To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vaistinės pardavėjas neilgam išėjo ir vietoj savęs paliko...

Vaistinės pardavėjas neilgam išėjo ir vietoj savęs paliko praktikantą. Sugrįžęs klausia:
- Na, kaip, ar buvo kas nors atėjęs?
- Buvo. Skundėsi peršalimu.
- O ką tu jam davei?
- Vidurius laisvinančiųjų vaistų.
- Tu ką, išprotėjai?
- Ne. jam padėjo. Štai jis stovi gatvėje. Bijo net atsikosėti.

  • Planuodamos nėštumą pradėkite gerti folio rūgštį. Ją reikia gerti kelis mėnesius prieš nėštumą ir nėštumo metu – bent tris mėnesius.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vyrų krūtys sudarytos iš daug mažesnio kiekio riebalinio audinio nei moterų krūtys, tačiau jų struktūra panaši, todėl taip pat gali būti pažeidžiamos krūties vėžio.

Mokslininkai: vitaminai neveikia

Mokslininkų bendruomenės bandymai įrodyti vitaminų naudą sveikatai ir toliau neduoda norimų rezultatų.

Praėjusią savaitę tyrinėtojai paskelbė nuviliančius duomenis. Tyrimas parodė, jog 15 000 medikų, kurie ištisą dešimtmetį vartojo vitaminus E ir C, yra lygiai taip pat linkę sirgti vėžiu.  Kita parodė studija, vitaminai E ir C nemažina širdies ligų tikimybės.

Spalį mėginta išsiaiškinti, ar vitaminas E ir selenas mažina riziką vyrams susirgti prostatos vėžiu. Rezultatai - pribloškiantys. Paaiškėjo, kad vitaminas E greičiausiai didina prostatos vėžio tikimybę.

Negana to, Niujorko Memorial Sloan-Kettering vėžio centro specialistai neseniai pareiškė, jog vitaminas C apsaugo ne tik sveikąsias, bet ir vėžines ląsteles.

Vitaminų reikia visiems, nes jie būtini normaliam kūno funkcionavimui. Tačiau dauguma žmonių pakankamai vitaminų gauna iš maisto - maistinės medžiagos užtikrina vitaminų pakankamumą. Apskritai, vitaminų nepakankamumas Jungtinėse Amerikos Valstijose retai teaptinkamas.

Įrodytas ir kai kurių papildomų vitaminų teigiamas poveikis. B12 patartina vartoti senyvo amžiaus žmonėms. Folio rūgštį - nėščioms moterims. Kalcis ir vitaminas D apsaugo senyvų moterų kaulus.

Tačiau dauguma žmonių saujomis geria vitaminus tikėdamiesi, jog jie sustiprins kūno atsparumą laisviesiems radikalams, kurie sukelia vėžį ir širdies ligas.

Šio tikėjimo pagrindus į šipulius daužo vienas po kito atliekami tyrimai, kurie parodo, jog didelės dozės vitaminų paprasčiausiai nepadeda.

Pavyzdžiui, Johno Hopkinso medicinos mokykla įrodė, jog vitaminas E didina mirties tikimybę tarp intensyviai studijuojančių žmonių. Dar rizikingiau vartoti dideles dozes vitamino E kartu su kitais vitaminais ir mineralais. Kitu tyrimu atskleista, jog vitamino E vartotojai yra 13 procentų labiau linkę susirgti širdies ligomis.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Nes turbut ne visas vitamino E formas vartojo!

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai