To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ateina bobulė pas daktarą ir skundžiasi...

Ateina bobulė pas daktarą ir skundžiasi:
- Daktarėli, aš kažkaip keistai jaučiuosi...
- Tai apibūdinkit, bobule, kaip...
- Na tai kai sėdžiu, tai sėdžiu, sėdžiu, sėdžiu...
Kai stoviu tai stoviu, stoviu, stoviu... O kai guliu, tai guliu, guliu, guliu...
- Na, bobule, ar matai tas duris?
- Taip.

  • Jei nėščioji jaučiasi gerai bei valgo sveiką ir visavertį maistą, jokių maisto papildų geriau nevartoti (išskyrus folio rūgštį). Maisto papildai, net ir skirti nėščiosioms, gali ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Apie 3,1 mln. JAV 12-25 metų amžiaus asmenų vartoja vaistus nuo peršalimo ir kosulio svaiginimosi tikslais. Šis skaičius yra panašus kaip ir vartojančių LSD bei žymiai didesnis nei ...

Kuria vaistą nuo pagirių

Mokslininkai kuria alkoholio pakaitalą, kuris atkartoja tikrojo suteikiamą malonumą, tačiau nesukelia girtumo ir pagirių.

Naujoji medžiaga taip pat pasižymi tuo, jog jos poveikis gali būti neutralizuotas išgėrus vieną tabletę, taigi ją gėręs asmuo gali pats parvairuoti namo ar grįžti į darbą, rašo telegraph.co.uk.

Sintetinis alkoholis, kuriamas iš cheminiųmedžiagų, panašių į esančias „Valiume", smegenų nervus veikia taip pat kaip alkoholis ir sukelia gerą savijautą ir leidžia atsipalaiduoti. Tačiau kitaip nei alkoholis, jis neveikia kitų smegenų dalių, kontroliuojančių nuotaikų pokyčius ir sukeliančių priklausomybę. Jį taip pat daug lengviau pašalinti iš organizmo.

Be to, jo poveikis gali būti lengvai neutralizuojamas naudojant antidotą, taigi tokį alkoholį naudojęs žmogus iš karto tampa blaivus.

Naująjį alkoholį kuria Imperatoriškojo koledžo Londone mokslininkų komanda, vadovaujama profesoriaus Davido Nutto. Jis teigia įsivaizduojantis pasaulį, kuriame žmonės galėtų vartoti alkoholį ir nepasigerti.

Nepaisant to, kiek išgertų, jie liktų panėrę į lengvo apsvaigimo būseną, o vakaro gale ūžautojai galėtų išgerti antidoto tabletę ir patys parvairuoti namo.

Kurdami sintetinį alkoholį, D. Nuttas ir jo komanda naujos analizuoja benzodiazepinus, kurių vienas - diazepamas - įeina į „Valium" vaistų sudėtį.

Daugybės benzodiazepinų poveikis mokslininkams jau žinomas.Anot D, Hutto, dabar svarbiausia atrasti tinkamiausią ir, jei prireiks, pritaikyti jį visuomenės poreikiams.

Idealiu atveju, kaip ir alkoholis, jis turi būti beskonis ir bespalvis, o šiomis savybėmis pasižymėtų gėrimas, kuriame jis yra.

Galiausiai, ši medžiaga galėtų pakeisti alkoholį aluje, vyne ir spirituotuose gėrimuose, o regeneruotas etanolis galėtų būti pardavinėjamas kaip kuras.

D. Nuttas mano, jog naujoji medžiaga, kurią dar teks licencijuoti, turės didelį poveikį visuomenei ir pagerins jos sveikatą.

„Aš atlikau eksperimentus ir pats naudojau benzodiazepinus. Vieną minutę buvau apsvaigęs ir beveik miegojau, o po penkių minučių jau skaičiau paskaitą", - pasakojo mokslininkas.

Anot jo, naująją medžiagą gali būti sunku aprobuoti, mat klinikiniai bandymai brangūs ir kol kas neaišku, kas už juos sumokės. Alkoholinių gėrimų gamintojos susidomėjimo šiuo tyrimu nerodo, nors, pasak D. Nutto, galbūt pavyks susirasti rėmėjų kitose šalyse.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai