To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ateina žmogus pas daktarą ir sako...

Ateina žmogus pas daktarą ir sako:
- Oi, daktare, kai paliečiu petį pirštu, man taip skauda, o kai čia liečiu, taip pat skauda, o kai čia - man taip skauda!
O daktaras atsako:
- Na, žinoma, skauda, juk jūsų pirštas sulaužytas!

  • Planuodamos nėštumą pradėkite gerti folio rūgštį. Ją reikia gerti kelis mėnesius prieš nėštumą ir nėštumo metu – bent tris mėnesius.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Atlikus tyrimą vienuolikoje Europos valstybių, JAV, Kanadoje, Japonijoje ir Australijoje nustatyta, kad berniukų mirtingumas kūdikių amžiuje yra didesnis nei mergaičių, nors ši tendencija ...

Santuoka ekonomiškai naudingesnė vyrams

Remiantis naujai atlikto tyrimo duomenimis didesnę ekonominę naudą iš santuokos gauna vyrai, o ne moterys, praneša AP.

Antradienį paskelbtoje „Pew Research Center" ataskaitoje aprašyti per pastaruosius 40 m. įvykę pokyčiai - didėjantis dirbančių ištekėjusių moterų skaičius nulėmė tai, kad amerikietės moterys lenkia savo vyrus tiek išsilavinimo, tiek pajamų srityse. Lyginant
su 1970 m., šiandien daugiau vyrų yra vedę moteris, kurių išsilavinimas ir pajamos yra didesnės už jų, ir daugiau moterų yra ištekėjusios už mažiau išsimokslinusių ir mažiau uždirbančių vyrų.

„Žiūrint iš ekonominės perspektyvos, šios tendencijos nulėmė lyčių apsikeitimą vietomis, gaunant naudos iš santuokos", - rašo ataskaitos autoriai Richardas Fry ir D`Vera Cohn.

„Anksčiau, kai vos kelios žmonos dirbo, santuoka labiau pagerindavo moterų nei vyrų ekonominę padėtį. Vis dėlto per pastaruosius dešimtmečius iš santuokos gaunama ekonominė nauda yra didesnė vyrams", - teigiama ataskaitoje.

Vienas barometrų yra vidutinės šeimos pajamos, kurios, remiantis „Pew Research Center" duomenimis, nuo 1970 m. iki 2007 m. išaugo 60 proc. vedusiems vyrams, vedusioms moteris ir nevedusioms moteris, bet tik 16 proc. nevedusiems vyrams.

Tyrimui buvo naudojami JAV gimusių 30-4 m. vyrų ir moterų duomenys. Paprastai tokio amžiaus suaugęs žmogus būna baigęs mokslus, vedęs ir pradėjęs karjerą. „Pew Research Center" ataskaitoje pažymima, kad šiandien šios amžiaus grupės amerikiečiai yra pirmoji tokia grupė JAV istorijoje, kurioje yra daugiau koledžo baigimo diplomus turinčių moterų nei vyrų.

Ataskaitoje teigiama, kad 1970 m. 28 proc. 30-44 m. amžiaus ištekėjusių moterų turėjo vyrus, kurie buvo geriau išsilavinę nei jos, ir jų buvo 20 proc. daugiau nei tų, kurių vyrai buvo išsilavinę prasčiau už jas. 2007 m. ši tendencija pasikeitė - 19 proc. ištekėjusių moterų turėjo vyrus, kurie buvo labiau išsilavinę, lyginant su 28 proc. tų, kurių vyrai buvo mažiau išsimokslinę.

Likusios poros (apie pusė tiriamų sutuoktinių) buvo vienodai išsilavinę. 1970 m. tik 4 proc. vyrų turėjo žmonas, kurios uždirbdavo daugiau nei jie, lyginant su 22 proc. 2007 m.

Per 1970 -2007 m. laikotarpį moterų uždarbis išaugo 44 proc., lyginant su 6 proc. augusiu vyrų uždarbiu, vis dėlto, atotrūkis tarp lyčių uždarbio išlieka. Remiantis 2009 m. Gyventojų surašymo tarnybos duomenimis, moterų su už pilną darbo dieną gaunamas atlyginimas atitinka 77,9 proc. vyrų uždarbio. 1970 m. šis rodiklis buvo 52 proc.

„Nauda, kurią moterys pasiekė atlyginimų ir išsilavinimo srityje, yra akivaizdus įvairių pastangų skatinti lygias galimybes atspindys, - duodamas interviu telefonu teigė D. Cohn. - Bet atlyginimų skirtumas dar neišnyko".

„Pew Research Center" darbuotojai pastebėjo, kad ekonomikos nuosmukis stiprina pokyčius lyčių srityje, vyrams dažniau nei moterims netenkant darbo.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Siuo metu tik komunizmas yra pazangiausia visuomenes vistymosi ir isgyvenimo forma

k

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai