir buvo labai rūpestinga. Iki šiol rūpinasi, ar pavalgęs esu, ar viskas gerai sekasi", - pasakoja V. Baliūnas.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai