To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Mielasis, šiandien per televizorių žiūrėjau...

- Mielasis, šiandien per televizorių žiūrėjau futbolo rungtynes, kuriose tu teisėjavai…
- Na ir kaip?
- Jau užrašiau tave pas okulistą...

  • Moterims, vyresnėms nei 35 metai, rekomenduojama reguliariai tikrintis dėl gimdos kaklelio vėžio. Šią sunkią ligą galima lengvai išgydyti, nustačius pradinėse stadijose.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 62,6 proc. moterų mano, kad priimtiniausias informacijos šaltinis, iš kurio jos norėtų sužinoti apie gimdos kaklelio vėžio profilaktiką, yra gydytojas.

Moterys lenkia vyrus visur, išskyrus atlyginimų sritį

Tyrimai rodo, kad moterys daug kur perspjauna vyrus ir gyvena už juos geriau. Pavyzdžiui, turi mažiau tikimybės prarasti darbą per krizę.

Taip pat yra linkusios labiau rūpintis savo sveikata reguliuodamos mitybą ir lankydamosios pas gydytojus.

Anot Lygių teisių ir žmogaus teisių komisijos, vyrai negyvena taip ilgai kaip moterys, yra linkę kur kas labiau nutukti ir tris kartus dažniau nusižudo.

Moterų privalumai buvo išdėstyti Komisijos 700 puslapių tyrimo ataskaitoje apie lygių teisių progresus.

Trevoro Phillipso vadovaujama organizacija padalino žmones grupėmis į tuos, kurie patiria nesėkmes ir tuos, kuriems pasak T. Phillipso „vartai parodyti savo galimybes užverti visam laikui".

Tyrime atkreipiamas dėmesys į lyčių atlyginimų skirtumus ir tendenciją, kad moterys uždirba mažiau nei vyrai. Bet, kaip sako T. Phillipsas, kiti lygybę vertinantys veiksniai rodo, kad mūsų požiūris į „žmogiškuosius skirtumus pasistūmėjo šviesmečiais".

Tyrimas atskleidžia, kad kai kur vyriškumas gali būti laikomas neigiama savybe. Vyrai dažniau tampa nusikaltimų aukomis, negu moterys. Didžioji dalis nužudytųjų aukų - vyrai, ir būtent vyrai dažniau kenčia nuo prievartos. Taip pat nustatyta, kad vyrai daug dažniau netyčia žūva darbe: 2009 m. Didžiojoje Britanijoje tik keturios pramonės įstaigose dirbančios moterys mirė darbe. Tuo tarpu tokių vyrų buvo 129.

Komisija pastebi: „Mergaitės aplenkia berniukus mokymosi pasiekimais penkerių metų lygyje, 16-os ir baigdami vidurines mokyklas."

Tyrime atkreipiamas dėmesys ir į pasaulį sukrėtusį ekonominį sunkmetį ir pastebi, kad daugelyje šalių vyrai dažniau pajuto neigiamus jo padarinius. Tik 15 proc. vyriškų darbų yra viešajame sektoriuje - kur atlyginimai, pensijos ir saugumo lygis yra didesnis - kai net 40 proc. dirbančių moterų užsiima valstybine veikla.

Vyrams šiandien nepalyginamai sunkiau susirasti darbą.

„Moterys už vyrus šiandien geresnės ir išsilavinimo, ir profesine, ir sveikatos prasmėmis. Vis dėlto atlyginimų skirtumas išlieka. Po 30 metų skirtumo maėjimo, pažanga, atrodo, sustojo", - teigiama pranešime.

Tyrimo organizatoriai spėja, kad atlyginimų skirtumas gali atsirasti dėl to, kad moterys išeina vaiko auginimo atostogų, po jų dažnai nebegrįžta dirbti. Taip pat pastebėta, kad penkiasdešimtmetės dažnai paaukoja savo laiką, pinigus, darbo perspektyvas ir sveikatą, kad pasirūpintų senstančiais tėvais.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai